bi.gazeta.pl/im/0/5702/z5702880X.jpg i poproszę borata
widziany z innej perspektywy ;-) www.poznan.pl/mim/public/turystyka/pictures.html?co=show2&id=20325&instance=1017&parent=13693&lang=pl to ja poproszę wilkołaka w
Chamem sam jesteś głupim,to normalne u przebierańców-dwupaszportowców spod Opola udających Niemców.Jak taki udawacz się pokaże czy paszczę otworzy to od razu widać kto zacz.Albo czuć, śmierdzących,brudnych,nieogolonych wilkołaków.
nie wmawiaj mi dwuch paszportów, nigdy w życiu nie posiadałem polskiego.mam tylko jeden, niemiecki (to ten z którym można wjechać do prawie każdego kraju na świecie bez wizy). dwupaszportowych niemców jest tylko paru, w przeciwieństwie do polaków , kturzy to mają kanadyjskie, USA, GB, F,I, E, i
Czytaliście książkę "Wilkołak"? Jeśli tak, to jak wam się podobała? Wg mnie była znacznie fajniejsza od filmu... i ogólnie to chyba najlepsza książka, jaką czytałam.:-)
Książki nie czytałam, a film będę dzisiaj oglądać :)
wilkolaki? wypruwaja flaki? -- polecam zeszloroczne karaluchy
e?
"Marsz wilkołaków" nie doczekał się wydania na żadnym nośniku; nie ma go też na oryginalnym ani wznowionym soundtracku do "Akademii Pana Kleksa". W wywiadzie dla "Metal Hammera" Piekarczyk wspominał, że może kiedyś grupa wyda różne nagrania, które nie weszły na płyty. Ale - jak z wypowiedzi
Czy tu chodzi o ten hit z "Podróży Pana Kleksa"? A może przy okazji ktoś ma "wilkołaki" TSA z pierwszej części - Akademi Pana Kleksa...
A ponoc nie istnieja........ -- Fotoforum Dziwnowa Forum Przyjaciół Dziwnowa Fotoforum Morze Bałtyckie
1410_tenrok napisał: > widziałem sceny z wojny w Chorwacji i Bosni? Ja widziałem. Trzecia Rzesza robila nie gorsza propagande. > Serbowie > to nie ludzie. To wilkołaki!!!! I dobrze, że ich taka kara > spotkała!!! W latach 1930-tych, mowilbys to samo o Zydach i
widziałem sceny z wojny w Chorwacji i Bosni? Ja widziałem. Serbowie to nie ludzie. To wilkołaki!!!! I dobrze, że ich taka kara spotkała!!!
Wiecie dlaczego dwupaszportowców spod Opola udających Niemców i żyjących w Niemczech nazywają wilkołakami ? Bo chodzą brudni i zarośnięci,czasem jak przyjadą do rodziny w Polsce to wtedy się umyją a nawet ogolą i pójdą do fryzjera.Niewątpliwie dla zakładu fryzjerskiego musi to być przykre
Ponadto,skąd u dwupaszportowców spod Opola udających Niemców takie zamiłowanie do kolczykowania uszu i noszenia chińskich dresów ?
csgrad.cs.vt.edu/~tjohnson/bio/werewolf.gif www.virginia.edu/afrotc/area2/werewolf.jpg -- Jeśli jeszcze nie zwariowałeś, to znaczy, że je