da się kupić?jakiej firmy? Obcas najchętniej szpilka zgrabna ale nie niebotycznie wysoka☺ Ja z tych co najchętniej na płasko ale sytuacja wymaga żeby było bardziej elegancko😉 A i jeszcze mogłyby być takie zakryte z przodu i odkryte z tyłu
Czy naprawdę tak ciężko korzysta się z wyszukiwarki? forum.gazeta.pl/forum/search,.html?&author=&forumId=567&query=wygodne+buty+na+obcasie&title= Temat
ma krzywe chodniki i musza byc wygodne...szpileczki odpadaja? co nosicie/bedziecie nosily tej wiosny?
Normalny obcas. Wysokość idealna :) W niższych się potykam. Ale chodziło mi tu głównie o rodzaj obcasa, że taki słupek jest fajny.
myślałam o rieker, miałam kiedyś sandały i były bardzo wygodne, tylko teraz jakoś mi się te fasony wizualnie nie podobają
Unisa -- "...nożem umiem tylko pokroić chleb. Tu nie dorastam ci do pięt" by Asmarabis
Polećcie coś. Mam problematyczne stopy, ostrogi, zwyrodnienia itp. Dużo chodzę a od jutra będę chodzić jeszcze więcej. Potrzebne mi są więc bardzo wygodne buty. Nie muszą być skórzane, żadne obcasy czy wysokie koturny, pasujące zarówno do spodni jak i spódnicy. Pomożecie? -- http
Płaskie podeszwy odpadają przy ostrodze. Najlepsza jest gruba podeszwa z delikatnym obcasem, żeby przenieść obciążenie stopy z pięty na śródstopie.
Patentu (ów) to chyba nie ....powinna chyba by tegosc G lub H ( info. Jak dla mnie wygodne są: Gabor, Hogl, polska Maciejka ( inne nazwy tej firmy Laura Rosa, Vincenza) . Bzdura tez robi chyba " szerokie" buty dla wysokiego podbicia. W ogóle zaczynam patrzeć na buty pod katem grubości ich
O tak, Tamaris to jedne z wygodniejszych butów jakie mam, mam kilka par. Z takich mega wygodnych od pierwszego założenia to jeszcze Vagabondy.
Też uważam że s wygodne. Z takich mega wygodnych to jeszcze hogl i hispanites.w tych ostatnich dwóch obcas jest cieńszy co moim zdaniem często lepiej wygląda a bardzo stabilny. Zwłaszcza hisp. nawet specjalnie ubieram jak po schodach dużo mam biegania ( z zasady nie używam windy, nawet na 10 piętro
Przejrzyj buty Caprice.
Dla mnie buty jak buty, klsyczne czarne czółenka. Nie musisz mi współczuć, bo na rozmiar stopy średni wpływ miałam - mam, co mam, ale dzięki Ecco i Clarcsowi przynajmniej mam gdzie kupić i sandałki, i kozaki, i baleriny, i buty na obcasie.
Zabieram, ale chyba nigdy nie założyłam. Mam za to super wygodne buty na wysokich koturnach i w nich latam całe dnie.
od paru lat w ogole nie nosze butow na obcasach wiec nie, nie zabieram. mam co prawda dosc wygodne zlote espadryle na koturnie wiec moglabym, ale jakos zawsze o nich zapominam :)
Również mam początki halluxów. Postanowiłam nie męczyć się na obcasach i drugi rok chodzę w takich (w innym kolorze, mam niebieskie, beżowe, szarobrązowe i czerwone)- one mają 3 cm obcas i są bardzo miękkie. W tym fasonie są też inne modele, bez dziurek (mam zamszowe wykończone lakierem) https
Ja też szukam butów i też mam problem z haluksami. Moje wymagania: buty (kryte pięty i palce) muszą być ze skóry, czarne, mają mieć mały obcas (wysoki odpada ze względu na haluksy), mają być w miarę eleganckie i mają być wygodne od pierwszego mierzenia w sklepie i okazuje się, że takich butów nie
haluksy miala moja babcia, matka, ciotki i o ile w przypadku mamuski winic mozna dodatkowo waskie szpilki tak ja nigdy nie nosilam niewygodnych butow, szpilki mialam raz na nogach, obcasy to max 5cm i tez mnie dopadlo -- https://www.gify.net/cat-koty-209.htm https://www.gify.net/data/media/209
dużo (w sensie chodzenia i stania), czasem w zbyt wąskich butach mam tak, że muszę je zdjąć bo nie daję rady. Nie chodzę na obcasach, nigdy w sumie nie nosiłam, maks to 5 cm na jakieś wielkie okazje. Tak "normalnie" czyli jak nie chodzę dużo to nie boli i właśnie dlatego myślę, że przesadzam :) i nie