Dodaj do ulubionych

Fukus 17 nie pomogl ale....

23.01.04, 10:14
chcialabym podzielic sie obserwacja, (moze komus pomoge)ze zazywajac Fucus
17 Dagomedu przez 2 mies waga nie drgnela. wprowadzilam zmiane w odzywianiu.
Nie jem w ogole bialego chleba , rano tylko gruboziarnisty i bardzo mala
ilosc, 3 posilki dziennie, zero slodyczy, nawet nie jem bananow i owoce w
umiarze. Mleko 0% tluszczu , zero ziemniakow. Jogurt tylko bez cukru
naturalny. Ale najwazniejsze, ze codziennie cwicze(rowerek stacj. plus
brzuszki)Zaczelam stosowac lek homeopatyczny firmy Lehning Badiaga 17 i
SCHUDLAM 1,5 kg po 10 dniach. Jestem chora z wrazenia. Na mnie sklad Fucusa
nie dzialal i juz, to normalne. Poniewaz skonczylam karmic(buuuu)od wczoraj
podjadam Pu-erh w tabletkach.
Obserwuj wątek
    • dzidecka Re: Fukus 17 nie pomogl ale.... 23.01.04, 11:49
      Ja myśle, że na każdego działa co innego. Mi Fucus 17 pomaga, bo już zgubiałam
      2 kg w 5 dni. Ale to chyba raczej zasługa diety 1000 kcal, 40 minut rowerka
      dziennie, robienia brzuszków i ćwiczeń z Cindy Crawford. Dla mnie Fucus jest
      tylko dodatkiem.
      • ankus2 Do dzideckiej! 23.01.04, 13:21
        Witaj! Mam pytanie ; czy te ćwiczenia z Cindy Crawford to może te , które
        były dodatkiem do gazety "Naj". Bo jesli tak , to cieszę sie że nie jestem
        sama. Ja również je wykonuję codziennie od 01.01.2004 i stwierdzam ,że są
        REWELACYJNE. Co prawda moja córcia juz dwa razy mi na nie coś nagrała (krótkie
        wstawki z programu TVN) ,ale spoko jakoś sobie roadzę.
        Pozdrawiam i życze wytrwałości w walce z tłuszczykiem wink)
        Anka, mamuśka Oli.
        • dzidecka Re: Do ankus2 23.01.04, 14:52
          Nie wiem czy to te same. Tytuł to Nowy Wymiar czy jakoś tak. Ściągnęłam sobie
          je z netu. Trwają godzine i 15 minut. I masz racje, sa rewelacyjne smile
        • katse do ankus2 28.01.04, 08:01
          a mozesz podac www z ktorego sciagnelas cwiczenia???

          pozdrawiam,

          przymierzajaca sie do odchudzania

          kejt
          • dzidecka Re: do Katse 28.01.04, 09:49
            Ściągnęłam to rpogramem Emule, coą takiego jak Kazaa
    • Gość: baba Re: Fukus 17 nie pomogl ale.... IP: *.wad.pl 14.05.14, 08:30
      Zgadzam sie z moja poprzedniczką . choruję od lat na niedoczynność tarczycy jadłam fukus 111 przez dwa miesiące 4 x po 2 tabletki przy tym dieta niskokaloryczna waga ani nie drgnęła wyrzucone pieniądze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka