10 001 wyników w czasie 485 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Choroby płuc

Choroby płuc to rzeczywiście poważny temat. Ja miałem ostatnio problemy z zapaleniem oskrzeli i mogę powiedzieć, że wiele zależy od tego, jak szybko się zareaguje. Najważniejsze jest nie lekceważyć objawów takich jak uporczywy kaszel, duszności czy ból w klatce piersiowej. U mnie problem pojawił

Kaszel- trwający miesiąc (początek wątku)

zrobiłam dzisiaj prywatnie badania z krwi na mycoplasme pneumonia i w obu klasach igg i igm bardzo wysoki wynik. Znowu pediatra dzisiaj i przepisał w końcu antybiotyk bo jest już zapalenie oskrzeli/pluc. Jesteśmy dopiero na poczatku 2 tyg leczenia a gdyby zrobili badania wcześniej to może już byłoby po

Re: Czy istnieje działający lek na uodpornienie?

odczułam na skórze, potem doszły reakcje na inne czynniki choć rzadko są jakieś spektakularne ale uprzykrzają życie. Raz mocno przeziębiłam zatoki, doszło do ropnego zapalenia i to one teraz najbardziej reagują w razie kontaktu z alergenami, mam wysięk do gardła i nosa, śluz zalewa mi oskrzela, więc

chirurdzy wciąż szturmują granicę (początek wątku)

powiedzieć zrobić żeby to dziecko ratować. Analizuje objawy, pogodę jaka panuje na zewnątrz a akurat spadła poniżej zera do tego mżawka, kilka dni w lesie bez jedzenia i wody. Nie można wykluczyć zapalenia oskrzeli, nie można wykluczyć zbyt szybkiego wyziębienia organizmu. Łącząc to wszystko z temp

Re: Nie tylko na Śląskim Szlaku X

Dnia 9 października 2006r. na Jasną Górę zgłosiłą się Helena T. urodzona 1 lutego 1930r. w celu przedstawienia doznanej łaski uzdrowienia. 23 marca 2006r. prześwietlenie płuc wykazało u niej nowotwór lewego płuca – zeznająca pokazała kliszę RTG. Prześwietlen ie zrobiono z powodu zapalenia oskrzeli

Re: Częstochowa

Dnia 9 października 2006r. na Jasną Górę zgłosiłą się Helena T. urodzona 1 lutego 1930r. w celu przedstawienia doznanej łaski uzdrowienia. 23 marca 2006r. prześwietlenie płuc wykazało u niej nowotwór lewego płuca – zeznająca pokazała kliszę RTG. Prześwietlen ie zrobiono z powodu zapalenia oskrzeli

Re: Ratunku

zielarsko - szurowski (balsam kapucyński) - po takiej kuracji rzeczywiście minęło uporczywe chrząkanie; co do reszty objawów - czyli kaszlu, predyspozycji do infekcji, zapaleń oskrzeli/ płuc - to raczej minęło z wiekiem; alergia nie minęła, one się tylko zmienia, teraz głównie katar przy okazji pyłkow i

Re: Chora seniorka w domu seniora

No to grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc czy jeszcze coś innego..? Ani grypy, ani zapalenia płuc, ani kaszlu nie jęczy się tlenem. Tlenem leczy się niewydolność oddechową. Transfuzja krwi nie leczy sie ani grypy, ani kaszlu, ani zapalenia oskrzeli, ani zapalenia płuc. „Jakieś leki” na

Re: Chora seniorka w domu seniora

> Objawy u chorego. Wysoka gorączka, kaszel, dezorientacja (która może być z powodu demencji, oczywiście), zapalenie ucha, gile z nosa i oczu. Ogólne osłabienie i niemoc, brak apetytu, niechęć do kontaktów z otoczeniem, senność.

Re: Macie w domu leki przeciwko grypie?

Ale bóle głowy, nudności, zapalenie nosogardzieli, oskrzeli, zmęczenie, ból gardła, zawroty głowy, katar, zapalenie spojówek gorączka ból ucha wymioty Infekcja górnych dróg oddechowych Ból kończyn zapalenie zatok zapalenie ucha środkowego wyciek wodnisty z nosa kaszel drgawki podwyższona aktywność

Zapalenie tchawicy/ krtani (początek wątku)

Dzien dobry! Pisałam już, że starsza corka ma zapalenie tchawicy i krtani. Od poniedziałku były inhalacje że sterydu i syropki, od czwartku kaszel ewoluował na mokry, zmieniłam syrop i inhalacje. Jest bardzo duża poprawa, ale nadal córka nie tyle kaszle, co głośno odkasłuje / odchrząkuje. Czuje się

1 2 3 4 5 6