14 026 wyników w czasie 122 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

rozgrzejcie skronie (początek wątku)

i cipy ( zabawne ?) czy poradzilibyście sobie w kazdym ze swiatów ?

Re: rozgrzejcie skronie

ohujałeś ;")

Łaskotanie skroni (początek wątku)

Wiem, brzmi dziwnie. Mam tak od paru dni Lewa strona, żadnej żyły na wierzchu,głową mnie nie boli. Nie ugryzł mnie owad, żadnej krosty ani pryszcza. Tylko to zdarza się kilkadziesiąt razy codziennie. Myję zimną wodą, próbowałam fenistyl,krem nawilżający. Co to może być?

Re: Łaskotanie skroni

Uzupełnij potas i magnez, a jak nie pomoże, to zaczniesz się zastanawiać. -- Shake it off, shake it off!

plamy na skroniach (początek wątku)

Witam U naszej 6-cio miesięcznej córki, która od dawna jest na NAN-ie 2R, po każdej próbie wypicia soczku czy to z marchwi czy jabłka lub innych warzyw i owoców wychodza na skroniach (i tylko tam) czerwone plamy, jakby rumień czy pokrzywka. Co ciekawe plamy te tak szybko jak sie pojawiają

ból w skroni (początek wątku)

witajcie zauważyłam ostnio ze podczas atakau czasami pojawią mi sie ostre ukłucia bólu na prawej skroni trawa to przez chwile i przechodzi -- Meresanch ....hopla żyjemy i już.......

Re: ból w skroni

ja takie ukłucia w skroni, nad okiem, lub na czubku głowy mam przy każdym ataku migreny

Pieczenie w skroni (początek wątku)

Przez dwa dni mam takie pieczenie w prawej skroni,bólem tego nie można nazwać,drażni ale nie boli. I mam te głupie uczucie pieczenia i takiego nacisku tylko wieczorem. Mialiscie coś takiego,co to jest???

Re: Pieczenie w skroni

O wydawnictwie Czasopisma Reprinty, przedruki Wydania specjalne Kontakt Nota prawna Szukaj > Czasopisma > ERN-PL 02/2009 21. Allodynia w migrenie: częste przypadkowe skojarzenie czy nieunikniona konsekwencja? Carlo Lovati, Domenico D’Amico i Pier

Rzeczywiście, skronie palą

Założycielka wątku nie mówi, w jakim charakterze występuje (może jest świadkiem?) i czyje to wesele (może siostry? a może własne?) By powiedziała, by pomogło. No, mineralna dobra. Ale zamiast szanel?

Re: Rzeczywiście, skronie palą

jestem bardzo bliską rodziną pana młodego, szukam czegoś co by mnie nie postarzało p.s. mam lat 20+

Siwe skronie Cimoszewicza?

Jest w odpowiednim wieku, doświadczony polityk, znakomity angielski, Tusk go lubi... J. -- navigare necesse est,vivere non est necesse

Re: Siwe skronie Cimoszewicza?

Bedzie godnie reprezentowal linie partii i wytyczne kace.;) -- Tak to juz jest z zaczadzonymi Polska,zwykly syndrom,...spojrz na to z wierzchu effcia, my mamy telewizornie i gazety i blick,...ty go stracilas bo siedzisz w go.wnie gleboko i po szyje. autor:wolna444

skroni swojej zmarszczonej

strzał w skroń (początek wątku)

DLaczego w filmach zawsze strzelają sobie w skroń a nie w centralnie w głowe?

Re: strzał w skroń

Bo się nie znają. Nasi seryjni samobójcy to sobie potrafią strzelić 3 razy w głowę ze sztucera na przykład ?

Ucisk w skroni (początek wątku)

powiedziała że to szczękościsk wywołany dolną ósemką a nie górną, przepisała antybiotyk i około po tygodniu ból ustał, mogę normalnie już jeść. Niestety, jak mieć pecha to po całości, zaczął się kolejny epizod. Konkretnie to uczucie ucisku w już teraz obu skroniach, plątanie się oczu (Nie wiem jak to określić

Re: Ucisk w skroni

Konsultacja u neurologa nie zaszkodzi, lepiej szybko wykluczyć coś poważnego. Jak w dolnej ósemce masz stan zapalny (ropę?), to może być wytłumaczenie wszystkich objawów.

1 2 3 4 5 6