Dodaj do ulubionych

We are the Borg

14.11.02, 16:04
Witajcie wszyscy. Jesteśmy tu nowi (choć nie całkiem - czytaliśmy trochę).
Macie tu niezłych świrusów.
Pozdrawiamy wszystkich.

--
We are the Borg
Obserwuj wątek
    • the_borg We are the Borg 14.11.02, 16:06
      Jesteśmy jednością, zasiedlimy to forum, opór nie ma sensu.
      • yaa Re: We are the Borg 14.11.02, 16:16
        Witajcie hmm właściwie jak do Was mówić ? Borgi ? ;-))
        A ile Was jest ?
        Tak czy siak Witajcie i czujcie się jak w domu ;-)
        Pozdrawiam
        Yaa
        • the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 16:22
          Jest nas...jednia. Mów do nas Borg, dopóki cię nie zasymilujemy i nie będziesz
          jedną z naszych dron.
          • janior Re: We are the Borg 14.11.02, 16:51
            I am Locutus of Borg.

            Pozdrowienia dla fana ST. ;)
      • the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 16:18
        Jesteśmy jednością złożoną z wielu. Zasymilujemy was.
    • maclorcan Re: We are the Borg 14.11.02, 16:25
      Witam. Tylko mała uwaga... odstawcie Star Trek na jakiś czas, dobra??

      ;))))))
    • b00g13 Re: We are the Borg 14.11.02, 19:17
      live long and prosper
    • the_borg We are the Borg 14.11.02, 19:43
      Jak by to powiedzieć? Coś mało entuzjastycznie nas witacie. Jak dla kogoś, kogo
      częścią niedługo się staniecie, wykazujecie stanowczo za mało zainteresowania.
      Poprawcie się, apelujemy do Was! [żeby nie było, że rozkazujemy, jak
      niejaki "(maxi?)kaz"]
    • the_borg We are the Borg 14.11.02, 19:48
      niestawiajcieoporuniestawiajcieoporuniestawiajcieoporukrrrrikkk...
      nie stawiajcie oporu zostaniecie zasymilowani
      • the_borg We are the Borg 14.11.02, 19:51
        piąty podzbiór unimatrycy 000001701 co się dzieje z interfejsem werbalnym?
        Proszę usunąć usterki!
        • the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 20:09
          Usterki usunięte, wszystko na swoim miejscu, można przystąpić do procedury
          9200002. Wchodzimy w nadświetlną.
          • Gość: ? Re: We are the Borg IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 14.11.02, 22:30
            Pojebało cie?
            • the_borg Re: We are the Borg 14.11.02, 23:11
              Gość portalu: ? napisał(a):

              > Pojebało cie?

              chamstwo typowe dla slabych ludzi. kierujesz sie emocjami ktorymi gardzimy.
              jesteś troglodytą. zasymilować!
    • laska_zorro Ale o co Wam chodzi? 14.11.02, 22:12
      Macie jakieś postulaty, czy jak?
      Chcecie, żeby do Was dołaczyć, ale w czym? I na jakich zasadach? Bo ja już nic
      nie kapuję...
      Czekam na wyjaśnienia, jeśli i mnie uznajecie za "godną" wchłonięcia!
      • the_borg Re: Ale o co Wam chodzi? 14.11.02, 22:44
        Daj się zasymilować, a zobaczysz...
        • bieski_toperz Popieram koleżankę 14.11.02, 22:46
          Nie można by tak na próbę dowiedzieć się. O co chodzi?
          Jaka asymilacja? macie coś wspólnego z przechrztami? A może z masonami?
          ;-)

          Pozdrawiam,
          • szprota1 Re: Popieram koleżankę/nt 14.11.02, 23:22

            • szprota1 Re: Popieram koleżankę/nt 15.11.02, 11:46
              Wycięło mnie wczoraj:(. Hm, co do Borg, to nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o
              masonerię, to do Mistrza Zamka, a jeśli sekty, to ja ci mogę naopowiadać:).
              • the_borg Sekty będą nastepne 15.11.02, 12:02
                My Borg przejmiemy wszystko co się da. Ludzki gatunek jest słaby ale zostanie
                zasymilowany i wzmocniony. Wyniesiemy go na wyższy poziom świadomości.
                • dziad_borowy Borgu pisze do Was list:-) 15.11.02, 12:55
                  Drogi Borgu!
                  Z ciekawoscia zapoznalem sie z Wasza propozycja dotyczaca asymilacji.
                  Najbardziej spodobala mi sie kwestia tak gruntownej asymilacji, ze az zostaje
                  sie jedna z Waszych dron. Tak na marginesie bardzo lubie drony. W moich borach
                  mam ich cale mnostwo i dobrze mi z tym. Ale do rzeczy. Jako rasowy badz co badz
                  dziad borowy jestem glodny, ze tak powiem, nowych przezyc. Wydaje mi sie, ze
                  musi byc ekscytujace byc wyniesionym na wyzszy poziom swiadomosci i byc razem z
                  Wami jednoscia zlozona z wielu. Nadmieniam tez, ze jakbym sie zdecydowal na to
                  wzruszajace przezycie jakim jest asymilacja nie stawialbym oporu wcale a wcale.
                  O tym ze nadaje sie swietnie swiadczy tez fakt, ze nie jestem, bron mnie panie
                  boze, tryglodyta, ktory kieruje sie emocjami, ktorymi gardzicie ani tez nie
                  naleze, co oczywiste, do gatunku ludzkiego, ktory jest slaby bardzo, bardzo.
                  Na zakonczenie mam jednak prosbe, byscie drodzy Borg wtajemniczyli mnie choc
                  troszke w zagadnienie asymilacji, bo nie chcialbym, jak to mowia ludzie kupic
                  kota w worku tudziez zamienic styjek siekierke na kijek. Z powazaniem
                  byc moze wkrotce zasymilowany dziad borowy

                  trwa ladowanie sygnaturki
                  ..odmowa zaladowania, gdyz sygnaturki nie laduja sie w listach do Borg,
                  glupku....
                  • the_borg My Borg widzimy co piszesz 15.11.02, 13:34
                    Zaraz zostanie wysłany impuls w kierunku dziada gazetowego.
                    • dziad_borowy Re: My Borg widzimy co piszesz 18.11.02, 09:37
                      no i co Drogi Borgu, mamy juz poniedzielnik, i co? czy to juz nastapilo? czuje
                      sie z leksza zniecierpliwiony. czekam, czekam..................
                      z dziadoborowymi pozdrowieniami
                      dziad borowy

                      trwa ladowanie sygnaturki
                      ...odmowa zaladowania, gdyz w korespondencji z Borg sygnaturka zawiesza sie
                      tradycyjnie...
                      • the_borg UTRUDNIONE POROZUMIENIE Z KOLEKTYWEM 18.11.02, 23:01
                        Wystąpiły problemy podczas nawiązania porozumienia z całym kolektywem. Przypuszczalnie jedna z dron uległa wadliwej asymilacji. Weryfikacja danych trwa. Proszę czekać. Trwa generowanie odpowiedzi Kolektywu.
    • zamek Re: We are the Borg 15.11.02, 13:35
      A my jesteśmy McEnroe i możecie nas cmoknąć w rakietę od
      Connorsa.
      • the_borg My Borg cmokniemy cię gdzie chcesz 15.11.02, 13:43
        Ale to i tak nie ma znaczenia, bo niegługo zostaniesz zasymilowany. Opór jest
        bezcelowy.
    • yavorius WE ARE THE BORG 15.11.02, 16:05
      JA CHCĘ SIĘ ZASYMILOWAĆ
      • the_borg Do wszystkich Yavoriusów 16.11.02, 16:35
        Asymilacja jest bardzo prosta. może nastapić już dziś wieczoram - wszystko
        zalezy od Was. Przybywajcie!
        • yavorius do borgów 18.11.02, 23:03
          przybyliśmy
    • Gość: FFFORUM Re: We are the Borg IP: *.lodz.mm.pl 18.11.02, 23:46
      Borg! Jeżeli chcecie asymilować musicie to robić szybko. Wasza szansa minęła.
      UWAGA the Borg: ZOSTALIŚCIE ZASYMILOWANI!!!
      Wszystkie Wasze drony zostały wysterylizowane. Teraz mówicie NASZYM głosem.
      FORUM - ŁÓDŹ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka