92 wyników w czasie 149 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nocny ból pleców....

Nikt Ci nie powie co to jest i nie możesz mu ulżyć, bo nie wiadomo co się dzieje i dlaczego boli. Ból promieniuje, nasila się...nie wiem na co tu czekać :/ Wyślij go do fizjoterapeuty, a nie do lekarza jak nie chce. Trzeba wiedzieć co jest przyczyną dolegliwości i dopiero można działać. Ja polecam

lekarz ortopeda w Warszawie (początek wątku)

Mój syn ma 13 lat i problemy z kręgosłupem (okrągłe plecy).Byłam z nim u kilku lekarzy .Zalecono ćwiczenia i basen.Poprawy nie ma, a doszły jeszcze bóle kręgosłupa. Jeśli zna ktoś dobrego lekarza ortopedę to proszę o namiary.

Re: ból w plecach a chory pęcherz?

Najlepiej wskazówkami lekarza, to mogą być też nerki, ale i zap. pęcherza, to też nie bagatela. -- http://img813.imageshack.us/img813/5127/kaczors.jpg przyjdzie taki dzień, kiedy nam się uda, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt https://forum.gazeta.pl/forum/f,24677,Kobiety

Re: dobry masaż (pleców) w Warszawie

, ale kręgosłup przestaje boleć :-). Jeżeli nie majstrują właśnie przy kręgosłupie, to nie ma się czego bać. Większość bólów pleców u ludzi nie wynika bowiem w ogóle z przyczyn ortopedycznych, tylko ma coś wspólnego z mięśniami, a jeszcze częściej ze "sfilcowaną" przez napięcia i stres tkanką

Re: Straszliwy ból szyi i pleców:(-jak często Pan

koszmarny ból mięśni szyi i pleców. Kazała smarować Voltarenem i okładać spirytusem. Doraźnie lek przeciwbólowy z paracetamolem. Wczoraj zastosowałam taki zestaw, mąż mnie dokładnie wysmarował i dziś jest o niebo lepiej. Wielka to ulga, kiedy tylko delikatnie coś zapika, a nie boli tak straszliwie jak

Re: Lekarz z Warszawy-cz 2

Panie doktorze,na boreliozę leczę się od 6 miesięcy,nie pamiętam kleszcza,nie miałam rumienia,elisa wątpliwa,WB dodatni.Od pierwszego miesiąca leczenia prawie wszystkie objawy boreliozy,od dwóch miesięcy tylko bóle stawów,do tego pleców i krzyży,oraz czasem pieczenia i wieczorne dreszcze

Re: Szukam dobrego lekarza w Warszawie

podstawie tak stwierdził. Piszczało mi wtedy bardzo w uszach i miałam silne bóle głowy (głównie z tyłu), zmienne drętwienia w kończynach (głównie w rękach), palenie skóry, bóle „korzonkowe”. Stwierdziłam, że lekarze wiedzą lepiej i na tym poprzestałam. Od tamtej pory miałam dolegliwości

POMOCY - dziwne bóle brzucha??

Problem powrócił... zastanawiam się jakie badania mogę jeszcze wykonać USG i podst. badania krwi i moczu w normie. Boli mnie dokladnie pod lewym żebrem i promieniuje na plecy - mogą to być jelita? zauwazyłam też że ból nasila się czasami, gdy występuje parcie na stolec (sory za szczegółowy

wczoraj byłem u lekarza

w jednej z najbardziej renomowanych przychodni w Warszawie, wizyta 85pln, mówię ze mam bóle w plecach a on się mnie pyta po co przyszedłem i czy chciałbym od niego jakiejś rady nie chcę podawać publicznie jego nazwiska ale k...wa za komuny człowiek się temu nie dziwił ale gość bierze dużą

Re: Eugeniusz Kulik - Kraków czy Warszawa

Pan Kulik nie jest lekarzem tylko kręgarzem ?chiropraktorem/. Przyjmuje w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jest wspaniałym kręgarzem. Postawił mój kręgosłup w pion. Od tamtej pory brak bólu pleców. Polecam wizytę.

1 2 3 4 5 6