Nikt Ci nie powie co to jest i nie możesz mu ulżyć, bo nie wiadomo co się dzieje i dlaczego boli. Ból promieniuje, nasila się...nie wiem na co tu czekać :/ Wyślij go do fizjoterapeuty, a nie do lekarza jak nie chce. Trzeba wiedzieć co jest przyczyną dolegliwości i dopiero można działać. Ja polecam
Mój syn ma 13 lat i problemy z kręgosłupem (okrągłe plecy).Byłam z nim u kilku lekarzy .Zalecono ćwiczenia i basen.Poprawy nie ma, a doszły jeszcze bóle kręgosłupa. Jeśli zna ktoś dobrego lekarza ortopedę to proszę o namiary.
Najlepiej wskazówkami lekarza, to mogą być też nerki, ale i zap. pęcherza, to też nie bagatela. -- http://img813.imageshack.us/img813/5127/kaczors.jpg przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt https://forum.gazeta.pl/forum/f,24677,Kobiety
, ale kręgosłup przestaje boleć :-). Jeżeli nie majstrują właśnie przy kręgosłupie, to nie ma się czego bać. Większość bólów pleców u ludzi nie wynika bowiem w ogóle z przyczyn ortopedycznych, tylko ma coś wspólnego z mięśniami, a jeszcze częściej ze "sfilcowaną" przez napięcia i stres tkanką
koszmarny ból mięśni szyi i pleców. Kazała smarować Voltarenem i okładać spirytusem. Doraźnie lek przeciwbólowy z paracetamolem. Wczoraj zastosowałam taki zestaw, mąż mnie dokładnie wysmarował i dziś jest o niebo lepiej. Wielka to ulga, kiedy tylko delikatnie coś zapika, a nie boli tak straszliwie jak
Panie doktorze,na boreliozę leczę się od 6 miesięcy,nie pamiętam kleszcza,nie miałam rumienia,elisa wątpliwa,WB dodatni.Od pierwszego miesiąca leczenia prawie wszystkie objawy boreliozy,od dwóch miesięcy tylko bóle stawów,do tego pleców i krzyży,oraz czasem pieczenia i wieczorne dreszcze
podstawie tak stwierdził. Piszczało mi wtedy bardzo w uszach i miałam silne bóle głowy (głównie z tyłu), zmienne drętwienia w kończynach (głównie w rękach), palenie skóry, bóle „korzonkowe”. Stwierdziłam, że lekarze wiedzą lepiej i na tym poprzestałam. Od tamtej pory miałam dolegliwości
Problem powrócił... zastanawiam się jakie badania mogę jeszcze wykonać USG i podst. badania krwi i moczu w normie. Boli mnie dokladnie pod lewym żebrem i promieniuje na plecy - mogą to być jelita? zauwazyłam też że ból nasila się czasami, gdy występuje parcie na stolec (sory za szczegółowy
w jednej z najbardziej renomowanych przychodni w Warszawie, wizyta 85pln, mówię ze mam bóle w plecach a on się mnie pyta po co przyszedłem i czy chciałbym od niego jakiejś rady nie chcę podawać publicznie jego nazwiska ale k...wa za komuny człowiek się temu nie dziwił ale gość bierze dużą
Pan Kulik nie jest lekarzem tylko kręgarzem ?chiropraktorem/. Przyjmuje w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jest wspaniałym kręgarzem. Postawił mój kręgosłup w pion. Od tamtej pory brak bólu pleców. Polecam wizytę.