Dodaj do ulubionych

Niech pan pamięta

IP: *.punkt.pl 20.03.02, 11:40
Panie Waldku piszę przed FF. Niech pan pamieta tych wszystkich wazeliniarzy,
któzy pana i drużyne poklepują. Jesli nie daj Boże wam nie wyjdzie to zniszczą
was ci sami malkontenci coi narzekaja na Małysza. Niestety naród przyzwyczaił
się do jego sukcesów a jeszcze niedawno nawet miejsce w 30 to sukces. Tak samo
jest z wami. Musicie wygrywać i to wysoko. Jak wam nie wyjdzie to znó będa
szczekac, że ma pan właściwie kadrę narodowa w Kedzierzynie a nie potrafi
wygrać FF. Jestem z panem.
Obserwuj wątek
    • Gość portalu: FAN napisał(a):

      > Panie Waldku piszę przed FF. Niech pan pamieta tych wszystkich wazeliniarzy,
      > któzy pana i drużyne poklepują. Jesli nie daj Boże wam nie wyjdzie to zniszczą
      > was ci sami malkontenci coi narzekaja na Małysza. Niestety naród przyzwyczaił
      > się do jego sukcesów a jeszcze niedawno nawet miejsce w 30 to sukces. Tak samo
      > jest z wami. Musicie wygrywać i to wysoko. Jak wam nie wyjdzie to znó będa
      > szczekac, że ma pan właściwie kadrę narodowa w Kedzierzynie a nie potrafi
      > wygrać FF. Jestem z panem.

      Zdaję sobie sprawę, że zawsze znajdą się malkontenci. Przykład Małysza pokazuje,
      że część, podkreślam, część społeczeństwa, nie jest przygotowana na sukcesy i
      porażki zawodników. Nie rozumie, że to jest sport i właściwie wszystko jest
      możliwe. Na razie to co robię przynosi efekty w postaci awansu do Final Four. To
      najważniejsze. Zrobiliśmy z drużyną już dużo, mam nadzieję, że uda się dokonać
      jeszcze czegoś więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka