Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu tych cieni i wciąż się waham bo cena wysoka.... Pytanie do użytkowniczek, czy faktycznie warto zainwestować? Jak z trwałością, nakładaniem itp?
Warto, ale tylko pod warunkiem, że kupujesz oryginał. -- - Poproszę 2 bilety normalne na "Smoleńsk" - Na "Smoleńsk" nie ma normalnych. By caraway
Witam, czy udało się komuś ustalić jaki konkretnie cień MAC-a był użyty w tym odcinku??
Mogłybyście mi polecić cienie w kolorze zimnego brązu? I jakiś hit, bez którego nie możecie się obejść. Satin taupe mam, naked lunch i sable również:) -- Każda rzecz, która irytuje nas w innych, prowadzi do zrozumienia nas samych. — Carl Jung
pade napisała: > Nikt nie ma?:) Ja kiedys uzywalam i byly dobre, ale od jakiegos czasu staram sie uzywac kosmetyki nie testowane na zwierzetach (cienie mam Urban Decay - polecam) -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X
a dotrzymałaś kiedyś słowa z tym gryzieniem? -- Strzeż mnie jak źrenicy oka; w cieniu Twych skrzydeł mnie ukryj
Hubert - jeśli jesteś mańkutem, to nic tylko się cieszyć z tego, że masz dwie lewe nogi:) -- Strzeż mnie jak źrenicy oka; w cieniu Twych skrzydeł mnie ukryj
Nie pamiętam MACa na Heatrow, ale nie jestem pewna. Podobno wszystko jest dobre :-) ja słyszałam że genialne są cienie, wejdz na ich stronkę, ja byłam rano :-)
MAC ma taki wlasnie produkcik, do twarzy i ciala, pieknie rozswietla. W ogole wszystko w sumie maja fajne......Fajne jest lipglass, olowki do oczu, tusze, niesamowite cienie do oczu w kremie (colour base, ktore tez mozna jako roz i szminke uzywac) wszystko na stronie www. Te body butter Body
Czy ktoś orientuje się w jakiej cenie sa pędzle firmy Mac? Chodzi mi konkretnie o pędzel do pudru, różu, ust i do cieni takie średniej wielkości. Będę wdzięczna za odpowiedź
przeszkadzając im swoimi pytaniami. No chyba, że taka jest polityka firmy. Wkurza mnie też to, że muszę pytać o cenę każdego produktu bo nie są one wystawione. Przyznam, że nie rozumiem trochę fenomenu MAC-a. Mam od nich 2 szminki i 3 cienie, są ok, ale bez rewelacji. Myślę, osoby tam pracujące zniechęcają mnie
Hej kobiety;) Oczywiście nie ma tej firmy u nas, ale bardzo jej ciekawam. Chyba jest w USA, WB-nawet Bridget J. biegła po cień Maca'a... Jak coś tu piszecie, to zawsze bardzo pochlebnie o tej f-mie. Czy jest np. u Niemiaszków, a może jakiś adres www? pzdr, s.
zarówno baza pod cienie jak i pod podkład, przetestowałam, baza pod szminkę też rewelacyjna
Miałam dwie bazy: Art Deco i MAC. Zdecydowanie polecam tą drugą. Art Deco nie pasował mi zapach, szybko wysychała, dziwnie zastygała na powiekach. MAC mam paint pot, który może robić i za bazę, i za cień (mam w kolorze neutralnym). MAC jest 2 dychy droższy, ale jeśli chodzi o skuteczność i
Odwiedziłam wczoraj sklep MACa w Krakowie. Byłam tam przejazdem i pomyslałam, że kupię sobie jakieś kosmetyki. Ale strasznie się rozczarowałam. bardzo mały wybór kolorow cieni. Czy w Warszawie również jest tak cienko? Zdziwiło mnie to, bo czytałm dużo na temat fantastyczego wyboru kolorów