Dodaj do ulubionych

Michalina Wisłocka nie żyje

    • a_to_ja1 I czegoś mi brak... 05.02.05, 22:59
      Pamiętam , jak kupiliśmy z mężem jej książkę, "Sztukę kochania", na kiermaszu
      koło Adasia w Poznaniu. Byliśmy właśnie po ślubie i był to dla nas podręcznik
      naszej miłości. Dziś ta książka stoi gdzieś na najwyższej pólce w naszym domu.
      Może do niej wrócę. Będziemy pamiętać Panią Michalinę. Wieczny odpoczynek...
    • r.glogowski Michalina Wislocka 05.02.05, 23:04
      Odszedl piékny czlowiek.
      Bardzo szkoda.


      rg
    • edico Re: Kondolencje dla jej rodziny 06.02.05, 02:26
      Jest to pierwsza kobieta, która kościelny grzech sekscu potraktowała w sposób
      bardzioej bliski człowiekowi, niż czała ontologia doktryny kościelnej. Oby
      takich ludzi było jak najwięcej.
    • marce5 Re: Michalina Wisłocka nie żyje 06.02.05, 06:05
      HOŁD PAMIĘCI TEJ BARDZO DOBREJ I MĄDREJ KOBIETY.
    • roo72 Re: Michalina Wisłocka nie żyje 06.02.05, 06:55
      [`]

      Dziekuje za wspaniala ksiazke. Bede o Pani pamietal.

      --
      Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
      • glory Re: Michalina Wisłocka nie żyje 06.02.05, 10:57
        W tamtych czasach kiedy ksiazka "Sztuka kochania" dostala sie w moje pruderyjne
        rece, trzesace sie od ogladania holenderskiego Bravo to "Sztuka.. byla hitem
        numer jeden w pozycji mojej literatury. A to za pomoca bialego ludzika i
        czarnego ludzika. W dziwnych pozycjach. Polowy nie znalem.
        Ale dzieki lekturze i ludzikom nadrobilem straty.
        Dziekuje autorce.

        Nobody likes us
        but We don't care!!.
        Millwall.
    • qwasyx (*) (*) (*) 06.02.05, 10:28
      • paskudaprawdziwa Odwazna, niezalezna, kochajaca zycie i ludzi 06.02.05, 15:32
        Niech odpoczywa w lepszym swiecie, bez przykucia do lozka i samotnosci.
    • gromik Re: Michalina Wisłocka nie żyje 11.02.05, 15:18
      niech dobre anioły wynagrodzą ten smutny koniec życia za to wszystko dobre co
      inni od Pani dostali na stracie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka