Pierwsze skojarzenie? Wilma Flinstone
O ja też bywałam na WM ;) Podobał mi się "Chiński apartament" , tak to się nazywało? A rządziła a właściwie panoszyła się bodajże Wilma Flinstone. Potem pokazała swoją łazienkę i...szału nie było. Generalnie pozostało mi stamtąd powiedzenie- "wrzuć granat" ;) -- Nie podchodź do byka od przodu
wilma flinstone kiedys miala podobna lazioenke z wolnostojaca wanna. W jej poprzednim domu. Poszukaj w archiwum, moze sa jeszzce foty....
Wilma. flinstone napisała: > Och, dokladnie to samo mozna powiedziec o krytykach tych wnetrz - te oskarzenia > o > manifestowanie statusu (notabene - do Obi miala pojechac i kupic panele, zeby p > rzypadkiem > ktos nie uznal ze sie obnosi z pieniedzmi?), Nie
Gość portalu: adasiek napisał(a): > W stylu Wilma Flinstone. Ja tam jestem FlinTstone, bo tak sie to po angielsku nazywa, ale nie wymagam od ciebie zbyt duzo, wiec wybaczam :) > Wystarczy, ze sie umyjesz. Sluszna uwaga. Tako nalezy czynic po przypadkowym zetknieciu sie z gow
> Jego teskty zamieszczane sa na gorach powazniejszych niz te o Pcimiu Dolnym, a > na tych sie trzeba logowac. Dalej nie rozumiesz dlaczego? Przykro mi. Tak rozumie, on woli aby obrazano ludzi o innych pogladach. To jest zrozumiale. :) W stylu Wilma Flinstone. > Nie, to co
wilma_ flinstone napisała: > W Szwecji modne jest teraz przerabianie starych szkół na domy mieszkalne, Polecam wspomniany przez mnie program ,,Ucieczka na wieś ". Tam w południowych hrabstwach Wielkiej Brytanii są domy przerobione nie tylko z kościołów, ale i szkół, młynów, stodół
Boszsz ... wilma.flinstone, jesteś okropną malkontentką. A dietka ze słodyczami i fast foodami odpowiadałaby ci? To ją zastosuj i nie miej pretensji, że ci .... urosła. Poczytałaś coś o MM, spróbowałaś paru przepisów, zalogowałaś się na forum i poczułaś się ekspertem. Jesteś zbyt leniwa by
wilma.flinstone- racja, zaćmiło mnie :P mogę natomiast napisać co moja córka jadła na śniadanie jak miała 7 miesięcy- po prostu mleko, w tym wieku jeszcze moje :) -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/1usaqtkfjxl1mh1o.png mój mały-wielki cud - Łucja ur. 04.09.2009
wilma.flinstone ubiegłaś mnie. > A Ty mi wytlumacz inny fenomen - czemu to wielu zwolennikow ochrony > zycia zygoty jest zarliwymi zwolennikami stryczka oraz krzesla > elekrycznego. Mi też majaa wytłumacz, czemu? -- W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli
elzabeth18 napisała: > Poza tym wilma.flinstone masz wspaniałą rodzine...kurde doprawdy nie > wiem co tu robisz i krytykujesz w dodatku danonki :)-- > Pozdrawiam :) A to apropos czego? :/ Kto tu krytykuje Danonki?Wilma?Ehhh...Bez sensu ten post. A w kwestii ogrodka to
elzabeth18 napisała: > Pewnie :)Ja mam jajka i drób ze wsi :) Warzywa także bo rodzice >mają ogródek :) A masło i mleko od znajomych którzy mają krowy. A ja nie mam ani jajek ze wsi, ani ogrodka ani znajomcyh co maja krowy. Co robic? >Poza tym wilma.flinstone masz