148 wyników w czasie 89 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

znieczulenie zewnatrzoponowe nie zadziałalo (początek wątku)

znieczulenie zadzialalo jedynie na jedna strone, natomiast po drugiej stronie ciala skurcze odczuwalam tak samo(mam krzywy kregoslup wiec moze i przez to) pozniej bylo juz tylko gorzej, nie czulam zadnej ulgi,skurcze byly mega bolesne,wrzeszczalam i piszczalam i nie czulam by to znieczulenie cokolwiek dzialalo

Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

mialam zzo koszt 500 zl niestety z powodu budowy kręgoslupa ( tak powiedzial lekarz ) znieczulenie nie zadzialalo tak jak powinno tzn bolalo mnie nadal w okolicach lewego biodra dla mnie ból byl makabryczny mialam 3 dawki znieczulenia i przy pierwszej wszystko zadzialalo ok, dopiero później

Re: znieczulenie zewnatrzoponowe

ja nie polecam tego znieczulenia u mnie nie zadzialalo za to teraz mam skutki uboczne i jest to cholernie uciazliwe. Bol i tak sie czuje , takze nie warto brac tego znieczulenia. Nie da sie urodzic dziecka bez bolu.

Re: trefne znieczulenie

ja wierze bo mi podano znieczulenie i niestety zadzialalo na kawalek jednej nogi. w zwiazku z tym musiano mi podac narkoze. na szczescie trafilam na kompetentna anestezjolog ktora wiedziala co robic i nie pozwolila mnie ciac. wspolczuje bardzo -- Iza - mama Ninki

Re: Znieczulenie zewnštrzoponowe

Brrrrrrrrr... :( az mi ciarki przeszly po przeczytaniu tych postow. Tym bardziej, ze czeka mnie w grudniu cesarka. Pierwsza mialam pod narkoza, ale ta ma byc pod znieczuleniem. Jak to mozliwe , ze takie znieczulenie nie

Re: znieczulenie zewnatrzoponowe

Ja mialam przy cc podane to znieczulenie ale na mnie niestety ono nie zadzialalo i jak zaczeli ciac to okazalo sie ze wszystko czuje i darlam sie na caly szpital. Uspili mnie potem... a samo wkluwanie sie w kegoslup dosc niemile, kaza sie nie ruszac, ale przy takim ukluciu ciezko nie podskoczyc na

Wyrwałam zęba bez znieczulenia... (początek wątku)

Dzisiaj wyrwałam zęba bez znieczulenia...tzn p.stomatolog zaaplikowala ale ząb bylm w stanie zapalnym i ropnym i nie zadzialalo znieczulenie... Gdybym wiedziala ze nie zadziala...to bym uciekła:) A jestem w 16tc...

znieczulenie zewnątrzoponowe (początek wątku)

. Naprawdę nie czulam bolu albo byl on minimalny. Jednak po mniej wiecej pol godziny bol zaczal sie zdecydowanie nasilac. Poprosilam wiec o kolejna dawke znieczulenia. Sytuacja sie powtorzyla. Po chwili mialam wrazenie ze znieczulenie zupelnie nie dziala. Porod byl bardzo ciezki a ja myslalam ze z bolu

Re: znieczulenie zewnątrzoponowe

znieczulenie mialam dostrzykiwane w momencie kiedy poprzednia dawka przestawala dzialac i tak do skurczy partych potem juz mi nie dodali znieczulenia wiec parlam na zywca :(﷯﷯ co do szycia to bylam znieczulona przez zoo i oprocz tego miejscowo bo zoo nie zadzialalo jak nalezy i

Re: nieczula na znieczulenie

mpd3, jeszcze raz gratuluje! A ze ZZO nie dzialalo tak jak powinno - wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od organizmu. W moim przypadku zadzialalo natychmiast i nie czulam nic. Ciesze sie, ze masz juz skarbusia przy sobie! To jest najwazniejsze. A bolu sie zapomina.Pozdrawiam i sciskam

1 2 3 4 5 6