Dodaj do ulubionych

Rodzinna tragedia w domu pod Koninem

24.11.09, 22:46
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • cleryka Rodzinna tragedia w domu pod Koninem 24.11.09, 22:50
      Kiepską mamy ustawę o zdrowiu psychiatrycznym.Nigday nie była dobra,aby
      chronić życie i leczyc zdrowie chorych,ale TA obowiązująca,jest
      makabryczna!Nikt nie ma prawa szybko zadziałac na doprowadzenie z
      objawami do szpitala.STRACH SIĘ BAĆ!
      • Gość: janek Re: Rodzinna tragedia w domu pod Koninem IP: 85.222.87.* 25.11.09, 10:10
        Bezrobocie i brak perspektyw, a Polska "tygrys europy" położyła laskę na problemy takich ludzi.
        • Gość: lej_na_buraków_pro Re: Rodzinna tragedia w domu pod Koninem IP: *.146.96.32.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.11.09, 21:48
          A pomyśleliście o tym ze może ona go zdradzała?? może wina nie leży
          po jego stronie... fakt dziecko nie żyje ale to nie zmienia faktu że
          sąd może orzec o winie tej kobiety która prawdopodobnie w chwili
          śmierci tych ludzi świetnie się bawiła...
      • Gość: lej_na_buraków_pro Re: Rodzinna tragedia w domu pod Koninem IP: *.146.96.77.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.11.09, 21:45
        wiesz samico co to zdrowie psychiatryczne??? niema takiego
        określenia...jeśli już to jest zdrowie psychiczne a psychiatra to
        powinien zbadać autora wypowiedzi do której dodałem odpowiedź...
    • myszykiszek Rodzinna tragedia w domu pod Koninem 25.11.09, 00:18
      :-(
    • Gość: majkelek Re: Rodzinna tragedia w domu pod Koninem IP: 194.181.103.* 25.11.09, 08:04
      Ile w końcu ciał miał ten mężczyzna? Jedno dwa czy trzy może?

      poziom gazety coraz niższy ...;/
      • Gość: lej_na_buraków_pro Re: Rodzinna tragedia w domu pod Koninem IP: *.146.102.7.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.11.09, 21:40
        śmieje sie z ludzi którzy mimo 100 krytyk dziennie w komentarzach
        opisują teksty gazety a mimo to wciąż czytają jej teksty i w banalny
        sposób komentują jej pismo... poziom niższy to masz ty prostaku a
        nie gazeta...bo albo jesteś prostakiem któremu wystaje słoma z
        kaloszy upapranych w krowim łajnie albo po prostu dostosowałeś swoje
        opinie do prostaków swojego pokroju....Leje na buraków_pro
      • Gość: lej_na_buraków_pro Re: Rodzinna tragedia w domu pod Koninem IP: *.146.96.32.nat.umts.dynamic.eranet.pl 25.11.09, 21:52
        czytaj leszczu ze zrozumieniem albo poproś mamę o komiks:P
    • blady199911 Rodzinna tragedia w domu pod Koninem 25.11.09, 17:39
      co ona ci zrobiła !!!??? CO???!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka