Dodaj do ulubionych

bizuteria KRUKA -nie polecam

14.01.07, 20:59
kochani pisze bo wlasnie spadla mi branzoletka z reki branzoletka firmy KRUK
po prostu sie urwala gdzies po srodku .. to juz nie pierwszy raz jak sie
zawiodlam na tej bizuteri jest przepiekna ale tak nie trwala.. mialam rozne
wyroby tej firmy i zawsze cos a to srebrne zylki sie przerwaly w innej
branzoletce a to kolczyki sie rozwalily a najgorsze jest to ze pan(i) kruk
nic na to nie moze poradzic i radzi... zadziej nosic bizuterie ZDECYDOWANIE
NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • z00ropa Re: bizuteria KRUKA -nie polecam 14.01.07, 21:09
      parasolka napisała:

      > kochani pisze bo wlasnie spadla mi branzoletka z reki branzoletka firmy KRUK
      > po prostu sie urwala gdzies po srodku .. to juz nie pierwszy raz jak sie
      > zawiodlam na tej bizuteri jest przepiekna ale tak nie trwala.. mialam rozne
      > wyroby tej firmy i zawsze cos a to srebrne zylki sie przerwaly w innej
      > branzoletce a to kolczyki sie rozwalily a najgorsze jest to ze pan(i) kruk
      > nic na to nie moze poradzic i radzi... zadziej nosic bizuterie ZDECYDOWANIE
      > NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=55513416
      pozostawiam ten wpis bez komentarza
    • sineira Re: bizuteria KRUKA -nie polecam 14.01.07, 21:46
      Zdecydowanie polecam kupno słownika ortograficznego. Przyda się bardziej niż
      kolejna "branZoletka".
      • parasolka Re: bizuteria KRUKA -nie polecam 14.01.07, 21:54
        sineira napisała:

        > Zdecydowanie polecam kupno słownika ortograficznego. Przyda się bardziej niż
        > kolejna "branZoletka".
        no coz bransoletka czy branzoletka nie polecam
        • Gość: jack Re: bizuteria KRUKA -nie polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.07, 22:12
          a z jakiej firmy konkurencyjnej jestes złotko?
          • Gość: kibic Re: bizuteria KRUKA -nie polecam IP: *.poz.zigzag.pl 15.01.07, 11:06
            Gość portalu: jack napisał(a):

            > a z jakiej firmy konkurencyjnej jestes złotko?

            Tombak Sp z o.o.
      • Gość: Ania Re: bizuteria KRUKA -nie polecam IP: *.icpnet.pl 15.01.07, 23:52
        branzoletka, huźtawka błędy typowe dla poznaniaków. jak mówią, tak piszą.
        • pawman Re: bizuteria KRUKA -nie polecam 16.01.07, 00:23
          huźdawka
    • kasia80p Re: bizuteria KRUKA -nie polecam 15.01.07, 13:19
      a ja naprawde lubie bizuterie od Kruka, bo jest lada i jeszcze nigdy nic podobnego mi sie nie zdarzylo, choc mam jej naprawde duzo... rownie dobrze moge tak ponarzekac na wyroby firmy Yes, bo to te cacka mi sie popsuly, ale w zyciu nie laczylabym tego z marka, raczej ze specyfika produktu.
      • Gość: jola Re: bizuteria KRUKA -nie polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.07, 01:06
        a ja kupiłam złoty pierścionek z ruchomymi kuleczkami ok 600 pln i zczerniał
        po 2 dniach 3 razy go reklamowałam, pani ze sklepu powiedziała , że to wina
        mojej skóry, jestem po wydziale chemii i to mnie nie przekonuje -
        ekspereymentują z dziwnymi stopami, a pani sprzedawca zachowła się tak jakby
        miała mi za chwile powiedzieć , że garsonka mi się popruła bo jestem brzydka....
        Dopiero po 3 miesiącach walk zamieniono mi ten produkt na perły. z nimi
        wszystko ok.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka