Forum   idziemy

idziemy

(7200 wyników)
 • lotnictwo izraelskie nie możne pozwolić sobie żeby rakiety "wygięli" skrzydła naszych myśliwców... Syria posiada już Sa-17, Sa-22, Sa-24 a teraz idą na S-300...
 • Tak się zastanawiam opłacam podatek co roku, o który tak walecznie walczą leżaki (SM) i jestem ciekaw na co idą te pieniądze? żadnych śmietników na odchody, żadnych torebek nawet nie ma, nie raz widzę jak ludzie zbierają po swoich psiakach kupki, ale ja tego nie robię, ze względu na to że płace a nic za to nie ma, czy można się gdzieś dowiedzieć na co idą te "NASZE" pieniądze???
 • Tylko po jaki (...)?
 • a jak tak to gdzie? ja ide. dzieci do babci wioze, meza oddaje do jego brata [zacny czlowiek ] a sama ruszam na podboje:D aaaaaaaaaaa no ten teges-jak idziecie nie potrzebujecie butow? mam do odsprzedania szpilki aldo rozmiar 39:D bardzo pikne nic a nic nie zniszczone, lakierki z ostrym czubkiem. i ozdobami na bokach. no wiec tego-moge fotki wkleic:)
 • Wczoraj w [b]kropce nad i[/b] znany wszystkim Polakom - choć nie przez wszystkich lubiany i szanowany - a więc Pan reżyser Andrzej Wajda - pożalił się, że po upublicznieniu swoich przemyśleń na tematy Katyńskie [u](tam zginął jego ojciec)[/u] i Smoleńskie UWAGA UWAGA - pani doktor u której się od lat leczył kazała mu sobie znależć innego lekarza. Nie pierwszy to przypadek w tej Rzeczy nadzwyczaj PiSpospolitej lekarz i aptekarz powołując się na nakazy SWOJEGO sumienia odmawiają pacjentom i po...
 • Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi organizuje protest pod hasłem "Nie idę na Madonnę!" i w internecie zbiera podpisy pod bojkotem. Chce zebrać 100 tys. podpisów i wysłać je do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, organizatorów koncertu i właściciela stadionu. wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/coraz-wieksze-kontrowersje-wokol-wystepu-gwiazdy,1,5187897,region-wiadomosc.html Podpisalibyście?
 • Idziemy, bo chcemy zapewnić burmistrzowi godne miejsce w historii Łomianek. Idziemy, bo burmistrz namawia, żeby nie iść. Idziemy, bo w oczach burmistrza mieszkańcy to wcielenie frustracji, zła i sprzeciwu. Idziemy, bo mamy dość burmistrza. Idziemy 24 czerwca bieżącego roku. Idziemy już za 4 dni.
 • Nie dejcie sie podpuścić tym, co godajom "idź i zagłosuj albo za, albo przeciw"!!! Jak niy chcecie zmiany, to niy idźcie na wybory refyrendalne!!! Niy dejcie sie podpuścić, że jak pódziecie, to pomogecie!!! NIY IDYMY NA REFYRYNDUM!!!
 • Nie idziemy na referendum, bo do żłobu chcą się dorwać sfrustrowani z bezrobocia przegrani w wyborach! Nie chcemy podwyżek diet bezradnych, nie chcemy zwiększenia zatrudnienia w urzędzie!
 • Matematyka referendalna dla niezorientowanych. Na referenda chodzą przede wszystkim osoby zachęcone do tego, żeby tam pójść. W obecnym przypadku, zachęcane są osoby negatywnie nastawione dla burmistrza. A więc wśród tych którzy pójdą z pewnością będą przeważać przeciwnicy burmistrza. Dlatego jeśli referendum będzie ważne, to niemal na pewno burmistrz zostanie odwołany. A więc [b]pójście na referendum i oddanie głosu, WSZYSTKO JEDNO CZY ZA CZY PRZECIW, to głosowanie przeciw burmistrzo...
 • Uważam, że referendum to obraza dla Rudy Śląskiej, i dlatego nie idę głosować w referendum.
 • Znów nas Niemcy mordują. Zakładam że nie bezkarnie.
 • Czy można na dworcu wileńskim wywiesić tabliczki, że należy chodzić prawą stroną chodnika!!! Takie tabliczki są w metrze. Przecież to jest chore, rankiem jak przyjedzie pociąg to nie można dostać się z Jagiellońskiej na Wileński. A po południu w przeciwnym kierunku. Może w szkołach powinni uczyć, ze w Polsce jest ruch prawostronny zarówno jadąc jak i idąc.
 • Szedł? A może jechał rowerem? Wśród rowerowej braci wielu ma skrajne poglądy i nienawiść w oczach do właścicieli pojazdów mechanicznych.
 • Choć nie jestem zwolenniczką aktualnego burmistrza na referendum w sprawie jego odwołania [b]NIE pójdę[/b][b][/b], bo piana jaką z pyska toczy obóz jego przeciwników mierzi mnie i zniesmacza! Oderwani od koryta , plujacy jadem i nienawiścią - nie chcę abyście powrócili- NIGDY !
 • Ja pie....olę, artykuł na miarę GW , i wydarzenie na miarę tego miasta. Coś strasznego, biedne dziecko szło sobie grzecznie a tu niewidoczne drzwi przed nim wyrosły. Przecież to sprawa na całe sołectwo, a moze nawet gminę :-)
 • "Weźcie to pod uwagę, jak będziecie decydować o alejkach w Leśniczówce i Starym Ogrodzie. I tym razem nie idźcie tą drogą. Wybierzcie asfalt." - gdyby w parku stanął pomnik Lecha i żony jego, to alejki byłyby wodo- i mrozoodporne, aby każdy mógł dojść i pokłon złożyć. A tak to co, po co alejki, bez celu będą sobie spacerować, lenie jedne... bezrobotni... Mogą sobie w wodzie pobrodzić.
 • Idź pospaceruje sobie po KPN ,lub poczytaj książkę poszerzysz swoje horyzonty myślowe. Zbyt mało masz do powiedzenia by tak trajkotać na forum.
 • - Kochamy książki miłością prawie że fizyczną. Chcemy zachęcać do odkrywania czytania na nowo - tym razem w kontekście nieco erotycznym. Bo przecież nie ma nic bardziej pociągającego niż fajna osoba z dobrą książką w odpowiednio dobranej pościeli - pisze Grupa Twórcza Qlub Xsiążkowy w manifeście akcji "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka". W tym roku akcję wsparli m.in. artyści tacy jak: Jerzy Radziwiłowicz, Rafał Bryndal, Mariusz Szczygieł, członkowie zespołu R.U.T.A. Wystąpili w sesji zdj...
 • Idziecie na referendum ? Jeśli się referendum powiedzie to kto powinien zostać nowym prezydentem Elbląga : Antoni Czyżyk a może Elżbieta Gelert ?.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się