Forum   idziemy

idziemy

(7200 wyników)
 • a jak tak to gdzie? ja ide. dzieci do babci wioze, meza oddaje do jego brata [zacny czlowiek ] a sama ruszam na podboje:D aaaaaaaaaaa no ten teges-jak idziecie nie potrzebujecie butow? mam do odsprzedania szpilki aldo rozmiar 39:D bardzo pikne nic a nic nie zniszczone, lakierki z ostrym czubkiem. i ozdobami na bokach. no wiec tego-moge fotki wkleic:)
 • lotnictwo izraelskie nie możne pozwolić sobie żeby rakiety "wygięli" skrzydła naszych myśliwców... Syria posiada już Sa-17, Sa-22, Sa-24 a teraz idą na S-300...
 • Tak się zastanawiam opłacam podatek co roku, o który tak walecznie walczą leżaki (SM) i jestem ciekaw na co idą te pieniądze? żadnych śmietników na odchody, żadnych torebek nawet nie ma, nie raz widzę jak ludzie zbierają po swoich psiakach kupki, ale ja tego nie robię, ze względu na to że płace a nic za to nie ma, czy można się gdzieś dowiedzieć na co idą te "NASZE" pieniądze???
 • Wczoraj w [b]kropce nad i[/b] znany wszystkim Polakom - choć nie przez wszystkich lubiany i szanowany - a więc Pan reżyser Andrzej Wajda - pożalił się, że po upublicznieniu swoich przemyśleń na tematy Katyńskie [u](tam zginął jego ojciec)[/u] i Smoleńskie UWAGA UWAGA - pani doktor u której się od lat leczył kazała mu sobie znależć innego lekarza. Nie pierwszy to przypadek w tej Rzeczy nadzwyczaj PiSpospolitej lekarz i aptekarz powołując się na nakazy SWOJEGO sumienia odmawiają pacjentom i po...
 • Krucjata Młodych przy Instytucie im. ks. Piotra Skargi organizuje protest pod hasłem "Nie idę na Madonnę!" i w internecie zbiera podpisy pod bojkotem. Chce zebrać 100 tys. podpisów i wysłać je do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, organizatorów koncertu i właściciela stadionu. wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/coraz-wieksze-kontrowersje-wokol-wystepu-gwiazdy,1,5187897,region-wiadomosc.html Podpisalibyście?
 • Idziemy, bo chcemy zapewnić burmistrzowi godne miejsce w historii Łomianek. Idziemy, bo burmistrz namawia, żeby nie iść. Idziemy, bo w oczach burmistrza mieszkańcy to wcielenie frustracji, zła i sprzeciwu. Idziemy, bo mamy dość burmistrza. Idziemy 24 czerwca bieżącego roku. Idziemy już za 4 dni.
 • Nie dejcie sie podpuścić tym, co godajom "idź i zagłosuj albo za, albo przeciw"!!! Jak niy chcecie zmiany, to niy idźcie na wybory refyrendalne!!! Niy dejcie sie podpuścić, że jak pódziecie, to pomogecie!!! NIY IDYMY NA REFYRYNDUM!!!
 • Nie idziemy na referendum, bo do żłobu chcą się dorwać sfrustrowani z bezrobocia przegrani w wyborach! Nie chcemy podwyżek diet bezradnych, nie chcemy zwiększenia zatrudnienia w urzędzie!
 • Matematyka referendalna dla niezorientowanych. Na referenda chodzą przede wszystkim osoby zachęcone do tego, żeby tam pójść. W obecnym przypadku, zachęcane są osoby negatywnie nastawione dla burmistrza. A więc wśród tych którzy pójdą z pewnością będą przeważać przeciwnicy burmistrza. Dlatego jeśli referendum będzie ważne, to niemal na pewno burmistrz zostanie odwołany. A więc [b]pójście na referendum i oddanie głosu, WSZYSTKO JEDNO CZY ZA CZY PRZECIW, to głosowanie przeciw burmistrzo...
 • Uważam, że referendum to obraza dla Rudy Śląskiej, i dlatego nie idę głosować w referendum.
 • Znów nas Niemcy mordują. Zakładam że nie bezkarnie.
 • Tylko po jaki (...)?
 • Czy można na dworcu wileńskim wywiesić tabliczki, że należy chodzić prawą stroną chodnika!!! Takie tabliczki są w metrze. Przecież to jest chore, rankiem jak przyjedzie pociąg to nie można dostać się z Jagiellońskiej na Wileński. A po południu w przeciwnym kierunku. Może w szkołach powinni uczyć, ze w Polsce jest ruch prawostronny zarówno jadąc jak i idąc.
 • Szedł? A może jechał rowerem? Wśród rowerowej braci wielu ma skrajne poglądy i nienawiść w oczach do właścicieli pojazdów mechanicznych.
 • Choć nie jestem zwolenniczką aktualnego burmistrza na referendum w sprawie jego odwołania [b]NIE pójdę[/b][b][/b], bo piana jaką z pyska toczy obóz jego przeciwników mierzi mnie i zniesmacza! Oderwani od koryta , plujacy jadem i nienawiścią - nie chcę abyście powrócili- NIGDY !
 • Idź pospaceruje sobie po KPN ,lub poczytaj książkę poszerzysz swoje horyzonty myślowe. Zbyt mało masz do powiedzenia by tak trajkotać na forum.
 • Nie idę i basta.Mam dość oszóstw i obietnic bez pokrycia.Staram się dokładnie słuchć spotów reklamowych.Nic z nich nie wynika.Wszyscy mówią o wszystkim i o niczym. Kandydaci chwytają się "brzytwy" w swoich opowiastkach o świetlanej przyszłości i dobrobycie. To wszysko jest wielkim kłamstwem.Dlaczego?W tym kraju nie ma pieniędzy.Cała gospodarka jest w rękach obcego kapitału.Więc skąd wezmą się nagle pieniądze? Polska to kraj gdzie fukcjonują jeszcze tylko niliczne polskie zakładziki,sklepika...
 • Idźcie!:)) A po 9 października obudzimy się w nowym cudownym kraju, gdzie spełnia się wszystkie obietnice wyborcze a także, a jakże!;) nasze najdziksze żądze i najskrytsze marzenia: garfield.org.pl/#02102011 ;) p.s. no nie mogłam sobie odmówić i nie zaprosić.... Garfielda :))) mam do niego słabość. dobranoc!!
 • "Weźcie to pod uwagę, jak będziecie decydować o alejkach w Leśniczówce i Starym Ogrodzie. I tym razem nie idźcie tą drogą. Wybierzcie asfalt." - gdyby w parku stanął pomnik Lecha i żony jego, to alejki byłyby wodo- i mrozoodporne, aby każdy mógł dojść i pokłon złożyć. A tak to co, po co alejki, bez celu będą sobie spacerować, lenie jedne... bezrobotni... Mogą sobie w wodzie pobrodzić.
 • Ja pie....olę, artykuł na miarę GW , i wydarzenie na miarę tego miasta. Coś strasznego, biedne dziecko szło sobie grzecznie a tu niewidoczne drzwi przed nim wyrosły. Przecież to sprawa na całe sołectwo, a moze nawet gminę :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się