43 wyników w czasie 2 581 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: gdzie jest dostęp do ocenionych wariantów?

cfalek napisał: > Myślę, że gdyby tylko można było sprawdzić (a chyba jest to informacja publiczn > a) o przeanalizowanych wariantach np. wibroakustyczne maty vs tunel to wiele wn > iosłoby to do rozmów. Zdecydowanie tak, w pełni się zgadzam. W kontekście tego problemu

Re: to Wy nie chcieliście do UE?

Panie Cfalek, nie rozumiem dlaczego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej, mogę odpowiedzieć tylko sam za siebie. Oczywiście że popieram wizję zrównoważonego transportu, ale nie zgadzam się z taką jej interpretacją, która każe traktowac ruch samochodowy jako zło wymagające zwalczania. Sam na

Re: Karta Lipska - zrównoważony rozwój miast UE

cfalek napisał: > We wrześniu w Poznaniu odbył się III Kongres Urbanistyki Polskiej. Tak, ale we wrześniu 2009 roku:P

Re: Jak jest w Houston, dlaczego i czy się podobo

cfalek napisał: > co sobie zrobili Amerykanie w centrum

Re: oj, faktycznie NIK się pomylił

cfalek napisał: > Wiesz binio, taka "Najwyższa Izba Kontroli (NIK) to naczelny i niezależny organ > kontroli państwow @cfalek. Mogę prosić o konkretne liczby ile tas tramwajowych zlikwidowano w Poznaniu, o ile linii jest w tej chwili mniej, o ile spadła częstotliwość? Przy okazji

Re: kierowcy czy to Wasze centrum marzeń? (Housto

cfalek napisał: > dawaniem ludziom dobrej do aut alternatywy. Chcesz nam Poznaniakom coś dać? Darmowe rowery? Bo z tego co wiem nikt za użytkowanie rowera na drogach publicznych do pierdla nie idzie. Tylko, że ludzie w Poznaniu mają w tyłku waszą alternatywę bo to rozsądni ludzie. Nie

Re: wiem czego się spodziewać i dlatego mówię NIE

cfalek napisał: > wiem czego się spodziewać i dlatego mówię NIE Jednak wybory mają charakter pozytywny, czyli na kartce do głosowania nie będzie pytania: "jakiego prezydenta byś nie chciał". Wybór będzie dotyczył sytuacji zgoła odwrotnej, a idę o zakład, że większość potencjalnych

Re: Wypadek na Ratajczaka

cfalek napisał: > Wymagasz ode mnie bym mając bezwzględne pierwszeństwo rozglądał się (co robię o > czywiście, przez tych "ja na chwilę" przed pasami stanę i SM i Policję co to to > lerują), Owszem, jeśli jesteś pieszym to użyj wyobraźni przed wjeściem na przejście - nawet w

Re: Wypadek na Ratajczaka

cfalek napisał: > Na wysokości bagażnika tego niebieskiego kombi jestem już na pasach i masz mnie > przepuścić, ja umiesz to zrobić z 50 km/h, to super. Naturalnie, masz racje - jeśli pieszy jest już na pasach to trzeba go przepuścić. Natomiast jeśli widoczność jest bardzo

Re: przypadek czwarty: jesteś pieszy, ci się spie

cfalek napisał: > -gdzie sprawdzę czy w końcu domalowano pasy na takiej Głogowska/Hetmańska, Św M > arcin/Niepodległośći, Towarowa/Składowa, Dworcowy,.... kiedy pasy po przekątnyc > h skrzyżowania? > -gdzie sprawdzę czy mogę bez zatrzymywania się na każdej wysepce (Dworcowy

piesi na skrzyżowaniach

cfalek napisał: > O tramwaju to czytałem w 2007 na innym portalu "Po Warcie popłyniemy tramwajem > wodnym > > Podróżującym po Warcie tramwajem ma być znana wszystkim poznaniakom Jagienka. > Na taki pomysł wpadli urzędnicy z Wydziału Gospodarki Komunalnej i

Re: ludzie dostaną super okna+wentylację mechanic

cfalek napisał: > o infrastrukturę tramwajową - bo wtedy zrobi się w mieście ciszej, a ludzie > będą w stanie być bardziej wyrozumiali na jakieś jednodniowe muzyczne imprezy. Problem hałasu w mieście nie istnieje. Tak przynajmniej myślą mieszkający na przedmieściach zarządzający

Re: ludzie dostaną super okna+wentylację

obu naszych lotnisk razem wziętych. cfalek napisał: > Swoją drogą, które konkretnie akty prawne przewidziane są do modyfikacji, kc, > poś, kw? Dodam do tego regulaminy niemal wszystkich spółdzielni mk. > Polecam też zweryfikowanie jak i czy przeprowadza się pomiary emisji

1 2 3 4 5