kozy

kozy

(6 wyników)
  • Moja córcia ma alergię na mleko krowie. Dlatego też od jakiegoś czasu kupuję jej mleko kozie w proszku. Dostaje tez deserki z mleka koziego. Ostatnio ktos mi powiedział, ze mleko kozie ma za malo wapnia i moga być problemy z koscmi. Wiecie cos na ten temat??
  • Moja corka ma 21 msc i podejrzenie nietolerancji laktozy.Objaw to ciągłe rozwolnienie. Mam testowo odstawić nabiał itp i dawac bebilon pepti.Wiecie może czy mozna dawac nabiał nie-krowi? Mam na myśli kozi itp?Bo zapomniałam o to zapytać a znacznie urozmaiciłoby to naszą dietę, bo mała niestety najbardziej lubi sery,jogurty itd:(
  • Synek ma 27 miesięcy i niestety wciąż reaguje wysypkami na białko mleka krowiego, wiem bo próbowaliśmy kilka miesięcy temu wprowadzić serki. Nie dostaje żadnego nabiału (mleka, serów, jogurtów) Od czasu do czasu dostaje jogurty kozio-owcze, po nich na szczęście jest wszystko ok. Jedyne źródło wapnia dotychczas dla małego stanowił bebilon pepti z kaszką,2 razy dziennie butla. Od kilku dni jest całkowita odmowa picia bebilonku i to zarówno z butli jak i w każdej innej formie. Boję si...
  • Jak myjecie miejsce intymne swoim coreczkom? MOja mała ma 3 latka i nie pozwoli sie tam dotknac.Do niedawna nie bylo z tym az takiego problemu jak teraz.Krzyczy, wrzeszczy,wyrywa sie ,kopie nogami jak probuje jej wytrzec mokra chusteczka np.nivea.Podczas kapieli mowie jej zeby sie rozkraczyła i delikatnie mydelkiem bambino probuje jej pomiedzy wargami wymyc,ale nie jestem w stanie zrobic tego dokladnie,bo ona nie chce.A i tak zostaje troche tego białego brudu miedzy wargami jak og...
  • Zakupiłam małemu zwierzątka, takie plastikowe do zabawy i pojawił się problem z ich odgłosami. Krówka robi "muuuu" świnka robi "chrum chrum" Konik - u nas jest "patataj" (od jeżdżenia na koniku) Owieczka - "meee" Baran - "bee" A jak robi byk i koza? Dziecko patrzy na mnie i oczekuje jakieś rozmumnej odpowiedzi
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.