Planuje wesela w warszawie lub w okolicach na wrzesien 2006. Moze macie jakies lokale w ktorych wiecie ze moga byc wolne miejsca - planuje tak zrobic na 70 osob.
Plecam restaurację Rozdroże przy Łazienkach Kólewskich, na Alejach Ujazdowskich .Dogodne miejsce, wcale nie drogo, a jedzenie mają pyszne . Na talerzach dają duż i ładnie. Stoły zastawione . Kelnerzy doświadczeni, w porządku !Mają duż ogrod na tyłach , jest ładnie . Polecam bo wygoda, smak i profe
Witam! Czy macie kogoś do polecenia jeżeli chodzi o: - Wideofilmowanie - Fotografie - Zespół muzyczny ......uroczystość tuz tuż a tych 3 rzeczy jeszcze nie załatwiliśmy! Pozdrawiam!
poszukaj na www.oiw.pl
Pilnie poszukuję partnera na wesele w Warszawie- 08.08- zabawny, z poczuciem humoru, lubiący dobrą zabawę:) Najchętniej singiel, 27-25 lat. kontakt: annak.20@gazeta.pl
Nooo... sam nie wiem, z garniaka dawno już wyrosłem, krawat mi się rozdarł, buty przechodzone. Taaaakie inwestycje, i co w zamian?
szukam restauracji na wesele na ok 90 osób, ale większość z nich to takie "hale" - duza sala z długimi stołami i parkietem, bez żadnego stylu, tylko tradycyjny - weselny, a szukam czegoś nie tak popularnego, bardziej "przytulnego" , poprostu restauracji a nie sali weselnej, moze z
my robimy właśnie w villi foksal - za 1,5 miesiąca będę mogła dać znać, czy warto. A miejsce całkiem całkiem - z ogrodem i w pięknej okolicy (ul. Foksal jest urzekająca). -- 27.07.2007
Szukam miejsca w Warszawie na wesele dla okolo 60 osob w sierpniu 2007. Od kilku lat nie mieszkam w Polsce wiec nie znam fajnych miejsc. Pomozcie!!!
tylko, ze zrobia tam przyjecie na min 100 lub nawet 120 osob, ponizej takiej liczby nie zorganizuja Ci tam przyjecia :-(
Witam, od dluzszego czasu czytam to forum i postanowilam sie zwrocic do Was z prośba o pomoc w znalezieniu fajnego miejsca na przyjęcie weselne. Od dluzszego czasu szukam w necie i na razie na nic nie mozemy sie zdecydowac. Wesele planujemy na ok 60 osob, wszyscy praktycznie beda przyjezdni
ja moge polecic tam gdzie my mielismy, ale to jest na pradze pld - anin:) link: www.violin.com.pl/
Drogie, Planuję tej jesieni wesele w centrum Warszawy, nie mamy jeszcze zabookowanego miejsca, na razie się rozglądamy. W związku z tym, że zależy nam na miejscu w którym pomieścimy około 70 osób, czy jesteście w stanie zarekomendować jakieś fajne miejsce? Nie musi być to restauracja. Mamy na
Dziewczyny Drogie! Napiszcie w jakiej miejscowości urządzacie swoje weseliska, bo trudno porównać ceny! O ile wczesniej rezerwowałyście miejsca???
Czy ktoras z was robi wesele w Wawie.Jezeli tak to gdzie?
A my w Cafe Natalii, na Boernerowie. Ale! U nas to bedzie obiad rodzinny na 35 osób i więcej tam się nie zmieści.:-)
Drogie Panny Młode! Szukam miejsca na wesele dla ok 100-110 osób. Objeździłam ościenne miejscowości i centrum miasta, ale nie znalazłam nic interesującego, co w dodatku byłoby wolne 20 maja 2006r. Pomóżcie proszę, podrzućcie jakieś pomysły. Będę wdzięczna za pomoc!
Może Dom Polonii przy Krakowskim, obok św. Anny?