znieczulenie zadzialalo jedynie na jedna strone, natomiast po drugiej stronie ciala skurcze odczuwalam tak samo(mam krzywy kregoslup wiec moze i przez to) pozniej bylo juz tylko gorzej, nie czulam zadnej ulgi,skurcze byly mega bolesne,wrzeszczalam i piszczalam i nie czulam by to znieczulenie cokolwiek dzialalo
mialam zzo koszt 500 zl niestety z powodu budowy kręgoslupa ( tak powiedzial lekarz ) znieczulenie nie zadzialalo tak jak powinno tzn bolalo mnie nadal w okolicach lewego biodra dla mnie ból byl makabryczny mialam 3 dawki znieczulenia i przy pierwszej wszystko zadzialalo ok, dopiero później
ja nie polecam tego znieczulenia u mnie nie zadzialalo za to teraz mam skutki uboczne i jest to cholernie uciazliwe. Bol i tak sie czuje , takze nie warto brac tego znieczulenia. Nie da sie urodzic dziecka bez bolu.
ja wierze bo mi podano znieczulenie i niestety zadzialalo na kawalek jednej nogi. w zwiazku z tym musiano mi podac narkoze. na szczescie trafilam na kompetentna anestezjolog ktora wiedziala co robic i nie pozwolila mnie ciac. wspolczuje bardzo -- Iza - mama Ninki
Brrrrrrrrr...
az mi ciarki przeszly po przeczytaniu tych postow.
Tym bardziej, ze czeka mnie w grudniu cesarka.
Pierwsza mialam pod narkoza, ale ta ma byc pod znieczuleniem.
Jak to mozliwe , ze takie znieczulenie nie
Ja mialam przy cc podane to znieczulenie ale na mnie niestety ono nie zadzialalo i jak zaczeli ciac to okazalo sie ze wszystko czuje i darlam sie na caly szpital. Uspili mnie potem... a samo wkluwanie sie w kegoslup dosc niemile, kaza sie nie ruszac, ale przy takim ukluciu ciezko nie podskoczyc na
Dzisiaj wyrwałam zęba bez znieczulenia...tzn p.stomatolog zaaplikowala ale ząb bylm w stanie zapalnym i ropnym i nie zadzialalo znieczulenie... Gdybym wiedziala ze nie zadziala...to bym uciekła:) A jestem w 16tc...
. Naprawdę nie czulam bolu albo byl on minimalny. Jednak po mniej wiecej pol godziny bol zaczal sie zdecydowanie nasilac. Poprosilam wiec o kolejna dawke znieczulenia. Sytuacja sie powtorzyla. Po chwili mialam wrazenie ze znieczulenie zupelnie nie dziala. Porod byl bardzo ciezki a ja myslalam ze z bolu
znieczulenie mialam dostrzykiwane w momencie kiedy poprzednia dawka przestawala dzialac i tak do skurczy partych potem juz mi nie dodali znieczulenia wiec parlam na zywca :( co do szycia to bylam znieczulona przez zoo i oprocz tego miejscowo bo zoo nie zadzialalo jak nalezy i
mpd3, jeszcze raz gratuluje! A ze ZZO nie dzialalo tak jak powinno - wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od organizmu. W moim przypadku zadzialalo natychmiast i nie czulam nic. Ciesze sie, ze masz juz skarbusia przy sobie! To jest najwazniejsze. A bolu sie zapomina.Pozdrawiam i sciskam