Dodaj do ulubionych

Zaraz odezwą się bydgoskie kompleksy !!!

17.10.06, 14:10

"Wspólnota" chwali Toruń

"Spektakularny awans Torunia" - tak pismo "Wspólnota" komentuje wyniki
najnowszego rankingu miast. Nasze miasto "skoczyło" z 12 na 6 pozycję wśród
miast wojewódzkich.

Sporządzając ranking redakcja "Wspólnoty" brała pod uwagę wzrost wydatków
inwestycyjnych. Jest on widoczny w całym kraju, dziennikarze stwierdzają, że w
2005 roku wzrosły one o dwa i pół miliarda złotych w porównaniu do roku 2004 i
o prawie pięć miliardów w porównaniu z rokiem 2003. Tłumacząc ten wzrost
wskazano m.in. na prorozwojową postawę samorządów, które umieją wybrać i
przygotować odpowiednie projekty, poprawiającą się sytuację gospodarczą, a
przede wszystkim dopływ funduszy unijnych.

Miasta wojewódzkie, które najwięcej inwestują to Warszawa, Katowice i Kraków.
Przed nami są jeszcze Poznań i Rzeszów.

To nie pierwszy sukces Torunia w rankingach prasowych. Zajęliśmy m.in. trzecie
miejsce w tegorocznym Rankingu Samorządów "Rzeczpospolitej", czwarte na liście
najtańszych samorządów przygotowanej przez "Wspólnotę" i trzecie w rankingu
miast, które zdobyły najwięcej pieniędzy z UE opublikowanym w ubiegłym roku
także w tym miesięczniku.
Obserwuj wątek
    • muvon200 Ja kompleks, ja kompleks jak mnie słyszysz? Odbiór 19.10.06, 15:33
      Hihihi fajne to. Poczytaj teraz o bankróctwie Waszego mista :))
      • ka_zet Re: Ja kompleks, ja kompleks jak mnie słyszysz? O 19.10.06, 15:43
        muvon200 napisał:

        > bankróctwie

        Auuu. Chcesz żeby ludziom oczy popękały? :>
        • muvon200 Re: Ja kompleks, ja kompleks jak mnie słyszysz? O 19.10.06, 16:10
          upssssssssssssssssss moja culpa bardzo wielka culpa. Bez Worda jednak ciężko :)
    • gorilla5 A ja Torunia nie opluwam -przeciwnie: życzę dobrze 23.10.06, 18:20
      A ja Torunia nie opluwam - przeciwnie: życzę dobrze!
      • muvon200 Re: A ja Torunia nie opluwam -przeciwnie: życzę d 25.10.06, 09:35
        A ja mam kompleksy :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka