Forum   mailową

mailową

(10 wyników)
  • Polacy zawsze mądrzejsi! Cały świat handluje z fakturami przesłanymi e-mailem. Bez żadnych durnych elektronicznych podpisów (kto to widział i ma, w ogóle?!) Moja firma ma dostawców w USA, Hiszpanii, Holandii i RFN. Chyba tylko jeszcze Niemcy wysyłają faktury pocztą.
  • "Skargę można też było wysłać tradycyjnym mailem" - Co to jest tradycyjny mail?
  • PO , kto tu rządzi?Co za burdel my tu mamy.To się nazywa przyjazne państwo.Walczmy z bezrobociem ,zakładajmy firmy a PO i tak ci wszystko zabierze! Tak sługa Tusk daje zlecenia prawnikom.
  • Witam Mam właśnie taką sytuację gdzie jako kupujący względnie długo czekałem aż sprzedający raczy wysłać paczkę. Jednocześnie opłaciłem przesyłkę priorytetową. Zirytowało mnie to bardzo i napisałem maila do sprzedającego informując go, że takie postępowanie jest nie fair i powinien się nad nim zastanowić. Sprzedający w odpowiedzi starał się wytłumaczyć z takiego obrotu sprawy i wszystko było by okej gdyby nie fakt, że te jego tłumaczenia były infantylne i odbiegały od prawdy. ...
  • Głosujcie dalej na partie polityczne, które wspierają lobby "antypirackie". Dla nich ważniejsze są interesy korporacji fonograficznych, niż nas wszystkich.
  • Czy wystawiając aukcje charytatywne w szczytnym celu, np pomocy choremu dziecku można prosić Allegro o zniesienie opłat za wystawienie aukcji oraz prowizji po ich zakończeniu? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
  • Pracujesz w firmie produkującej oprogramowanie. Twoim zadaniem jest zdobyc adresy e-mailowe informatyków z bazy ok 250 firm. W jaki sposób je wyciagniesz przez telefon? Chodzi mi o konkretne tricki, sposób prowadzenia rozmowy. Please help.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?