Atlas na szczycie ratusza: fotoforum.gazeta.pl/72,2,864,146764187,146788872.html -- Sen oWarszawie
"Planowane na IV kwartał 2012 roku otwarcie rozbudowanej części Centrum Handlowego Atlas zostało przesunięte na czerwiec 2013. Właściciel nie podaje przyczyn z jakich powstało opóźnienie w realizacji inwestycji. Obecnie obiekt znajduje się w stanie surowym i jest przygotowywany do prac
Nie siedzę aż tak w temacie, ale czy coś już wiadomo dokładniej o terminie otwarcia DH "Atlas" oraz o tym, co dokładniej tam będzie?
Witam. Może ktoś wie czy jeszcze gdzieś w Siedlcach działa Pan, który sprzedawał kurczaki z rożna za Atlasem? Były smakowite:) i chętnie czasem bym kupił.
Za Wiki: Ratusz miejski w Siedlcach – późnobarokowo-klasycystyczna budowla zwana Jackiem, mieszcząca wzniesiona w połowie XVIII wieku według projektu Stanisława Zawadzkiego i zwieńczona ośmioboczną wieżą z figurą Atlasa dźwigającego kulę ziemską. Ratusz został częściowo zniszczony w czasie II
> Stefa płatnego p > arkowania rozwiązałaby problem W Warszawie nie rozwiązała problemu, więc i w Siedlcach nie rozwiąże.
tyle lat mieszkam w Siedlcach a nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy tam parkować i widać słusznie -- Kobieta chce wszystkiego od jednego mężczyzny. Mężczyzna chce jednego od wszystkich kobiet.
Nazwa? Wiadomo - "Jacek" lub "Atlas"
Mam jeszcze zdjęcie tego Misia. -- www.siedlce-zwiedzanie.pl/
Też uważam, że symbolu, tradycji nie można zrobić przez miesiąc bo kilka ozób sobie tak wydumało. Nie będzie nawet wtedy gdy organizatorzy na nagrodę przeznaczą nawet 100000 zł. -- www.siedlce-zwiedzanie.pl/
XVIII-wieczny ratusz nazywany przez Siedlczan od przezwiska znajdującego się na czubku wieży Atlasa "Jackiem", wzniesiony został w latach 1763-1773 z inicjatywy ówczesnych właścicieli miasta - książęcej rodziny Czartoryskich herbu ?Pogoń". Reprezentuje typ ratusza handlowego charakterystycznego
Zaciekawił mnie ten wątek a zwłaszcza diametralnie różne opinie na temat wyboru i cen. Szukam aktualnie dobrej patelni ceramicznej .Kupiłam w kauflandzie , ale jakaś oszukana nie była droga ale ta powłoka to nie ceramika. Przy banku jakieś drogie,kiedyś był sklep w Atlasie ale już nie ma. Czy w tym
dla Postiego to jest wielki problem...:/ gdzie on takim super sprzętem bedzie jezdził po jakis zwirowniach... nikt nie bedzie go ogladal, podziwial jaki ma fajny rower... nie to co pod atlasem...:/ zenada...
ja juz coraz żadziej ganiam po miescie ze wzgledu na mój rower a tym badziej nie ganiam jak idiota bo mój rower nie nadaje sie do tego! co do atlasu to kiedy ostatni raz mnie tam widziałeś? kiedy moze i tak ale teraz za kazdym razem jak jestem w siedlcach to śmigam po sekule czego dowodem