420 wyników w czasie 90 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wislocka

o jasny gwint, chlopaki, TY student, Ty byc Prezydent w Don Club ale ad rem czyli do tematu: Michalina Wislocka pojechala do Plocka myslala, dumala az ksiazke o sexie napisala zeby jej sie nie dluzyla nocka :-)

Wislocka jest jedna - wislocka12!

Wislocka jest jedna - wislocka12! ;-)) Prawdziwy wislocki jest jeden - wislocki12!

Michalina Wislocka (początek wątku)

..nie żyje. :( strasznie szkoda. Jej "Witaminę M" czytalam setki razy.

Re: Michalina Wislocka

-- mrUfkaa* <a href="https://forum.gazeta.pl/fo rum/72,2.html?f=621&w=9449776>M OJA JULCIA</a>

alescie wislocka

upierdliwa:) Nie wierzysz w Boga,ale nieustannie nie pasuja ci Jego Prawa...Zdecyduj sie:)Nie jestem muzulmaninem i w dupie mam ich prawa:)Oni szarial np.zrobia nie pytajac ciebie:)Wiec nie kumam jaki ty masz problem z prawami-zasadami Kosciola?Nie nalezysz-wiec spadaj:) ps.uwazasz ze Jaruzelski

Re: alescie wislocka

każdy człowiek ...nawet Lechowski powinien być chowany z honorami i nie ma takiej nacji na swiecie , takich ludzi którzy by to negowali poza katolikami pokroju Lechowskiego - Lechowski teraz po smierci generała będziesz rzygał na jego rodzinę ? Co za bydle ...

wislocka kombinuje...

wislocki12 napisała: > I co z ciałem? Samobójców, ponoć, nie chowają... Może jednak wykombinujesz, jak w godny sposób dopuścić do pogrzebu samobójcy, najlepiej na Powązkach? ;-) ****to sprzedawczyk Jaruzelski umarl ze starosci czy z wyrzutow sumienia/wszak owe odzyskal po przyjeciu Sa

Re: wislocka kombinuje...

Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o Jaruzelskiego! Odpowiadałem Lechowskiemu51, który napisał: "Jak sie wislocki,dr Bukowski dowie o Twoim stanowczym stanowisku....to popelni seppuku!" PS. Tak na wszelki wypadek: seppuku to forma samobójstwa!

Wislocka12

Przecież to tylko opuszczona litera... Ale i tak przepraszam! ;-)

Re: Wislocka12

Panie miej pan godnosc nie przepraszaj za pie...

Michalina Wislocka

Odszedl piékny czlowiek. Bardzo szkoda. rg

Re: Michalina Wisłocka nie żyje

Jest mi bardzo smutno!,... ze takie wielkie osoby musza odchodzic!,... ze nie moga z nami pozostac! My ich potrzebujemy! Pania Michaline Wislocka bardzo cenilam i podziwialam! min. za jej odwage i oryginalnosc!, za to ze byla soba! Niezwykle madra kobieta! Czytalam wspanialy wywiad z

STAREWICZ-WISLOCKA-URBAN

...ciekaw jestem co na temat wypowiedzi Billa Crosby o moralnym zachowaniu i wychowaniu, powiedza wszyscy polscy deprawatorzy, na czele z w/w w tytule. Ciekaw, jestem tez, wypowiedzi na ten temat, polskich rodzicow, nauczycieli, zidiocialych pod wplywem nauk "postepu" liberalnosci, tolerancji,

Wislocka na emeryturę

Może coś bardziej do rzeczy? Co Ty tak cały czas wyjeżdżasz z tym deklem? Nic lepszego już nie potrafisz wymyśli? ;-))

Re: Wislocka zmarla

Wielka strata, bo to była bardzo mądra kobieta, w innych dziedzinach też. -- Wszystkie kobiety są młode, ale niektóre są młodsze;) forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=23923

Re: Wislocka zmarla

prekursorka zlamania tabu o seksie, podczytywalo sie w mlodosci "Sztuke kochania" wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2533145.html

1 2 3 4 5 6