11 060 wyników w czasie 248 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: CZERWIEC

sciezkami miedzy lakami z pszenica zasiana Jagusia,tez nic nie robilam dzis ,relaksik na calego Mario,ja otwieram okan wieczorem ,akurat teraz,chlodny wiaterek sie zerwal,fajnie przewietrzy pomieszczenia zycze Nam chlodnej nocki -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula

Re: CZERWIEC

Już wieczór.Bylo upalnie, słonecznie co mi w chatce nie przeszkadzało ale teraz chociaz słonko sie schowało jest bardziej duszno.Nie otworzę okna bo na dworze +30 , poczekam az spadnie temp.Wiaterku nie ma , nawet nie drgnie żaden listek. Zdrówka zyczę bo ta hustawka pogodowa nie jest dla seniorów

Re: Dom w Hiszpanii na stare lata a upały

Jestem właśnie na wschodzie Portugalii i wczoraj nad oceanem bylo mi wręcz zimno, bo woda dość chłodna plus wieje wiatr. Więc stwierdziłam, ze tak to ja moge... ale zimy tu chyba nie teges. Wiec rozważam tez Lanzarote, w której sie zakochałam. Trochę malo roślinności, ale ocean, wiaterek, myślę, ze

Re: no to kto juz zamowil pokoj w Golebiewskim?

końcu zdecyduję) Velo Balticę - tylk > o że r > > aczej w dni nauki szkolnej. > > Ale wiaterek meltemi na Rodos czy wiaterek kanaryjski lagodza upał. Mozna nie miec upału i nie potrzebować wiaterku -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego

Re: no to kto juz zamowil pokoj w Golebiewskim?

szkolnej. Ale wiaterek meltemi na Rodos czy wiaterek kanaryjski lagodza upał.

Re: Co dobrego u Was dzis?

U mnie przepiękna pogoda , 21C nie za zimno ,nie za gorąco , lekki wiaterek - idealnie.

Re: &#&*--- M*A*J ---*&#&

Hej !!!! Slonce przyswieca 22...C rzeski wiaterek na pozwoli na przegrzanie cialka. Zadzwonilam do Kendo, zjawi sie u mnie i jak zwykle w miasto sie udamy, moze zjemy po lodzie, otworzyli nowa kawiarenke?. Kendo, juz w sierpniu jarzebina bedzie pomaranczowo-czerwona, pieknie zakitla w tym roku

Re: &#&*--- M*A*J ---*&#&

Witam. Taka ciekawa ożwiona dyskusja na forum .Fajnie, ze ufamy sobie i cieszymy sie gdy mozemy sie wspierać pisząc chociaz jesteśmy od siebie daleko. Trochę mnie wiaterek przetrzepał ale juz w domku. Ide szykowac cos gorącego do jedzenia i picia. Trzymajcie sie w zdrowiu.

Re: Hej,jak zdrówko?

A ja dziś wybrałem się na mojej hulajnodze na staw który jest w pobliżu. Bardzo ładnie tam ,ławeczki, woda i wiaterek wiejący od wody. Dużo drzew z budkami ptaków. . -- ---------------------------- Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark

Re:*** POGODOWO *** ___ M*A*J ___ *** 2026 **

no,motylica powitala poranek z iscie mocnym sloncem, pieknie za oknem, pootwieralam okna by promienie slonca wpadaly do pokoi..+20 C/lekki wiaterek -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula * gram milosci ma wieksza wartosc niz tona luksusu

Re:*** POGODOWO *** KWIECIEN ** 2026 **

mamy piekne slonice/+17C/minimalny wiaterek, ale ma byc zalamanie pogody typowo na sam wekeendzik i deszczyc tez bedzie...uffff. -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula * gram milosci ma wieksza wartosc niz tona luksusu

Re: &#& ''** KWIECIEN - April '** &#&

Witam i odpowiadam KALISTO - nie nie szeleści to nazywa sie Koc Termiczny to chyba folia aluminiowa /jak do pieczenia/ cieniutka i leciutka na jedna stronę zółta na druga srebrna. Byłam w Biedronce po nie wielkie zakupy , slonko jest i wiaterek tez,moze troche mniej porywisty ale chlodny +10 za

Re: &#& ''** KWIECIEN - April '** &#&

witam sie jako ostania z Zalogi, czwartki ma zajete u dzieciecia, dobrze,ze dzis odwolane spotkanie druciane..odsapne lepiej, Lusia dzis mamy +18 C/lekki wiaterek i przerazliwe slonce, nie wiem czy tak naprawde przerazliwe,czy moje oczy staly sie wrazliwsze na swiatlo, zawsze mialam okulary z

Re: Wodzionka fest wonio

Dobry wieczór Seppel:) Hahaha, czyżby zbliżał się Mikołaj, że Wnuk dzwoni z zamówieniami ;))) Aleś mnie rozbawił, a prawie siadłam do klawiatury porządnie zmęczona robotami w ogrodzie. Cudowna pogoda, trochę wiaterku i od rana do wieczora plewienie chwastów, który po deszczu wyskoczyły jak grzyby

Re: Wiaterek, huragan dopiero nadejdzie

dobrycy napisał: > Jeszcze jedno, nie zgadzam się z tezą że nas jest za dużo. No może niektórych z > "nas" jest za dużo. > Tak naprawdę czy za dużo czy nie, to zależy do jakiego celu. Sama prawda. Nawet w tak stabilnej, wolnozmiennej dyscyplinie jak fizyka, gdzie przerostu k

Re: Wiaterek, huragan dopiero nadejdzie

pan.toranaga napisał: > Ilu potrzeba w Polsce astrofizyków i genetyków? W samą szczepionkę! Klasyczna astronomia ma stosunek kadry do absolwentów z dyplomem licencjata na rzędu 10:1. To w sumie byłby niezły miernik "jakości nauczania", skad=stosunek-kadry-do-absolwentów-dyplomowan

1 2 3 4 5 6