a_to_ja1 I czegoś mi brak... 05.02.05, 22:59 Pamiętam , jak kupiliśmy z mężem jej książkę, "Sztukę kochania", na kiermaszu koło Adasia w Poznaniu. Byliśmy właśnie po ślubie i był to dla nas podręcznik naszej miłości. Dziś ta książka stoi gdzieś na najwyższej pólce w naszym domu. Może do niej wrócę. Będziemy pamiętać Panią Michalinę. Wieczny odpoczynek... Odpowiedz Link Zgłoś
r.glogowski Michalina Wislocka 05.02.05, 23:04 Odszedl piékny czlowiek. Bardzo szkoda. rg Odpowiedz Link Zgłoś
edico Re: Kondolencje dla jej rodziny 06.02.05, 02:26 Jest to pierwsza kobieta, która kościelny grzech sekscu potraktowała w sposób bardzioej bliski człowiekowi, niż czała ontologia doktryny kościelnej. Oby takich ludzi było jak najwięcej. Odpowiedz Link Zgłoś
marce5 Re: Michalina Wisłocka nie żyje 06.02.05, 06:05 HOŁD PAMIĘCI TEJ BARDZO DOBREJ I MĄDREJ KOBIETY. Odpowiedz Link Zgłoś
roo72 Re: Michalina Wisłocka nie żyje 06.02.05, 06:55 [`] Dziekuje za wspaniala ksiazke. Bede o Pani pamietal. -- Artificial intelligence is no match for natural stupidity. Odpowiedz Link Zgłoś
glory Re: Michalina Wisłocka nie żyje 06.02.05, 10:57 W tamtych czasach kiedy ksiazka "Sztuka kochania" dostala sie w moje pruderyjne rece, trzesace sie od ogladania holenderskiego Bravo to "Sztuka.. byla hitem numer jeden w pozycji mojej literatury. A to za pomoca bialego ludzika i czarnego ludzika. W dziwnych pozycjach. Polowy nie znalem. Ale dzieki lekturze i ludzikom nadrobilem straty. Dziekuje autorce. Nobody likes us but We don't care!!. Millwall. Odpowiedz Link Zgłoś
paskudaprawdziwa Odwazna, niezalezna, kochajaca zycie i ludzi 06.02.05, 15:32 Niech odpoczywa w lepszym swiecie, bez przykucia do lozka i samotnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
gromik Re: Michalina Wisłocka nie żyje 11.02.05, 15:18 niech dobre anioły wynagrodzą ten smutny koniec życia za to wszystko dobre co inni od Pani dostali na stracie Odpowiedz Link Zgłoś