IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.06, 17:46
Witam!! Może zawieruszył się tutaj ktoś, kto dostał się do klasy przyrodniczej w paderku?
Obserwuj wątek
    • Gość: kassssssss:) Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 18:07
      ja do ekologicznej tylko :)
      • Gość: Karolinka Re: 6 LO !! IP: *.tktelekom.pl 28.06.06, 18:29
        nanana ,ja do humanistycznej :D
        • Gość: Kaś Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 20:06
          A ja do dziennikarskiej :PP Kto jeszcze idzie do Paderka??? Ludzie, chyba nie
          jest nas aż tak mało...
          • Gość: monia Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 20:16
            ja nie ide bo juz skonczylam powodzenia w uzeraniu sie ze slynnym panem od po
            zycze :P
            • Gość: pp Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 20:17
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=633&w=26374258 polecam lekture :)
          • Gość: Kaś Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 20:18
            Podaję mój numer gg, dla wszystkich (tak jak ja) nowych paderkowiczów: 7080029.
            Piszcie ;))
            • Gość: i-ness Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 01:53
              O domniemanym panie G. kraza masy legend. Ciekawe jak to bedzie... Jeszcze 2
              miesiace i wszystko stanie się jasne. Mam nadzieje, ze atmosfera w klasie "A"
              bedzie super:)GG jakby co to:9348385
              • Gość: Kaś Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 22:31
                Oczywiście, że będzie super! W końcu ja o to zadbam;p Poza tym mamy 5
                chłopaków, więc ich sobie od początku wychowamy i będzie spokój. Biedacy, na
                dzień kobiet wydadzą kupę kasy... A tak w ogóle to będę miała pierwszy numer w
                dzienniku :DD Jestem ciekawa kto będzie naszym wychowawcą...
                • Gość: dżagoda Re: 6 LO !! IP: *.icpnet.pl 30.06.06, 23:57
                  Jak to z moim szczęściem bywa zabrakło mi 0,66 pkt do klasy A :], dostałam się
                  za to do G, więc nie jest aż tak źle...Wprost nie mogę się doczekać cudownych
                  lekcji łaciny! Ach i to liczne męskie grono, składające się aż z 4 chłopaków!
                  Mimo wszystko wierzę, że będzie świetnie :P!
      • superkon Re: 6 LO !! 23.07.06, 14:10
        też jestem w ekologicznej. 1F rządzi :)
    • Gość: Pablo Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 20:28
      a powiedzcie mi czy w pederku jest tylko sam angielski czy np. w ekologiczne
      jest grupa z angielskim i z niemieckim bo martwi mnie to ze jest sam anglik a
      chcialem tam isc a co myslicie o 7 Lo myslicie ze jest to dobra szkola prosze
      odpowiedzcie:-) pozdrafiam
      • Gość: dżagoda Re: 6 LO !! IP: *.icpnet.pl 11.07.06, 10:38
        Każda klasa uczy się 2 (niektórzy tak jak ja-nawet 3) języków! Można
        powiedzieć, że w lo to na porządku dziennym :]
        Co do 7: Słyszałam, że to dobra szkoła, duży nacisk na niemiecki...
        Pozdrowionka :)
    • Gość: Karolcia Re: 6 LO !! IP: *.tktelekom.pl 11.07.06, 11:56
      Czesc ;) Jest tu ktos z 1b w Paderku? Wszystkie klasy sie poznaja, a ja
      (prawie) sama :>
      • Gość: maddie Re: 6 LO !! IP: *.wesbel.net 11.07.06, 15:57
        daj gadu to przekaże koleżance i się do ciebie odezwie :)
        • Gość: Karolcia Re: 6 LO !! IP: *.tktelekom.pl 11.07.06, 22:12
          4808157 (albo jestem na niewidocznbym, albo lecze sie momentami z netowego
          uzaleznienia, ale niech pisze, tzn. wiadomosc zostawi to sie złapiemy ;)) :) A
          ty Maddle w której klasie jestes?
          • julcianka Re: 6 LO !! 15.07.06, 16:04
            cześć Wiaruchna! Ja jestem w 1C... Mamy 25 facetów i 4 dziewczyny+Marysię czyli
            razem 6 :) Pozdrawiam wszystkich pierwszoklasistów, w szczególności Marysię i
            Pawełka trzymajcie się... do zobaczenia we wrześniu... Piszcie na moje gg: 7609505.

Julianna (Julcianka)
            • mary8kate Re: 6 LO !! 15.07.06, 16:49
              No ja też trafiłam jakoś do 1C z czego się strasznie fajnie cieszę.
              Tak jak już moja Julcia powiedziała powyżej mamy przewagę chłopaków, ale na
              pewno będzie fajnie.

Pozdrawiam całą 5(Ciebie Julciu szczególnie) dziewczyn oraz chłopaków ! (tak
              Pawełku, Ciebie oczywiście też =) no i resztę Paderkowiczów...i osoby wchodzące
              na to forum.
              Pozdrawiam
              Marysia 1C

Moje GG to: 8736413, jakby co to piszcie =)

PS Jest też podobny post "Świeżo upieczeni Paderkowicze...poznajmy się", tam
              też możecie wchodzić =)
          • Gość: maddie Re: 6 LO !! IP: *.wesbel.net 22.07.06, 11:10
            Przekazałam gg =P, ja jestem w VIII w 1B :P co nie oznacza że nie mam kilku
            znjomych z 6 :)
    • Gość: catrina Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 11:44
      Ja tylko do klasycznej, ale mam kolege w Twojej klasie :P Pozdrawiam
      Jakby ktos jeszcze był z klasycznej to piszcie !! :P 3865235
      • Gość: maddie Re: 6 LO !! IP: *.wesbel.net 22.07.06, 18:33
        Kasia, powiedzmy sobie szczerze że mamy znajomych w prawie każdej klasie ;p
        • Gość: catrina Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 11:32
          Matfiz tylko nie jest przez nas "okupowany" :P
          • Gość: maddie Re: 6 LO !! IP: *.wesbel.net 23.07.06, 21:58
            Bo matfiz w końcu to tylko ja i... :P no ale my nie ta szkoła!
      • Gość: Monia :) Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 15:19
        Ja też jestem w klasycznej... mam nadzieje,że będzie fajnie :)
        Pozdrawiam :)
        • Gość: catrina Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 21:10
          Musi ;) to bedziemy sie widziec we wrzesniu ;) Pozdrawiam
          • Gość: Monia :) Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.06, 22:34
            Catrina a podasz swój nr gadulca? To może uda nam sie pogadać jeszcze przed
            rozpoczęciem roku:) pozdrawiam:)
    • Gość: Jaskot Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 20:31
      A ja do przyrodniczej idem... Ehhh... Bedzie masakra :D
      • Gość: maddie Re: 6 LO !! IP: *.wesbel.net 16.08.06, 21:01
        HAHAHA! Wiedziałam, że wejdziesz!!!
        • Gość: Jaskot Re: 6 LO !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.06, 17:58
          Kazalas, to wszedlem ;P
          • Gość: maddie Re: 6 LO !! IP: *.promax.media.pl 18.08.06, 18:28
            Nie kazałam :P A nawet gdyby tak było, to od kiedy mnie słuchasz? ;)
            • Gość: dżaga wyjazd integracyjny! IP: *.icpnet.pl 25.08.06, 13:01
              Moja klasa-Ig wyjeżdża 18 września, a będziemy integrowac się wraz z Ib :]
              Zapowiadają się dwa całkiem sympatyczne dni...

ech,życzę wszystkim radosnej resztki wakacji :P, do zobaczenia wkrótce!
              • Gość: K Re: wyjazd integracyjny! IP: *.tktelekom.pl 25.08.06, 13:46
                Wyjazd bedzie bardzo "babski" z kilkoma rodzynkami ;)) chociaz ja nadal nie
                wiem ilu ich w 1b jest... wakacji faktycznie coraz mniej, a rozpoczecie o 8
                rano, wiec trzeba zaczac sie przestawiac ze wstawaniem.
                • Gość: dżaga Re: wyjazd integracyjny! IP: *.icpnet.pl 26.08.06, 10:33
                  O tym, że będzie 'babski' rzeczywiście nie pomyślałam :P. Szkoda, że klasy
                  humanistyczne nie jadą wraz ze ścisłymi, wtedy proporcje płci byłyby
                  odpowiednie :], ale cóż dyrekcja niestety o tym nie pomyślała...

• Gość: lola Re: wyjazd integracyjny! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.06, 13:07
                    a ilu jest chłopców w klasie 1D? ;> bo z nimi jadę na wycieczke
                    • Gość: dzaga Re: wyjazd integracyjny! IP: *.icpnet.pl 26.08.06, 14:03
                      Na pewno więcej niż w Ig, bo d jest chyba klasa matematyczną ;)
                      • Gość: catrina Re: wyjazd integracyjny! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 15:16
                        Witam :) z tego co przeczytałam spotkamy się na wyjeździe. Jestem w 1B a tam
                        jest 4 facetów!!!!!!! Pozdrawiam ;)
                        • Gość: catrina Re: wyjazd integracyjny! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 19:00
                          a tak przy okazji to znam 2 osoby z Twojej klasy :P
                          • Gość: x Re: wyjazd integracyjny! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 20:42
                            a skąd Wy już wiecie o wyjazdach?:) ja w zeszłym roku nie wiedziałam nic aż do
                            września ;)
                            • Gość: catrina Re: wyjazd integracyjny! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 22:51
                              bo dostalismy listy :P
                          • Gość: dżaga 6 LO!! IP: *.icpnet.pl 29.08.06, 21:57
                            Ooo, a przynajmniej jakieś...przyjazne :P?
                            Ja natomiast 'znam' 5 osób (większość z widzenia bądź słyszenia :]) z Twojej
                            klasy.
                            • Gość: dżaga Re: 6 LO!! IP: *.icpnet.pl 29.08.06, 22:05
                              A o wyjazdach wiemy wcześniej, bo dostaliśmy listy z szóstki, w których
                              poinformowano nas o nich :]
                              • Gość: x Re: 6 LO!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 22:20
                                a w moim liście chyba nic takiego nie było... hmm.. nie pamiętam, zgubiłam go :D
                                • Gość: catrina Re: 6 LO!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 22:52
                                  Te z Twojej sa swietne :P ale sama sie o tym przekonasz 4 wrzesnia :P a ja z
                                  mojej znam tylko 2 dziewczyny :P
                                  • Gość: lubię pomarańcze:) Re: 6 LO!! IP: *.icpnet.pl 02.09.06, 20:00
                                    ech... nasze ostatnie dni wolności...
                                    Jak ja zdołam wstać o 7:00 O_O w poniedziałek????!!!!!
                                    Dotychczas moim sukcesem było wywleczenie się z łóżka o 10 :]
                                    ech...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka