Gość: Maciek
IP: *.orange.pl
29.11.05, 23:16
Witam,
Tak się złożyło, że w mojej kuchni, w miejscu gdzie
należy zamontować okap jest komin, ale nie komin do
okapu, tylko "zwykły" komin wentylacyjny.
Ten do którego powinien być podłączony okap zaś znajduje
sie troszkę obok. Całą sytuację najlepiej zobrazuje to zdjęcie:
img15.imgspot.com/?u=/u/05/332/16/Okap1133301361.jpg
Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić?
Tak kombinuje, żeby zrobić sufit podwieszany i w nim połączyć
jakąś wygiętą rurą okap z odpowiednym kominem. A co wtedy z
tą kratką, też mogę ją w podwieszanym suficie wyprowadzić
gdzie mi się podoba, czy są jakieś zasady co do tego?
Inna sprawa do wielkość tego podwieszanego sufitu.
Jak widać na w.w. fotce po prawej stronie przyszłego
okapu jest lekki uskok ściany. Tak sobie myślałem że
ładnie by wygłądało żeby ten podwieszany sufit miał
głębokość dokładnie tego uskoku, czyli żeby był niejako
przedłużeniem tej ściany z prawej strony.
Niestety ten uskok jest na 18 cm, natomiast okap ktory
bede mial, ma obudowę na głebokość 24 cm.
Jak myślicie będzie to ładnie wyglądać, czy suficik
powinien być wyrównany do głębokości okapu?
z góry dzięki za sugestię
Maciek