145 wyników w czasie 133 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ocena schematu 9 m--cy (początek wątku)

Witam proszę o ocenę schematu żywienia 9 miesięcznej córki.: 7-8 kasza mleczno-ryżowa 160-180 ml 10-11 jajecznica (całe jajko plus śmietanka lub masełko naturalne szczypiorek); jogurt grecki smakowy lub naturalny z owocami; serek waniliowy lub owocowy; zamiennie 13-14 zupka większość warzyw

Prawie 8-miesięczne niemowlę- słaba waga (początek wątku)

ma zjadać cały słoiczek zupki. Mam nie podawać piersi dopóki nie zje zupki! Najlepiej mam wyjść z domu i tata ma nakarmić, a ja mam wrócić jak mała zje. Mam się przejmować? Dalej karmić jak karmiłam? Czy może rzeczywiście coś jest nie tak w naszym schemacie żywienia? Proszę o pomoc.

schemat 8,5 m-ca (początek wątku)

Witam proszę o ocenę schematu żywienia 8,5 miesięcznej córeczki. Mała rozwija się prawidłowo chociaż jest wczesniakiem (34 tydzień) z niską wagą urodzeniowa (2460 g) obecnie (8650 g) 7-8 220 ml kaszki na mleku następnym (bebilon pronutra) 10-11 220 ml kleik ryżowy 13-14 ok 200-220 ml zupki

PROSZĘ o ocenę schematu żywienia 6,5 miesięcznego (początek wątku)

Dzień dobry, Będę bardzo wdzięczna za pomoc i ocenę schematu żywienia mojego 6,5 miesięcznego synka. Synek jest na 25 centylu jeżeli chodzi o wagę i 97 centyl jeżeli chodzi o wzrost. Gdy urodził się ważył 3730 g i miał 57 cm. Równomiernie przybiera na wadze. Karmię od początku tylko piersią. Ok

Re: 7 miesiecy i karmienie butelką

w schemacie żywienia dla 7 miesięcznego niemowlęcia proponuj 170 -180 ml. Moja córka ma ponad 8 miesięcy i pije 2x 210 i raz 180 ml. -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/relghdgew6ua4awo.png

schemat 8,5 miesiąca i pytanie o kaszę (początek wątku)

witam, proszę o ocenę schematu żywienia mojej 8,5 miesięcznej córki. Od początku w 50 centylu, karmiona piersią. ok. 7.00 rano po przebudzeniu - kp ok. 9.30 przed drzemką - kp 11.00 - kaszka holle bezglutenowa lub glutenowa na mm z 60 gr owoców, na gęsto, podawana łyżeczką (razem 200 ml) 14

Pani Ekspert prośba o odpowiedż (początek wątku)

Pani Ekspert, mam prośbę o odpowiedź na 4 pytania: 1. Podobno powstał nowy schemat żywienia niemowląt

Re: Schemat 5,5 m-ca. Do Pani Ekspert i doswiadcz

inne karmienia to pierś, pierś, pierś do woli. Czy powinnam je jakoś sk > omasować, żeby pił rzadziej a efektywniej? Nie. Mały ma pić tak, jak chce. Po drugie, w schemacie żywienia jest > adnotacja, że po 6. m-cu dziecko ma zjadać jedną porcję kaszki dziennie - ile > to jest

Schemat 5,5 m-ca. Do Pani Ekspert i doswiadczonych (początek wątku)

trwają b. krótko, dosłownie kilka minut. Czy powinnam je jakoś skomasować, żeby pił rzadziej a efektywniej? Po drugie, w schemacie żywienia jest adnotacja, że po 6. m-cu dziecko ma zjadać jedną porcję kaszki dziennie - ile to jest ta jedna porcja? czy mogłabym ją rozbić na 2 karmienia np śniadanie i

Prośba o ocenę schematu żywienia - 7,5 mc, kp (początek wątku)

Witam, Bardzo proszę o ocenę schematu żywienia mojej 7,5 miesięcznej córeczki, który wygląda następująco: ok. 6:00 pierś ok. 9:30 kleik ryżowy na wodzie (100 ml) z 4 łyżeczkami owoców ze słoiczka + pierś ok. 13:00 obiadek ze słoiczka (100 g) + pierś ok. 16:30 deserek ze słoiczka (120 g

Niska waga 7,5 mies. (kp)- ocena schematu (początek wątku)

Witam Proszę o poradę co mogłabym poprawić w żywieniu mojego 7,5 miesięcznego synka, gdyż ciągle borykamy się z niską wagą. Waga startowa to 3220, a w tej chwili 7306 – na centylach ciągle spada i jest już na dolnej granicy siatki. Maluch jest energiczny, wesoły, zdrowy, rozwija się

1 2 3 4 5 6