Gość: FAN
IP: *.punkt.pl
20.03.02, 11:40
Panie Waldku piszę przed FF. Niech pan pamieta tych wszystkich wazeliniarzy,
któzy pana i drużyne poklepują. Jesli nie daj Boże wam nie wyjdzie to zniszczą
was ci sami malkontenci coi narzekaja na Małysza. Niestety naród przyzwyczaił
się do jego sukcesów a jeszcze niedawno nawet miejsce w 30 to sukces. Tak samo
jest z wami. Musicie wygrywać i to wysoko. Jak wam nie wyjdzie to znó będa
szczekac, że ma pan właściwie kadrę narodowa w Kedzierzynie a nie potrafi
wygrać FF. Jestem z panem.