parasolka
14.01.07, 20:59
kochani pisze bo wlasnie spadla mi branzoletka z reki branzoletka firmy KRUK
po prostu sie urwala gdzies po srodku .. to juz nie pierwszy raz jak sie
zawiodlam na tej bizuteri jest przepiekna ale tak nie trwala.. mialam rozne
wyroby tej firmy i zawsze cos a to srebrne zylki sie przerwaly w innej
branzoletce a to kolczyki sie rozwalily a najgorsze jest to ze pan(i) kruk
nic na to nie moze poradzic i radzi... zadziej nosic bizuterie ZDECYDOWANIE
NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!