the_borg 14.11.02, 16:04 Witajcie wszyscy. Jesteśmy tu nowi (choć nie całkiem - czytaliśmy trochę). Macie tu niezłych świrusów. Pozdrawiamy wszystkich. -- We are the Borg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the_borg We are the Borg 14.11.02, 16:06 Jesteśmy jednością, zasiedlimy to forum, opór nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
yaa Re: We are the Borg 14.11.02, 16:16 Witajcie hmm właściwie jak do Was mówić ? Borgi ? ;-)) A ile Was jest ? Tak czy siak Witajcie i czujcie się jak w domu ;-) Pozdrawiam Yaa Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 16:22 Jest nas...jednia. Mów do nas Borg, dopóki cię nie zasymilujemy i nie będziesz jedną z naszych dron. Odpowiedz Link Zgłoś
janior Re: We are the Borg 14.11.02, 16:51 I am Locutus of Borg. Pozdrowienia dla fana ST. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 16:18 Jesteśmy jednością złożoną z wielu. Zasymilujemy was. Odpowiedz Link Zgłoś
maclorcan Re: We are the Borg 14.11.02, 16:25 Witam. Tylko mała uwaga... odstawcie Star Trek na jakiś czas, dobra?? ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg We are the Borg 14.11.02, 19:43 Jak by to powiedzieć? Coś mało entuzjastycznie nas witacie. Jak dla kogoś, kogo częścią niedługo się staniecie, wykazujecie stanowczo za mało zainteresowania. Poprawcie się, apelujemy do Was! [żeby nie było, że rozkazujemy, jak niejaki "(maxi?)kaz"] Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg We are the Borg 14.11.02, 19:48 niestawiajcieoporuniestawiajcieoporuniestawiajcieoporukrrrrikkk... nie stawiajcie oporu zostaniecie zasymilowani Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg We are the Borg 14.11.02, 19:51 piąty podzbiór unimatrycy 000001701 co się dzieje z interfejsem werbalnym? Proszę usunąć usterki! Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 20:09 Usterki usunięte, wszystko na swoim miejscu, można przystąpić do procedury 9200002. Wchodzimy w nadświetlną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: We are the Borg IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.11.02, 22:30 Pojebało cie? Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 23:11 Gość portalu: ? napisał(a): > Pojebało cie? chamstwo typowe dla slabych ludzi. kierujesz sie emocjami ktorymi gardzimy. jesteś troglodytą. zasymilować! Odpowiedz Link Zgłoś
laska_zorro Ale o co Wam chodzi? 14.11.02, 22:12 Macie jakieś postulaty, czy jak? Chcecie, żeby do Was dołaczyć, ale w czym? I na jakich zasadach? Bo ja już nic nie kapuję... Czekam na wyjaśnienia, jeśli i mnie uznajecie za "godną" wchłonięcia! Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Re: Ale o co Wam chodzi? 14.11.02, 22:44 Daj się zasymilować, a zobaczysz... Odpowiedz Link Zgłoś
bieski_toperz Popieram koleżankę 14.11.02, 22:46 Nie można by tak na próbę dowiedzieć się. O co chodzi? Jaka asymilacja? macie coś wspólnego z przechrztami? A może z masonami? ;-) Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
szprota1 Re: Popieram koleżankę/nt 15.11.02, 11:46 Wycięło mnie wczoraj:(. Hm, co do Borg, to nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o masonerię, to do Mistrza Zamka, a jeśli sekty, to ja ci mogę naopowiadać:). Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Sekty będą nastepne 15.11.02, 12:02 My Borg przejmiemy wszystko co się da. Ludzki gatunek jest słaby ale zostanie zasymilowany i wzmocniony. Wyniesiemy go na wyższy poziom świadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Borgu pisze do Was list:-) 15.11.02, 12:55 Drogi Borgu! Z ciekawoscia zapoznalem sie z Wasza propozycja dotyczaca asymilacji. Najbardziej spodobala mi sie kwestia tak gruntownej asymilacji, ze az zostaje sie jedna z Waszych dron. Tak na marginesie bardzo lubie drony. W moich borach mam ich cale mnostwo i dobrze mi z tym. Ale do rzeczy. Jako rasowy badz co badz dziad borowy jestem glodny, ze tak powiem, nowych przezyc. Wydaje mi sie, ze musi byc ekscytujace byc wyniesionym na wyzszy poziom swiadomosci i byc razem z Wami jednoscia zlozona z wielu. Nadmieniam tez, ze jakbym sie zdecydowal na to wzruszajace przezycie jakim jest asymilacja nie stawialbym oporu wcale a wcale. O tym ze nadaje sie swietnie swiadczy tez fakt, ze nie jestem, bron mnie panie boze, tryglodyta, ktory kieruje sie emocjami, ktorymi gardzicie ani tez nie naleze, co oczywiste, do gatunku ludzkiego, ktory jest slaby bardzo, bardzo. Na zakonczenie mam jednak prosbe, byscie drodzy Borg wtajemniczyli mnie choc troszke w zagadnienie asymilacji, bo nie chcialbym, jak to mowia ludzie kupic kota w worku tudziez zamienic styjek siekierke na kijek. Z powazaniem byc moze wkrotce zasymilowany dziad borowy trwa ladowanie sygnaturki ..odmowa zaladowania, gdyz sygnaturki nie laduja sie w listach do Borg, glupku.... Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg My Borg widzimy co piszesz 15.11.02, 13:34 Zaraz zostanie wysłany impuls w kierunku dziada gazetowego. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: My Borg widzimy co piszesz 18.11.02, 09:37 no i co Drogi Borgu, mamy juz poniedzielnik, i co? czy to juz nastapilo? czuje sie z leksza zniecierpliwiony. czekam, czekam.................. z dziadoborowymi pozdrowieniami dziad borowy trwa ladowanie sygnaturki ...odmowa zaladowania, gdyz w korespondencji z Borg sygnaturka zawiesza sie tradycyjnie... Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg UTRUDNIONE POROZUMIENIE Z KOLEKTYWEM 18.11.02, 23:01 Wystąpiły problemy podczas nawiązania porozumienia z całym kolektywem. Przypuszczalnie jedna z dron uległa wadliwej asymilacji. Weryfikacja danych trwa. Proszę czekać. Trwa generowanie odpowiedzi Kolektywu. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: We are the Borg 15.11.02, 13:35 A my jesteśmy McEnroe i możecie nas cmoknąć w rakietę od Connorsa. Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg My Borg cmokniemy cię gdzie chcesz 15.11.02, 13:43 Ale to i tak nie ma znaczenia, bo niegługo zostaniesz zasymilowany. Opór jest bezcelowy. Odpowiedz Link Zgłoś
the_borg Do wszystkich Yavoriusów 16.11.02, 16:35 Asymilacja jest bardzo prosta. może nastapić już dziś wieczoram - wszystko zalezy od Was. Przybywajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FFFORUM Re: We are the Borg IP: *.lodz.mm.pl 18.11.02, 23:46 Borg! Jeżeli chcecie asymilować musicie to robić szybko. Wasza szansa minęła. UWAGA the Borg: ZOSTALIŚCIE ZASYMILOWANI!!! Wszystkie Wasze drony zostały wysterylizowane. Teraz mówicie NASZYM głosem. FORUM - ŁÓDŹ Odpowiedz Link Zgłoś