152 wyników w czasie 102 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Siedlce - Atlas

Atlas na szczycie ratusza: fotoforum.gazeta.pl/72,2,864,146764187,146788872.html -- Sen oWarszawie

CH Atlas w Siedlcach dopiero w 2013

"Planowane na IV kwartał 2012 roku otwarcie rozbudowanej części Centrum Handlowego Atlas zostało przesunięte na czerwiec 2013. Właściciel nie podaje przyczyn z jakich powstało opóźnienie w realizacji inwestycji. Obecnie obiekt znajduje się w stanie surowym i jest przygotowywany do prac

Re: CH Atlas w Siedlcach dopiero w 2013

Nie siedzę aż tak w temacie, ale czy coś już wiadomo dokładniej o terminie otwarcia DH "Atlas" oraz o tym, co dokładniej tam będzie?

kurczaki spod Atlasu (początek wątku)

Witam. Może ktoś wie czy jeszcze gdzieś w Siedlcach działa Pan, który sprzedawał kurczaki z rożna za Atlasem? Były smakowite:) i chętnie czasem bym kupił.

Siedlce

Za Wiki: Ratusz miejski w Siedlcach – późnobarokowo-klasycystyczna budowla zwana Jackiem, mieszcząca wzniesiona w połowie XVIII wieku według projektu Stanisława Zawadzkiego i zwieńczona ośmioboczną wieżą z figurą Atlasa dźwigającego kulę ziemską. Ratusz został częściowo zniszczony w czasie II

Re: Parking za Atlasem...

> Stefa płatnego p > arkowania rozwiązałaby problem W Warszawie nie rozwiązała problemu, więc i w Siedlcach nie rozwiąże.

Re: Parking za Atlasem...

tyle lat mieszkam w Siedlcach a nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy tam parkować i widać słusznie -- Kobieta chce wszystkiego od jednego mężczyzny. Mężczyzna chce jednego od wszystkich kobiet.

Re: Intercity Siedlce Warszawa

Nazwa? Wiadomo - "Jacek" lub "Atlas"

Re: Atlas na słodko albo wytrawnie

Mam jeszcze zdjęcie tego Misia. -- www.siedlce-zwiedzanie.pl/

Re: Atlas na słodko albo wytrawnie

Też uważam, że symbolu, tradycji nie można zrobić przez miesiąc bo kilka ozób sobie tak wydumało. Nie będzie nawet wtedy gdy organizatorzy na nagrodę przeznaczą nawet 100000 zł. -- www.siedlce-zwiedzanie.pl/

Ratusz w Siedlcach

XVIII-wieczny ratusz nazywany przez Siedlczan od przezwiska znajdującego się na czubku wieży Atlasa "Jackiem", wzniesiony został w latach 1763-1773 z inicjatywy ówczesnych właścicieli miasta - książęcej rodziny Czartoryskich herbu ?Pogoń". Reprezentuje typ ratusza handlowego charakterystycznego

Re: DOMINO Siedlce

Zaciekawił mnie ten wątek a zwłaszcza diametralnie różne opinie na temat wyboru i cen. Szukam aktualnie dobrej patelni ceramicznej .Kupiłam w kauflandzie , ale jakaś oszukana nie była droga ale ta powłoka to nie ceramika. Przy banku jakieś drogie,kiedyś był sklep w Atlasie ale już nie ma. Czy w tym

Re: SIEDLCE DLA ROWERÓW

dla Postiego to jest wielki problem...:/ gdzie on takim super sprzętem bedzie jezdził po jakis zwirowniach... nikt nie bedzie go ogladal, podziwial jaki ma fajny rower... nie to co pod atlasem...:/ zenada...

Re: SIEDLCE DLA ROWERÓW

ja juz coraz żadziej ganiam po miescie ze wzgledu na mój rower a tym badziej nie ganiam jak idiota bo mój rower nie nadaje sie do tego! co do atlasu to kiedy ostatni raz mnie tam widziałeś? kiedy moze i tak ale teraz za kazdym razem jak jestem w siedlcach to śmigam po sekule czego dowodem

1 2 3 4 5 6