Nie mam zbiornika na ciepłą wodę, jest to bardzo uciążliwe latem (mieszkałam w domu, w którym taki zbiornik był, bardzo odradzam, w zasadzie trzeba wtedy mieć klimatyzację, ale o czym ty piszesz?
Nie mam zbiornika na ciepłą wodę, jest to bardzo uciążliwe latem (mieszkałam w domu, w którym taki zbiornik był, bardzo odradzam, w zasadzie trzeba wtedy mieć klimatyzację, a to dodatkowa uciążliwość, szczególnie dla alergików). Może po prostu nie stójcie tyle czasu pod lecącą z prysznica wodą
Mam prośbę o podanie poszczególnych kroków rozwiązania, podobnie jak w poprzednich zagadkach. Nad zbiornikiem są dwa krany - jeden z ciepłą, drugi z zimną wodą. "Ciepły" napełnia zbiornik w 8 minut, "zimny" w 6 minut. Pełny zbiornik opróżnia się równomiernie w ciągu 4 minut po wyjęciu korka z
Gość portalu: Krzyś napisał(a): > Mam prośbę o podanie poszczególnych kroków rozwiązania, podobnie jak w > poprzednich zagadkach. > > Nad zbiornikiem są dwa krany - jeden z ciepłą, drugi z zimną wodą. "Ciepły" > napełnia zbiornik w 8 minut, "zimny" w 6 minut. Pełny
Witam Czy ktoś się orientuje czy za nieprzyjemny zapach ciepłej wody może być odpowiedzialna (jak sugeruje hydraulik) uszkodzona anoda w zbiorniku ciepłej wody. Woda jest ze studni głębinowej z filtrem jonitowym automatycznym na głowicy objętościowej (z wodomiarem) i zbiornikiem z solą
zadowolona z urządzenia bo jego działanie nie wymaga ani deczka energii elektrycznej, zbiornik mam na dachu więc woda spada pod własnym ciśnieniem a zimnej wystarcza takie ciśnienie jakie jest w sieci . I to wszystko, proste jak konstrukcja cepa.
Jeśli chodzi o dwa krany to wyjaśnił mi to miejscowy znajomy. Wynika to z tego, że ciepła woda w starszych domach przechodzi przez otwarty zbiornik zlokalizowany zwykle możliwie wysoko (np na strychu). Generalnie nie jest uważana za czystą. Chodzi o to by ciepła woda nie mogła się dostać do
tylko do c.w.u zainstalować zestaw solarny. Oczywiście w grę wchodziłaby wymiana zbiornika wody na większy i posiadający dwie wężownice. Obecnie mam ogrzewanie gazowe z piecem Vaillant i zbiornikiem 120l. przy czteroosobowej rodzinie. Proszę o radę głównie już używających podobne rozwiązania
Camping w Dunajskiej Stredzie, 6 basenów zz ciepłą wodą, czysto i tanio
jest też nowo otwarty Meander Park w Oravicach, to chyba najbliżej granicy polskiej. W skład parku wchodza 2 baseny, jeden z wodą ze zródeł geotermalnych, drugi ze "zwykłą" wodą ale również bardzo ciepłą. Jest sporo stanowisk z masażami wodnymi, także jaccuzi. Częściowo baseny są zadaszone
folią.Wodę leję do niego ze studni, po dwóch dniach jest naprawdę ciepła. Zbiornik ustawiony jest na paletach ułozonych na prawie na wys 1m /w słońcu/. Umożliwia to wygodne lanie wody do wiaderka konewki lub przez specj. końcówkę podlaczenie jakiegoś węża. Zbiorniki takie w stelażu metalowum
wodę tak jak u mnie do 18 m kosztują 350-1200 PLN, jak dla mnie to sporo za dużo na taką inwestycję. Woda deszczowa jest bezdyskusyjnie najlepsza dla każdej rośliny, to przecież sama natura dostarcza im takiej wody. Moje różaneczniki i azalie niestety niemają tak dobrze. Staram się podlewać
Mamy podlicznik na ogródek. Średnio w sezonie letnim mamy na nim ok 12m3 i za tyle odliczają kanalizację. Jest to woda użyta do podlewania ogródka warzywnego, basen dzieci itp rzeczy. Samochody myjemy na myjni. Do podlewania ogrodu używamy deszczówki zbieranej w dawnym szambie, jest to o ile dobrze
Można wkopać, tylko takie zbiorniki są dużo droższe i wymagają pozwolenia na budowę. Można obudować pergolą i pnączem. Ja mam zbiornik 1m3 oleju w garażu, do tego kocioł olejowy. Raz na rok napełniam zbiornik, temperaturę ustawiam precyzyjnie na sterowniku, jest czysto, w miarę cicho, finito. W
Dlaczego olejowy nie? Gaz może być płynny, w zbiorniku. "Nie, zwykły kominek to nie jest rozwiązanie dobre, bo ja potrzebuję takie ogrzewanie, które przez 4 dni będzie się obsługiwać bez mojego udziału. A zimą nie mam ochoty na bujanie się z zamarzniętymi rurami." Szalona :) A drewno się będzie