6 365 wyników w czasie 304 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wiatropylna mormonka z Utah

Mam pisać to samo w koło Macieju po raz fefnasty? Byłem genialnym dzieckiem, za Gierka poszedłem po badaniach psychologicznych rok wcześniej do szkoły, jako 6-latek opowiadałem ludziom w pociągu dowcipy polityczne (ku rozpaczy rodziców).... Mając lat 10 jeździłem codziennie sam z jednego końca

Re: Zielone samobójstwo.

przepustowości odcinków Zduńska Wola Karsznice – Poddębice oraz Karczyn – Inowrocław Rąbinek. - Blisko 220 mln zł na infrastrukturę między Krakowem a Warszawą. - Ponad 114,6 mln zł na rewitalizację linii kolejowych nr 319, 326 i 341 na Dolnym Śląsku. Docelowo planuje się budowę lub modernizację co najmniej 800

Re: No i pozamiatane

dla osób niepełnosprawnych czy odpowiednich stref sportowych, nie ma sali gimnastycznej i parkingu oraz konieczna jest przebudowa skrzyżowania przy szkole. Dodać trzeba że w Lesznie jest w tek chwili 10 szkół podstawowych, które w zasadzie wszystkie borykają się z problemami demograficznymi (według

Re: Wspomnienia z dzieciństwa III - Halemba

drugiego o połowę.Świetna wiadomość bo w odległości 200 i 400 m jest szkoła podstawowa nr 22,baseny odkryte przy ul.Ratowników gdzie latem trzeba wcześniej wstać ,żeby się dostać na basen.jest też basen kryty w maszynowni kopalni Pokój ruch I prtzy ul Pokoju.Szczególnie atrakcyjne mieszkania są dla

Re: Wspomnienia z dzieciństwa III - Halemba

Ratowników była usypana góra na chodniku szkoleniowym.dalej wybudowano w 1966r szkołę podstawową nr 22.Na przeciw w czynie społecznym wybudowano basen kopmpielowy z 10 metrową skocznią do wody.Była to chyba pierwsza skocznia 10m na Śląsku.Później dopiero za 5 lat wybudowano 10m skocznie na Fali w Chorzowie

Re: PESA przejmuje niemieckiego producenta

%2C_dzie%C5%84_otwarty%2C_14.jpg > > Ci co nimi jeździli w Warszawie, to są już zasłużonymi seniorami. > > Wagon zbudowano w Gdańskiej Fabryce Wagonów. Swoją służbę w berlińskim przed > siębiorstwie, z numerem 3901, rozpoczął 11 lutego 1942 roku. > > Po

E8 próbne i co dalej? (początek wątku)

Młodsza córka z próbnych egzaminów otrzymala 70/80/90. Na stałe ma korepetycje z matematyki oraz dodatkowy angielski. Z wyników jest zadowolona. Nie startuje do szkoły z top 10 w Warszawie. Do szkoly głównego wyboru powinna się dostać w pierwszej rekrutacji (próg ok.150). Zastanawiam się, czy w

Re: ......IZRAEL.....

szkoły podstawowej w Izraelu i Autonomii Palestyńskiej pod następującym kątem: Wizerunek Araba w podręczniku żydowskim i wizerunek Żyda w podręczniku arabskim. I kiedy przyjechaliśmy - wiem o tym, bo ja nie brałem udziału bezpośrednio w samych rozmowach, ja byłem osobą towarzyszącą – mówił mi Władek

Re: Butelkomaty - czytam sobie

– specjalne pojemniki w sklepach, urzędach, szkołach 8. Leki przeterminowane – specjalne pojemniki w aptekach 9. Odpady budowlane i rozbiórkowe (gruz, cegły, płyty g-k, styropian budowlany, resztki zaprawy, farby) 10. Odpady wielkogabarytowe (meble, materace, dywany, szafy, krzesła) 11. Chemikalia (farby

Re: Jak można nie wygospodarować stówy

to jest tygodniowy jadłspis jednej z warszawskich szkół, gdzie obiady kosztują więcej - 7,8 zł. Niestety, w szkole, gdzie obiad kosztuje 6,3 jadłospis był niedostępny. Co ciekawe. popatrzyłam na ceny obiadów w szkołach podstawowych w Warszawie. Ceny naprawdę sa rózne - i w zależności od szkoły i w

Re: Nauka pływania w szkole podstawowej

Ja jak uprawiałem boks w Wiśle Kraków to musiałem (chyba co 3 miesiáce) dostać potwierdzenie z Rejonowej Przychodni Sportowo Lekarskiej, że jestem zdrowy. Badali wszystko. Zęby, prześwietlenie, serce, itd. itp. Pamiętam mieliśmy mieć walki z Gwardiá Warszawa. W wadze ciężkiej mieliśmy giganta. Na

1 2 3 4 5 6