80 wyników w czasie 119 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kupię softshell 110-116 (początek wątku)

jak w temacie, dla Sońki potrzebuję. ktoś coś? -- Roch 20.07.2007 Sonia 19.11.2009 krukoland.wordpress.com/

Re: kupię softshell 110-116

Witam, mam sprzedania softshell. Jeśli jest Pani zainteresowana wyślę zdjęcia. Kontakt to mnie: e.fernik@gmail.com

Kupię softshell dla CH r. 104/110 (początek wątku)

Witam, tak jak w temacie - kupię softshell dla chłopca w rozmiarze 104. Najlepiej H&M

Re: Kupię softshell dla CH r. 104/110

Tak poproszę o zdjęcie i cenę

Softshell kappAhl proxtec r. 104/110 (początek wątku)

Kurtka KappAhl proXtec rozmiar 104/110, stan bdb/idealny- ( za używanie) cena 30 zł ma odblaski, ten zielony kolor jest bardziej soczysty niz na zdjęciu i fajnie komponuje się z tym różem. Może byc noszona przez cały rok.. w lato, w lekki deszcz oraz w zimę pod kurtkę. Z żalem się jej pozbędę

sprzedam softshell DZ 128 i CH 110 (początek wątku)

869-no/20150314_141607.jpg https://lh3.googleusercontent.com/-BSvtGVGkDD4/VQa4mMCfsKI/AAAAAAAAUbA/RcE8UtYm5Ho/w489-h869-no/20150314_141537.jpg i ten chłopięcy na 110 McKinley. Oba fajne, oba polecam. Każdy po 40 złoty.

Re: sprzedam softshell DZ 128 i CH 110

up. Obydwie oferty aktualne

Re: softshell dziewczynka decathlon ze 110 na 25

przy czym polar to to tez nie jest.

Re: softshell dziewczynka decathlon ze 110 na 25

forum.gazeta.pl/forum/w,583,151439714,151439714,gdzie_tani_softshell_na_104cm_.html -- "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet

Kupię softshell , CH 110 - 116, chętnie c&a (początek wątku)

Jak w temacie. W stanie bardzo dobrym. -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr3e5e42eaoypu.png "Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"

Re: Kupię softshell , CH 110 - 116, chętnie c&a

mam taką w bdb stanie forum.gazeta.pl/forum/w,96171,153844313,154130295,Re_CH_Sprzedam_kurtke_Softshell_Coolclub_116.html

Kupię kurtkę softshell dla chłopca r. 104/110 (początek wątku)

Kupię kurtkę softshell dla chłopca rozmiar 104/110

Re: Kupię kurtkę softshell dla chłopca r. 104/110

Kupię softshell i inne dla chłopca 98-104-110 (początek wątku)

śniegowe/narciarskie na 110, czarne, na szelkach, Kapphal, H@M, ReKids, w bdb stanie.

Re: Kupię softshell i inne dla chłopca 98-104-110

Mam softshell Helly Hansen w r. 98 . - kolor granatowy. Bardzo mało uzywany. , Mam tez softshell w rozmiarze na 4 lata - kolor czerwony , rowniez malo uzywany , oraz kamizelkę (cieplejsza , watowana- bardzo ładna kolor fioletowy w rozmiarze 104 ) nowa , tylko oderwane metki Daj znac jak bedziesz

softshell rodeo - wieeelki

Zamówiłam na niemieckiej wyprzedaży jeszcze taką, tylko w kratkę niebieską (ta jest z zielonym). Mąż ma około 180 cm, ze 110 kg wagi, wystajacy brzuch (niestety), dosyć szeroki w ramionach. Z c&a nosił z candy i angelo L. 2xl, a więc rodeo wziełam też xxl, ale okazało się o wiele większe. Odeślę chyba

Re: softshell dla dziecka

Moj 4 latek (ubrania 104) ma 3-4. 5-6 tez mamy i jest troche duzy, oceniam go tak na 110. Jesli wytrzymasz do jutra to ci zmierze ten mniejszy, dzis zostal w przedszkolu.

1 2 3 4 5 6