41 wyników w czasie 67 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

"zaginęły" dwa kocyki (początek wątku)

dzianiną bawełnianą bez wzorów: https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xb/pe/0sn3/GH3VWkBbxljaBLYhJB.jpg będę wdzięczna za sygnał jak ktoś zobaczy je na jakimś portalu lub może zna mamę która je "znalazła" i zechciałaby je zwrócić... kontakt: wiedzma000@gazeta.pl Sprawa jest zgłoszona na policje, w

Polecam Kina82, Zoja1977, Wiedzma000

Bardzo polecam zakupy u tych dziewczyn - szybko, sprawnie, uczciwie.

Re: do wiedzma000 britax b smart

Tak właśnie myślę, niestety proces decyzyjny i zdolność podjęcia decyzji u mnie szwankuje. Na szczęście są ferie i mam jeszcze pól tygodnia do czasu przymusowego wychodzenia z domu ;) dzięki za pomoc. -- Wiktor 1.2009 Zuzia 3.2014

Re: do wiedzma000 britax b smart

Trudne pytanie. Elite jest wózkiem terenowym i zawsze będzie jechał inaczej niż smart, który ma piankowe koła. MI się nim jeżdziło dobrze ale czy tobie przypasuje ? nie wiem, może skup się na komforcie kontaktu dziecko-mama i kup ten wózek bo zanim się zdecydujesz dziecko dorośnie i już nie będzi

Re: wiedzma000

Ty wogóle nie rozumiesz o czym ja piszę. Nie podoba mi się że mając zdjęcia wózka z dzieckiem, jego wymiary i dane zawracała mi głowę żebym pisała jej to samo co już wiedziała od ciebie. Po co ?

Re: wiedzma000

nie kupila wózka wczesniej, poprostu przełożyłysmy temat na 2 miesiace. a zdjecia mojej 4 latki w BI tez robilam. wiesz zakup wozka to tez czesto kwestia ceny.. -- http://lilypie.com https://lb5f.lilypie.com/iboXp1.png http://lilypie.com https://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png       

Re: Polecam wózek od...

a ja polecam wiedzma000 i sztucznamrowka. :) i z zakupow to jeszcze spiworek od monika_kas :)

Re: BI vs elite

wiedzma000 a możesz zmierzyć wysokość elita w najwyższym punkcie przy rozłożonej budzie, ile cm ma od ziemi? -- Wiktor 1.2009 Zuzia 3.2014

Re: wracam do pracy :( NIANIA

wiedzma000 napisała: > ty się zastanów nad prowadzeniem tam polskiego przedszkola > > zobaczymy jak mi pójdzie > na wszelki wypadek już gadałam z m żeby sprowadzić do nas jego okropną mamę > ja jakoś przetrwam a dzieci będą miały dobrą opiekę Bralam to pod uwage i

Re: Wózkomania - a co na to nasze dzieci?

wiedzma000 napisała: > > Martuśka, wiesz on mógł płakać nie za wózkiem ale np ze strachu że się JEGO poz > bywasz. Mój histerycznie płakał jak pakowałam jego zabawki przed przeprowadzką, > myślałam że waśnie o zabawki płacze ale jak go wsadziłam do auta, od razu się

Re: pomóżcie wybrać materiał na wkładkę :)

wiedzma000 napisała: > Dziękuję :) > > silke85 - najpierw fastrygowałam, potem w maszynie było łatwiej > > twitti - obszywam ściegiem do dziurek na guziki, tylko nie używam stopki do teg > o ale ręcznie reguluję szerokość jaka mi pasuje. Jak nie masz takiego

Re: co zamiast BJCM ?

wiedzma000 a jaki masz kolor mini? bo ja chyba szukam ;) -- http://lilypie.com https://lb4f.lilypie.com/jxxnp1.png http://lilypie.com https://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png       

1 2 3 4