mon7
23.01.04, 10:14
chcialabym podzielic sie obserwacja, (moze komus pomoge)ze zazywajac Fucus
17 Dagomedu przez 2 mies waga nie drgnela. wprowadzilam zmiane w odzywianiu.
Nie jem w ogole bialego chleba , rano tylko gruboziarnisty i bardzo mala
ilosc, 3 posilki dziennie, zero slodyczy, nawet nie jem bananow i owoce w
umiarze. Mleko 0% tluszczu , zero ziemniakow. Jogurt tylko bez cukru
naturalny. Ale najwazniejsze, ze codziennie cwicze(rowerek stacj. plus
brzuszki)Zaczelam stosowac lek homeopatyczny firmy Lehning Badiaga 17 i
SCHUDLAM 1,5 kg po 10 dniach. Jestem chora z wrazenia. Na mnie sklad Fucusa
nie dzialal i juz, to normalne. Poniewaz skonczylam karmic(buuuu)od wczoraj
podjadam Pu-erh w tabletkach.