po wizycie u gina daj znać co powiedział, właśnie dzisiaj też myślałam o rutinoscorbinie (szefowa mi go poradziała na ból nóg, bo zawiera rutynę, a że dodatkowo ma wit.c może przesunie okres?) ja właśnie spróbowałam tamponu ob mini, póki co ok, ale cały dzień w pracy o tym myślałam i się nas
moje 2 koleżanki piły sok z 1-2 cytryn i potrafiło im przesunąć czasem nawet o 4 -5 dni. Ja nie próbowałam
a mozesz podac www z ktorego sciagnelas cwiczenia??? pozdrawiam, przymierzajaca sie do odchudzania kejt
Nie wiem czy to te same. Tytuł to Nowy Wymiar czy jakoś tak. Ściągnęłam sobie je z netu. Trwają godzine i 15 minut. I masz racje, sa rewelacyjne :) -- STRONA JULECZKI pt., 23-01-2004 Forum: Mama cud Wątek: Re: Do ankus2
przepraszam, że dopiero teraz, ale mam zasuw w pracy, że hoho, i nie miałam ani chwili żeby zajrzeć. Starszy nie miał usuwanego migdała, natomiast przyjmował Buderhin (z pięć miesięcy). Operacja miała być przeprowadzona w ostateczności. U niego takie leczenie poskutkowało. Teraz też podajemy
Witam, bardzo zainteresowała mnie ta terapia Buderhinem, czy to jakieś witaminy. Mój synek też ma ciągłe problemy z gardłem i powiększone migdały. Jestem już załamana, gdyż powrót do przedszkola prawie zawsze skutkuje miesięczną chorobą. Pozdrawiam. Ela
Odpisalam :))))
odpisałam ! -- Bez miłości jesteś bankrutem!
Próbowałam Ci przesłać zdjęcia z książki tego kwiatka - ale nie jestem pewna czy mi się udało. Daj znać na ewita80@gazeta.pl
href="http://by.lilypie.com/gjMHp2.png">Dominik</a>
ankus2 napisała: > zazyczę sobie wizytację maciczki:0 Czego?
gryzelda71 napisała: > ankus2 napisała: > > zazyczę sobie wizytację maciczki:0 > > Czego? a ja sobie zaraz pawika oddulkam... zdrobnianie to słabość ludzi, którzy się ciągle tłumaczą z życia
ankus2 ,jeśli jesteś z Warszawy to napisz na priva -pomogę.pozdrawiam
ankus!tez mialam ten sam problem z synkiem,bylo to w marcu zeszlego roku,kubus mial 2,5 roku,radzilam sie trzech laryngologow kazdy kazal usunac(tez alergik) objawy u malego byly podobne-chrapanie,oddychanie przez usta,nawet bezdechy nocne,usunelismy nawet bez narkozy trwalo to 4 minuty a
Jestem mamuśką 2 dzieci> Ślij na ankus@medbud.pl -- Ruch to zdrowie:)