Czy wiecie gdzie w Warszawie, najlepiej na Ursynowie, są warsztaty ceramiki?
www.ceramikaczary.prv.pl
Za to jak Filip R. straszył Bechera mamy nadzieję, że nie wejdzie. Was to dopiero forują.
Ceramik jest najlepszy!!!! Becher to dno!!!
poniżej zamieszczam fotkę misy... ociekacza, durszlaka... zrobiłam ją dopiero co, kilka dni temu z białej gliny, zatarłam matowym różem... wymiary 30/14cm pozdrawiam aga - ceramikowo.blogspot.com/
Czekam z niecierpliwością na efekt szkliwienia lamp! zaglądam i zaglądam - ciągle nic. -- Mój blog o szyciu i rękodziele brummig.blox.pl/html
"jeszcze ciepły" zaraz dorobię do niego parę... ceramiczna płytka z białego szamotu, szkliwiona zielonym szkliwem raku... dodam jeszcze oksydę na koniec. -- www.ceramikowo.eu
Ozdobna i archeologiczna -- Fotoforum Skandynawia Fotoforum Wielka Brytania i Irlandia
ogromny przełom w technikach urządzeń prostujących, pod mikro kamerą włosy wprostowane zwykłą prostownicą i (te same włosy) wyprostowane prostownicą o wkładkach ceramicznych wyglądają naprawdę inaczej... Te z ceramiki są idealnie gładziutki, łuska włosa zamknięta, w dotyku włos sprężysty i śliski
dziekuje bardzo za wypowiedzi, a w szczegolnosci za te ostatnia. chcialabym jeszcze wiedziec ile kosztuje taka profesjonalna prostownica? czy to jest zawsze taki duzy wydatek (ok 200)? ja mam ograniczone fundusze, ale w niektorych sklepach jest mozliwosc zakupow ratalnych, wiec jak trzeba to
polecam samodzielne tworzenie ceramiki użytkowej. przy takim manualnym zajęciu, nieco artystycznym, naprawdę można się zrelaksować i mieć dużą satysfakcję, że robi się piękne przedmioty do własnego mieszkanka. byłam na takim warsztacie artystycznym (patrz np. alcha.pl) dotyczącym ceramiki i to
tak, byłam na Suwalszczyźnie w ubiegłym roku, w szurpiłach. było cudownie, bo tam są przepiękne tereny i krajobrazy, w ogóle Suwalszczyzna jest świetnym miejscem na urlop, bo nie ma tam jeszcze tabunów turystów;) w ramach hobby i w nielicznych chwilach wolnego czasu zajmuję się tworzeniem biżu
Dwie sztuki z all Talerz zawieszony tu tylko do zdjęcia. Jeszcze nie ma swojego miejsca :)
Dziękuję 4skandi! Z bliska wygląda jeszcze ładniej (o ile to w ogóle możliwe). Cukierniczka też fajna (podobają mi się zdjęcia) U mnie kiedyś występował - że tak się wyrażę - "syndrom szpilki" ;) Mówiąc w skrócie - towar macany należy do macanta ;) Jednak od pewnego czasu jestem gemylarą pe
Zawsze marzylo mi sie ulepienie misy, wazonu itp z gliny, ale nie stety ani nie mam kola gancarskiego ani pieca w ktorym wypieka sie w 1000 st. Doradzcie czym mozna to zastapic? Sa jakies rodzaje gliny ktore wypieka sie w nizszej temp?
Jeszcze nie lepilam, lezy i czeka az znudze sie masa solna, ale w sklepie dla "artistow" kupilam gline ktora mozna suszyc na wolnym powietrzu. Niestety nie wiem czy jest tak samo wytrzymala jakby sie ja wypiekalo (bo i taka opcja jest). -- Kinga i Oskar (19.12.03) sob., 27-11-2004 Forum: Piękne ozdoby - własnoręcznie Wątek: Re: Ceramika
Witam ! Firma z branży ceramicznej zatrudni od zaraz absolwenta AGH - Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. Wymagania : doświadczenie zawodowe,biegły język rosyjski i angielski, własny samochód, miejsce zamieszkania : Śląsk.Aplikacje proszę przesyłać na adres : importdept@wp.pl
forum humorum jest gdzie indziej