renata_zz
23.11.06, 13:00
godz.12.30 budynek B kl.VI na chodniku stoi zaparkowany samochód."Pan
ochroniarz" spuszcza powietrze z koła tego samochodu.Wydaje mu się że robi to
po kryjomu ale nie, bo ja to obserwuję.Na pytanie od kogo dostał takie
polecenie odwraca się do mnie d.. i odchodzi.Myślałam że ochrona ma pilnować
przestrzegania prawa na naszym osiedlu.Sprawę zgłosiłam
administratorowi.Przecież przyjeżdżają czasem do nas np.monter do pralki czy
inni usługodawcy.Wg mnie to wandalizm.