86 wyników w czasie 67 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ankus2

po wizycie u gina daj znać co powiedział, właśnie dzisiaj też myślałam o rutinoscorbinie (szefowa mi go poradziała na ból nóg, bo zawiera rutynę, a że dodatkowo ma wit.c może przesunie okres?) ja właśnie spróbowałam tamponu ob mini, póki co ok, ale cały dzień w pracy o tym myślałam i się nas

Re: ankus2

moje 2 koleżanki piły sok z 1-2 cytryn i potrafiło im przesunąć czasem nawet o 4 -5 dni. Ja nie próbowałam

ankus2

b2.lilypie.com/hV4Up1.png

do ankus2

a mozesz podac www z ktorego sciagnelas cwiczenia??? pozdrawiam, przymierzajaca sie do odchudzania kejt

Re: Do ankus2

Nie wiem czy to te same. Tytuł to Nowy Wymiar czy jakoś tak. Ściągnęłam sobie je z netu. Trwają godzine i 15 minut. I masz racje, sa rewelacyjne :) -- STRONA JULECZKI pt., 23-01-2004 Forum: Mama cud Wątek: Re: Do ankus2 Autor: dzidecka

do ankus2

przepraszam, że dopiero teraz, ale mam zasuw w pracy, że hoho, i nie miałam ani chwili żeby zajrzeć. Starszy nie miał usuwanego migdała, natomiast przyjmował Buderhin (z pięć miesięcy). Operacja miała być przeprowadzona w ostateczności. U niego takie leczenie poskutkowało. Teraz też podajemy

Re: do ankus2

Witam, bardzo zainteresowała mnie ta terapia Buderhinem, czy to jakieś witaminy. Mój synek też ma ciągłe problemy z gardłem i powiększone migdały. Jestem już załamana, gdyż powrót do przedszkola prawie zawsze skutkuje miesięczną chorobą. Pozdrawiam. Ela

Re: Do ankus2

Odpisalam :))))

Re: Do ankus2

odpisałam ! -- Bez miłości jesteś bankrutem!

Re: do ankus2

Próbowałam Ci przesłać zdjęcia z książki tego kwiatka - ale nie jestem pewna czy mi się udało. Daj znać na ewita80@gazeta.pl

ankus2 to mnie zdolowalas

href="http://by.lilypie.com/gjMHp2.png">Dominik</a>

Re: Zrobiłam test i ...

ankus2 napisała: > zazyczę sobie wizytację maciczki:0 Czego?

Re: Zrobiłam test i ...

gryzelda71 napisała: > ankus2 napisała: > > zazyczę sobie wizytację maciczki:0 > > Czego? a ja sobie zaraz pawika oddulkam... zdrobnianie to słabość ludzi, którzy się ciągle tłumaczą z życia

Re: Wycinać czy nie??? Trzeci migdał.

ankus2 ,jeśli jesteś z Warszawy to napisz na priva -pomogę.pozdrawiam

Re: Wycinać czy nie??? Trzeci migdał.

ankus!tez mialam ten sam problem z synkiem,bylo to w marcu zeszlego roku,kubus mial 2,5 roku,radzilam sie trzech laryngologow kazdy kazal usunac(tez alergik) objawy u malego byly podobne-chrapanie,oddychanie przez usta,nawet bezdechy nocne,usunelismy nawet bez narkozy trwalo to 4 minuty a

Re: ankieta dla kobiet w ciąży lub mam

Jestem mamuśką 2 dzieci> Ślij na ankus@medbud.pl -- Ruch to zdrowie:)

1 2 3 4 5 6