162 wyników w czasie 31 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Sborna

Ja kibicuję Rosji, mam nadzieję, że się zakwalifikują do Euro i wypadną lepiej niż w Portugalii..tylko ten ich trener, nie lubiłem go, nie lubię i nie polubię. A tak btw, to w sierpniu Polska ma grać sparing z Rosją, trenerzy podczas wizyty w domu uzgodnili, ale jakoś nie ma informacji ze związku, w

Re: Sborna

Pierwszy raz w życiu będę kibicował Anglii.

sborna!!!!!! (początek wątku)

No i jak tu nie uwielbiać Hiddinka? Już tylko jedna słowiańska drużyna się ostała w turnieju. Ale za to jaka! -- 99 % bohaterów, to ludzie którzy mieli tak dość, że było im wszystko jedno...

Re: sborna!!!!!!

Miałam kibicować Holendrom. I kibicowałam. Ale serce roście jak się na grę Rosjan patrzy. Arszawin debeściak, jest cudowny! Zasłużone zwycięstwo, sąsiadom zawsze dobrze życzę :) Dziś czymię kyciuki za Hiszpanów. -- łoj-łoj!

Brawo Sborna !!!!!!!

Oby to był początek do dalszych sukcesów rosyjskiego hokeja. Шайбу, Шайбу !!

Re: Brawo Sborna !!!!!!!

Ja zakomplesionego idotę się nie uważam,ale rosjan jako braci nie traktuje, co nie zmienia faktu,że młode pokolenie rosyjskiego hokeja ma sznase zdomniowac dyscypline na wiele lat.

To samo sborna!

sborna to po prostu drużyna. Nie tylko ruska. Każda

MŚ w hokeju. NA ŻYWO: Rosja gra o złoto z Czechami

Czyżby Sborna wycofała bramkarza już w pierwszej minucie meczu? ;) Stosuje odważną ofensywną taktykę ;)

Sborna w Kielcach (początek wątku)

kupcie szybko jakiegos dobrego zagranicznego zawodnika na prawe rozegranie,leworecznego oczywiscie!!!!w sumie to oprocz niego nie trzeba wzmocnien, za stenie jest pawlak,za radka zoltak a za jureckiego podsiadlo z konitzem bo w koncu wraca na srodek...rosa!!:)

Powiem krotko sborna pany :)))

-- Forum: Diaspora Polska w Niemczech. Może wreszcie zaczniemy być dumni z tego że jesteśmy POLAKAMI Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem...

Re: Powiem krotko sborna pany :)))

nie no szacunek dla Rosjan. Tak sie gra :)))) -- Forum: Diaspora Polska w Niemczech. Może wreszcie zaczniemy być dumni z tego że jesteśmy POLAKAMI Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i

Brawo bratcy... horoshaya sborna..!!!

Tak trzymać

Sborna Rosji na Mistrzostwa (początek wątku)

Nie wiem czy kogos to zainteresuje, a jesli tak to alfabet nie bedzie mu przeszkadzac;)) Ponizej 27 graczy, z ktorych OIR wyloni 23-jke, ktora pojedzie na mundial. Co sie rzuca w oczy to brak jednego z najlepszych obecnie pomocnikow ligi rosyjskiej Rolana Gusiewa z CSKA i swietnego bramkarza

Re: Sborna Rosji na Mistrzostwa

???

Sborna wygrywa w Kielcach (początek wątku)

przykro patrzec na puste trybuny na meczu młodzieży.jacyś "mędrcy"piłkarscy, postanowili sprzedawac bilety, zamiast powysyłac zaproszenia do wszystkich szkół w kielcach i okolicy. jest poczatek roku i wiele z nich by skorzystało.chytry dwa razy traci.

Sborna wygrywa w Kielcach

Aleś Ty Kibicunio niemądry. Przecież dla szkół bilety były za darmo. Ja uważam, ze niefortunny był termin meczu, po prosu za wcześnie. Gdyby był 2 tygodnie później, stadnion byłby zxapełniony w połowie.

Re: 'sborna' do planktonu zaliczyla

Tu akurat ma racje,ruska pilka kopana na dzis to plankton bez przyszlosci... re : sborna do planktonu zaliczyla...

Re: 'sborna' do planktonu zaliczyla

Kacapie patałachy uże dawno damoj - teraz może już wygrywać ktokolwiek ;->

1 2 3 4 5 6