Dodaj do ulubionych

Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS

16.08.16, 14:49
Za pośrednictwem Forum pragnę gorąco podziękować i zarekomendować Panią Adwokat Burską. Wygrała mi już drugą sprawę. Tak rzetelnego fachowca już dawno nie widziałem. Solidna, ciągle w kontakcie, bardzo skuteczna a do tego przesympatyczna. Mam nadzieje, że wiele osób będzie mogło być z Pani zadowolonych tak jak Ja i mój kolega. Polecam. Adres strony internetowej Pani Mecenas www.adwokatweb.eu
Obserwuj wątek
    • jaworski-antoni Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 16.08.16, 15:20
      Przyłączam się do opinii o Adwokat Burskiej. Mam wygrana emeryturę z tymi i k...(niecenzuralne slowo). Sam się z nimi z początku użeralem ale to walka z Goliatem. Pani Mecenas jeszcze raz dziękuję. Polecam wszystkim niedoszłym emeryta. Nie dajcie się im.
      Pozdrawiam za pośrednictwem wnuczki.
      Antoni
    • anyuta5 Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 19.08.16, 15:48
      Do Zusu to nie wiem ale do rozwodu mogę poleciec mecenasa Macieja Krakowińskiego. Pomagał mi i tez dobrej znajomej. Jest dużo w Łodzi adwokatów niedoświadczonych jak np byłego męża he he. o mecenasie Krakowińskim tego powiedzieć nie można. To dobry i doświadczony prawnik
    • Gość: Paula O Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS IP: *.toya.net.pl 24.08.16, 19:36
      Bardzo dobry w prowadzeniu rozwodów jest też adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi. Dużo dobrego o nim słyszałam od znajomej, a poleciła mi go jedna z ławniczek z Sądu którą zagadałam na papierosie przed Sądem Okręgowym w Łodzi przy okazji przeglądania akt własnej sprawy jeszcze przed spotkaniem z ww. mecenasem. Życzę powodzenia Paulina Owczarska
    • miskam82 Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 07.02.19, 14:09
      Najlepszym adwokatem od rozwodów w Łodzi jest pan mecenas Cyrański. Pomógł najpierw mojej siostrze, a później mnie. Obie sprawy wygrał, wywalczył nam wysokie alimenty od byłych mężów. Poza tym dla siostry wywalczył prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. To świetny fachowiec, polecam.
    • tsallinechka Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 18.02.19, 11:56
      Rzeczywiście, mecenas Cyrański jest wybitnym fachowcem od rozwodów. Bardzo się obawiałam tego, jak poradzę sobie na sali rozpraw przeciwko mężowi, ale pan adwokat przygotował się jak należy i wszystko poszło po mojej myśli. Bardzo się cieszę, że go wybrałam, każdemu mogę go polecić do sprawy rozwodowej.
      • hymnoperle Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 04.03.19, 16:57
        Rzeczywiście, mogę potwierdzić, że pan mecenas Cyrański świetnie zna się na rozwodach. Pomagał mojej siostrze i w jej sprawie też wykazał się profesjonalizmem i skutecznością. Dzięki niemu siostra ostatecznie wyplątała się z małżeństwa z bardzo nieodpowiednim człowiekiem, a jedynym, co jej po nim zostało są wysokie alimenty. Mecenas Cyrański to najlepszy wybór w takiej sytuacji.
      • lapislazuli78 Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 15.03.19, 07:02
        Potwierdzam co do joty. Mecenas Cyrański to mega fachowiec od rozwodów. Myślałam, że nigdy się nie uwolnię od mojego męża, który był bardzo złym mężem, ale wszystko się zmieniło, kiedy poszłam do mecenasa Cyrańskiego. Już na pierwszym spotkaniu opowiedział mi dokładnie, co możemy zrobić, żeby uzyskać rozwód na korzystnych dla mnie warunkach. Spodobało mi się, więc powierzyłam mu sprawę. Poprowadził ją w wielkim stylu. Opracował wszystko w najdrobniejszych szczegółach, był zawzięty, nieustępliwy, wyciągnął od świadków wszystko, co nam było potrzebne. Sprawa została wygrana, sąd stwierdził winę mojego męża. Ja dostałam alimenty i mam je płacone do dzisiaj. Pan adwokat Cyrański to wybitny ekspert od prawa rodzinnego, bardzo się cieszę, że to właśnie on prowadził mój rozwód.
    • j.j.t.t.78 Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 20.03.19, 09:15
      Podobnie jak wielu innym osobom na tym forum, mnie w moim trudnym rozwodzie pomagał pan mecenas Cyrański. Bardzo mi zależało na tym, żeby udało się przed sądem udowodnić, jak było naprawdę, bo mój mąż znęcał się nade mną i zdradzał. Pan mecenas bardzo się zaangażował w moją sprawę, napisał kilka bardzo długich pism, na każdej rozprawie był świetnie przygotowany i przemaglował wszystkich świadków. Mąż i jego prawnik byli bez szans. Sprawa oczywiście została wygrana co do winy i co do alimentów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem adwokatem Cyrańskim i uważam, że warto iść do niego z każdym rozwodem.
      • zychupe Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 21.03.19, 10:29
        Korzystałem z usług mecenasa Olężałka, który pomógł mi w procesach sądowych i potyczkach z moją już aktualnie byłą żoną. Myślałem, że bardziej będzie się to za mną ciągnąć, ale udało się bez problemów dojść do porozumienia. Jestem wdzięczny za pomoc!
    • t7b9 Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS 22.03.19, 06:26
      Tak jak wiele innych osób na tym forum - do rozwodu w Łodzi mogę polecić pana mecenasa Cyrańskiego. Moja sprawa rozwodowa należała do tych najtrudniejszych, ponieważ mój były mąż okazał się wyjątkowo cynicznym i zakłamanym człowiekiem. Mimo że do rozwodu doszło przez jego zdrady, i tak zamierzał dowodzić przed sądem, że było inaczej. Chciał też przejąć opiekę nad naszymi dwiema córkami, choć nigdy wcześniej go nie obchodziły, robił to, żeby mnie pognębić. Na szczęście wtedy w mojej sprawie pojawił się pan mecenas Cyrański. To był bardzo dobry wybór. Pan mecenas przedstawił sądowi niezbite dowody zdrad byłego męża. Bardzo dokładnie przesłuchał wszystkich świadków i utrącił wszystkie kłamstwa mojego eks. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Nie tylko uzyskaliśmy orzeczenie o winie męża i alimentach dla mnie, ale też udało się doprowadzić do tego, że to ja sprawuję opiekę nad dziećmi. Mecenas Cyrański zadbał też o to, żeby również córki dostały alimenty od ojca. W Łodzi z rozwodem naprawdę najlepiej jest pójść do mecenasa Cyrańskiego.
    • Gość: Igła Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS IP: *.toya.net.pl 02.03.22, 15:12
      Dzień dobry. Jeżeli poszukujecie kogoś w 100% sprawdzonego i godnego zaufania i tego, że dobrze poprowadzi Wam sprawę to wybór może być tylko jeden - Chróścielewscy. Pani MEcenas Magdalena Chróścielewska prowadzi sprawy rozwodowe, a Pan Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski sprawy związane z ZUS-em - a więc idealny duet. Polecam się z Nimi skontaktować jak ktoś ma problem czy sprawę w sądzie i samemu się przekonać jacy są wspaniali i pomocni.
    • Gość: Dastan Re: Dobry Adwokat Łódź - ROZWÓD,ZUS IP: *.96.147.140.ipv4.supernova.orange.pl 04.07.22, 22:32
      Miałem bardzo trudną sprawę z ZUS-em, który uznał, że nie mogę być ubezpieczony wiązało się to dla mnie z utratą zasiłku, który miałem wypłacony. Byłem przerażony, ale Pan Mecenas Piotr Szybka zajął się tą sprawą i koniec końców skończyło się to tak, że sąd uznał, że zasiłek mi się należy. Jestem bardzo zadowolony. jeżeli macie potrzebę się skontaktować to numer do niego (zawsze odbiera) 666 600 773

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka