Brak pieniędzy nie powinien być problemem. Były proboszcz kościoła Mariackiego ks. Fidelus prowadził hotel i kupił prywatnie dom i mieszkanie. Co prawda zakładam w tym momencie, że hotel był dochodowy
składek na fundusz remontowy będąc podmiotem gospodarczym może wziąść kredyt, dostać dotacje zwłaszcza że budynek jest zabytkowy, wszystko się da zrobić itd, ale szanowni Państwo Ł. z pomocą Sadu chcą mieć hotel tylko dla siebie.
Parafia Mariacka to chyba jednen z bogatszych właścicieli nieruchomości w Krakowie, wliczając w to mocno komercyjne budynki jak chociażby hotel. Nie stać jej na utrzymanie takiego zabytku w odpowiednim stanie???
Proboszcz "Mariackiego" to największy biznesmen handlowy w Krakowie Jego zarobki z wynajmu kamienic wokół Rynku prowadzenia hoteli a także inne biznesy wystarczają mu na renowacje ołtarza.On tymczasem iz państwo z naszych pieniędzy dokona renowacji
Niekoniecznie - b. duze potoki ludzi ida od strony Rynku. Jesli ten kto kupi/l dzialke pod hotel, ma wiecej pieniedzy i chec zbudowania centrum handlowego, to laczac te tereny moze skutecznie powalczyc z GD. Zwyczajnie podbierze czesc klientow.
wit stwosz na mikołajskiej... -- człowiek, którego kochacie nienawidzić... www.kazimierz.com
hen napisał: > wejściami od ulic) widziałbym w kwartale - od Pl. Nowy Targ-Piaskowa-Wita > Stwosza-Krawiecka. Co do hotelu na działce P. Nawrata powstanie Nie ma takiego kwartału :^) Bo między Nowym Targiem a Wita Stwosza nie ma ani Piaskowej, ani Krawieckiej :^)
Handel sie tam przyda, trzeba cos zrobic zeby ozywisc ul. Wita Stwosza!
http://www.wit-stwosz.com.pl/ HOTEL WIT STWOSZ W KRAKOWIE
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f7/Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg/500px-Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg
http://www.wit-stwosz.com.pl/ HOTEL WIT STWOSZ W KRAKOWIE
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f7/Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg/500px-Hotel_Wit_Stwosz_w_Krakowie.jpg
to z popuszonej poduszki uwalniał się "zapaszek". Plusem było dobre śniadanie, ale sniadanie to można i na rynku znaleźć dobre, a spać niekoniecznie bym chciala z pająkami i zapaszkiem za 270 zł za dwójkę Podejście drugie - Lothus na Wita Stwosza, polecany przez organizatora. Porządek lepszy, nie
Zenit, Skarbek, wieżowiec przy Wita Stwosza, Hotel Katowice, Hotel Silesia... to chyba wszystko.