16 885 wyników w czasie 216 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Antonina

-- It is our choices that show what we truly are, far more than our abilities. ~ Dumbledore/HP&CS

Konstancja czy Antonina? (początek wątku)

Mam dylemat. Nie wiem, czy nazwac córeczke Konstancja czy moze Antonina. Argument ze Konstancje ciezko zdrabniac odpada- w ogóle nie jestem fanka zdrabniania, nie zdrabniam i nie pozwole innym zdrabniac wiec dziecko bedzie wolane albo Antonina albo Konstancja... tylko ze które wybrac? :(

Antonina

bea.334 napisała: > ciekawe,czy dałybyście swoim córkom na imię Antonina? Jak najbardziej. Jest cudne :) -- Straż zna się nad drewnem. (J. Olesiak)

Re: Antonina

tineczka5 napisała: > Antonia jest chyba milszą i delikatniejszą wersją.A Antonina nie jest taka zła- > porównaj sobie z Niegosławą,Placydą,Salomeą.Wtedy i Antonina wyda Ci się > ładna))) A mi się Niegosława (można zdrobnić jako Niesia), Placyda (Cysia) i Salomea (Mea

Antonina

piękne, historyczne. Antonia już zbyt "trąci" zagranicą. Ale też jest ładne, natomiast Antonina - cudne.

Antonina Helena

Oszaleję z moim mężem! Najpierw naciskał na Antonię, ale w końcu zmienił zdanie, bo Antonia może być mylona z Antoniną. Więc ostateczna (mam nadzieję) wersja to Antonina Helena :) Pozdrawiam -- Antosia src="<a

Antonina ;-)))

:-)) Wlasnie "dorobilam" sie 4 nowych ksiazek w tym kolejnej "Nefrologii dzieciecej" i znow "Chorob nerek" wiec cos sie pewnei pokaze na stroniczce niebawem. Polecamy sie laskawej pamieci ;-) -- Refluks, zum i wady układ

Antonina ;-) realnie rzecz biorac

Zarowno moj pediatra a takze moj nefrolog mowia, ze nie leczy sie wynikow. Leczy sie pacjenta. I mysle, ze to jest najbardziej rozsadne podejscie do tego, jak powinno sie tak naprawde postepowac. To, ze zawsze cos rosnie - nie wiem jakei sa przyczyny. Lekarzem nie jestem, nie znam historii chor

Antonin (początek wątku)

Tego nie napisał "młody Chopin", lecz w ten sposób wspomniał o pobycie w Antoninie podczas lekcji udzielanej uczennicy w Paryżu na przełomie 1840/1841. Jako "młody" opisał pobyt po powrocie z Antonina w liście do Tytusa Woyciechowskiego z 14 listopada 1829, o czym tutaj nie wspomniano!

Antonina (początek wątku)

Antonina, Antosia, Toska... Corcia urodzila sie 3 lutego 2006 roku, a imie odziedziczyla po swoim tacie... Dzis wiem, ze to byl trafny wybor, a tata peka z dumy... Pozdrawiam serdecznie...

Re: Antonina

Moja corka chce siostre Tosie! Tosia bardzo mi sie podoba, a do Antoniny sie powoli przekonuje:) -- *Ania Jesienna Niespodzianka

Antonina? (początek wątku)

Wczoraj na USG usłyszeliśmy, że nasze maleństwo jest wymarzoną dziewczynką:). Tak więc szukamy imienia dla siostry Leonarda (nie musi pasowac). Mój typ to Matylda. Mąż chce Antoninę. Mnie tez sie Tosia podoba ale obawiam się, że robi się coraz bardziej popularna. Jak myślicie?Wchodzi w grę j

Re: Antonina?

O to to :-) Nie musi to być zresztą Perpetua czy Prakseda - mam ci ja, jak wiesz, stały zestaw ulubionych imion o praktycznie zerowej nadawalności, a nieco mniej znanych i chyba ładniejszych, jak Adalwina na przykład. Antonina jest moim zdaniem prawie pewnym przyszłym hitem, ale

Antonina

Re: ktore ladniejsze ???

Antonina!!!

Antonina??? (początek wątku)

jak wam sie podoba?

Re: Antonina???

Antosia, Tosia, Tośka - bardzo mi się podoba :) znam jedną małą Tosię, ma teraz bodajże 4-5 miesięcy. -- Julia Daria i Łukasz wt., 19-02-2008 Forum: Wszystko o imionach Wątek: Re: Antonina??? Autor: ibulka

Antonin (początek wątku)

Wypowiedzcie sie, prosze, na temat tego imienia. Jak je odbieracie ?

Re: Antonin

Super imię! Jeszcze o nim nie słyszałam. Przypomina nieco Antoniego, ale nie będzie tak oklepane. Wg mnie świetne! :)

1 2 3 4 5 6