634 wyników w czasie 60 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Bezpłatne znieczulenie na Inflanckiej (początek wątku)

Witam wszystkie mamy! Moje koleżanka rodzila w zeszłym miesiącu na Inflanckiej i okazało sie ze znieczulenie zewnątrzoponowe było bezpłatne? Czy któraś z mam orientuje sie czy nic się w tym szpitalu nie zmienilo? A moze inne szpitale tez oferują bezpłatne znieczulenia podczas porodu? Prosze was

Re: Bezpłatne znieczulenie na Inflanckiej

Dziękuje Ci bardzo za informacje ale męza nie mam, a mimo wszystko chyba wole jednak rodzic sama :)Przy okazji Gratuluje dziecka :)Jeśli jeszcze mogę spytac, czy mialas skierowanie do tego szpitala i jaka jest sytuacja na izbie przyjęc?

Pytanie do rodzących na Inflanckiej - znieczulenie (początek wątku)

dziewczyny jak tam w szpitalu ze znieczuleniem ? dają bez problemu jesli się o nie prosi w odpowiednim momencie (przy ok 4cm z tego co wiem podaje sie zzo) ? Bo wiem ze jest darmowe dlatego ciekawi mnie czy na nim nie oszczędzają .......

Re: Pytanie do rodzących na Inflanckiej - znieczu

ja poprosiłam o znieczulenie, niestety okazało się, że anestezjolog przy cesarce i nic z tego... :( -- http://www.naobcasach.pl https://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.10582.jpg

Bezpłatne znieczulenie na Inflackiej??? (początek wątku)

Witam! Cały cza s byłam przekonana, że znieczulenia zzo w tym szpitalu są bezpłatne i tak wynikało z postów innych mam tam rodzących. Dopiero z postu kashakar33 (także dotyczącego porodu na Inflanckiej) dowiedziałam się, że bezpłatne znieczulenia są tylko na bloku A. Czy to znaczy, ze na bloku B

Re: Bezpłatne znieczulenie na Inflackiej???

Ja mam termin za tydzień ale niestety już leżalam na patologii ciaży własnie na Inflanckiej. Z tego co wszsytkie połozne, pięlegniarki i pacjentki mówiły rzeczywiscie znieczulenie jest bezpłatne zarównao na dole i na górze czyli na bloku AiB -- dum spiro, spero

Re: znieczulenie

Znieczulenie kosztuje różnie, zależy od szpitala w Warszawie - od 400 do 1000 zł, ale np. na Inflanckiej i w szpitalu Bródnowskim jest za darmo. Jak jest w innych miastach niestety nie wiem :)

urodziłam na Inflanckiej (początek wątku)

zadowolona. O 11.30 odeszły wody i skurcze były coraz silniejsze, na początku poprosiłam o coś na znieczulenie, bo bolało coraz mocniej. Dostałam zastrzyk, ale prawie nie pomógł, zdecyudowaliśmy z mężem więc, że opłacimy znieczulenie zewnątrzoponowe. Na Inflanckiej kosztuje ono 500 zł. (płatne przy

Inflancka (początek wątku)

Rodzilam na Inflanckiej w kwietniu.Szpital co prawda nie jest taki ladny jak sw Zofii,ale nie wszystko zloto co sie swieci.Porod odbyl sie szybko.Trafilam na bardzo mile polozne,przy porodzie byl Dr Matkowski , ktory wlozyl duzo serca w swoja prace.Polecam znieczulenie zewnatrzoponowe

Re: urodziłam na inflanckiej

czy nie pomyliłaś się - znieczulenie jest za darmo? myślałam że wszędzie płaci się za znieczulenie, chyba że są wskazania medyczne do podania? odpowiedz jestem bardzo ciekawa pozdr

Re: urodziłam na inflanckiej

przyjścia maleństwa na świat 6 h ale duża w tym zasługa położnej która jak tylko można przyspieszała poród (lekatywa,oksytocyna itp.) miałam też znieczulenie zewnątrzoponowe - nobla temu kto to wymyślił po podaniu leżałam i czytałam gazetę - znieczulenie jest bezpłatne i jeśli tylko nie ma przeciwskazań

Re: Urodziłam na Inflanckiej

a jakie miałaś znieczulenie przy pierwszym porodzie? I czy byłas z niego zadowolona?

Urodziłam na Inflanckiej (początek wątku)

wygodnej mi. Rodzilam na lezaco. Choc pod koniec sie zbuntowalam i sie podnioslam troszke. Ale ogolnie wspomnienia: to byl moj drogi porod. Pierwszy jednak bez znieczulenia. Dlatego moim nawiekszym wspomneiniem bedzie to ze jak zdecyduje sie na 3 ego dzidziusia to na 100% oplace znieczulenie. Nie

Re: ile kosztuje znieczulenie?

dziś byłam na Inflanckiej znieczulenie narazie jest bezpłatne pozdrawiam

Re: ile kosztuje znieczulenie?

andi ma racje zależy od szpitala w warszawie na inflanckiej jest za darmo, natomiast poród rodzinny 500zł, na solcu 600zł, w innych szpitalach ok 700, co kraj to obyczaj, śmieszne bo to jednak cały czas w Polsce.

jakie ceny na Inflanckiej??? (początek wątku)

czy ktoś kto ostatnio rodził na Inflanckiej moze mi napisać jakie są ceny -porodu rodzinnego,znieczulenia,sali jedynki itp. Dzieki za pomoc.

1 2 3 4 5 6