13 289 wyników w czasie 186 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

829;♥♥Villa 829;♥♥Villa ♥♥&#

Torres <3 ;-* Villa ;-* Casillas ;-* Pique ;-*

******VILLA OUTLET VILLA******** (początek wątku)

POSIADAM W SPRZEDAŻY ODZIEŻ VILLA ORAZ OBIECT KOŃCÓWKI KOLEKCJI W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE. ODZIEŻ JEST NOWA, NIEUŻYWANA I Z METKAMI. ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT 507077587 LUB kasperekma@interia.pl

Re: Villa ??? jaka villa?

??? I tak to jest.............. Lata kultury robo-chlopskiej i takie kwiatki ... Ech, Kto "to-to" nazywa willa musial chowac sie w socrealistycznym slamso-blokowisku. Czy to juz tak zostanie?? JEZELI TAK to - - Z G R O Z A ..

Villa Vratislavia DAWNO już gotowa.

Ten artykuł jest poniżej najsłabszych artykułów sponsorowanych... Powtórzę tylko, co napisali już inni Po pierwsze - budynek stoi zamieszkany już ponad 2 lata. Po drugie - jaka to villa - to słabo położony (ruchliwa ulica z kostki z dwóch stron, dziura w ziemii z drugiej , brzydkie widoki

b29;♥♥♥Villa♥♥♥♥

jedynka : villa, villa i jeszcze raz villa ! ; >

głosuję na nr.1 . jest nawet przystojny, bardzo, bardzo utalentowany . a wzór do naśladowania, jak najbardziej .

829;♥♥Villa♥♥♥

Lepszy,jest NAJLEPSZY!

David Villa :) (początek wątku)

Co o nim myślicie ? Lepszy jest od Cristiano Ronaldo czy tez nie ( nie chodzi mi o wygląd ) tylko o grę .

.... Villa

...a u ciebie w domu winda dla inwalidow to tak jest ...inclusive? hhhmmm....gdzie mieszkasz?

Euro Villa (początek wątku)

Rok budowy 2001, nie tam jakies dziadostwo zelbetonowe z lat 70 rozkwitu tow. Gierka, teraz sie buduje panie, super duper nowoczesne budownictwo 21-wiek, M2 skromne cozy 47.0 m2 Balkon, Winda UWAGA: Budynek dla inwalidów + plac zabaw Strony świata: zdradza Wschód hej jest kuchnia

Villa Riccona (początek wątku)

Czy któraś z was miała może tam wesele?? zbieram opinie:)

villa rotonda...

natchnienie pokoleń ; )

Villa Capriece

Villa Capriece też ma okrągłe stoły. Mają salę na max 130 osób.

Re: Villa Capriece

Ooo tam jest pięknie, ale za drogo jak dla nas. Na koniec stanęło na Dworze na końcu świata - mają okrągłe stoły, jest cudnie, właścicielka przefajna i w porządku, szkoda tylko że 10 km od Wrocławia. (W Żurawinie) -- kutastrofa

Stylowa Villa. ; )

fajna villa

1 2 3 4 5 6