108 wyników w czasie 53 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sprzedam niedrogo gonal f 900

Witam mam so sprzedania Gonal F 900 I.E./1.5ml gotowy pen . Nowy , oryginalnie zapakowany z rachunkiem z Apteki . Od samego początku przechowywany w lodowce. Wazny do :02/2017 Poza tym : Clomifen FERRING 50mg 7 tabletek FAMENITA 200 mg 15 kapsulek W razie pytań proszę o kontakt : lizanani@aol.de

Re: Sprzedam gonal f 900 niedrogo

Witam mam so sprzedania Gonal F 900 I.E./1.5ml gotowy pen . Nowy , oryginalnie zapakowany z rachunkiem z Apteki . Od samego początku przechowywany w lodowce. Wazny do :02/2017 Poza tym : Clomifen FERRING 50mg 7 tabletek FAMENITA 200 mg 15 kapsulek W razie pytań proszę o kontakt : lizanani@aol.de

Re: Clomifen (Clostibegit) i krwawienie po pierws

Dziękuję Ci za odpowiedź . Gdy zażyje 5 tabletek idę na pierwsze usg. Kolejne też są w planach. Zadaje sobie 2 pytania: 1.Czy mozliwa jest miesiączka przy endometrium 5mm? 2. Czy stymulacja rozpoczeta w ostatni dzień poprzedniego cyklu ma szanse powodzenia?

Re: Clomifen (Clostibegit) i krwawienie po pierws

Nie odpowiem na Twoje pytanie, ale w trakcie brania Clo robi się usg. kontroluje, żeby nie doszło do przestymulowania a o ile dobrze Cię zrozumiałam Ty masz iść na usg jak skończysz brać? -- Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/ Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005 zapraszam na foru

Re: IN VITRO- program rządowy Poznań/polna

jednak clomifen, zeby owulka byla pewna i produkowalam po jednym ladnym jajeczku (raz chyba byly dwa). Zatem Prof. obawia sie zeby nie bylo hiperki, ale nie jest pewien czy znowusz ta dawka nie bedzieza niska. Bo na moje sugestie, ze moze mozna zwiekszyc dawke po pierwszym badaniu - to powiedzial, ze

Re: Listopadowe starania i testowania =)))

(badania w 2008, 2009, 2011..) - mój testosteron jest tuż pod kreseczką (badania w 2008, 2009, 2011..) - progesteron mam bardzo niski (choć mierzony w 2 dc, to i tak...) - cykle miewałam 17 i 90 dniowe A i tak dwa razy udało mi się zajść w ciążę, z lekkim wspomaganiem (Clomifen, Duphaston). Są tu na

Re: Kto leczy sie lub leczył w Niemczech?

Hej. U nas bylo podobnie w klinice starej lekarz zrobil kilka podejsc z Puregonem i potem kazal przerwe zrobic.Jak wrocilismy z przerwy to 3 IUI i kazda byla inaczej stymulowana raz z Puregonem,potem Clomifen(tabletki) i 3 podejscie bylo tez z tabletkami,ale nie pamietam nazwy.W kazdym razie

Re: Cześć...i ja dołączam się .

silvanana napisała: > Po prostu zwykle jest jeden schemat postępowania: Duphaston - jak nie pomaga, t > o włączyć Clomifen - jak nie pomaga - zbadać męża - jak nie pomaga - dopiero dr > ożność, inne badania. > badanie nasienia robimy na początku; każda stymulacja owulacji

Re: Cześć...i ja dołączam się .

euthyroksu nie przepisze. clomifen bez badań? no nie wiem... i co oznacza "zwykle jest jeden schemat postępowania"? przecież każda z nas to inny przypadek:) być może jest to schemat w twojej sytuacji. ja przez 10 miesięcy nie dostałam ani clomifenu, ani duphastonu i z tego co wiem, nie są one rozdawane z

Re: jesica wykres trójfazowy :)

O widzisz, dokladnie o to chodzi:) Odpuszczam w sensie: we wtorek badamy nasienie, robię sobie wymaz na Ureaplasme/Mycoplasme, biore w tym cyklu Clomifen i Duphaston, a jeśli sie nie uda: koniec, po prostu bzykamy sie bez zabezpieczenia, ale bez presji. I za rok zobaczymy, co dalej (jesli nie

jesica

Masz sliczny wykres trojfazowy, jakie zdarzaja sie w ciazy :D i bardzo bym chciala, zebys w niej byla. u mnie 2dc, waham sie, czy brac od 5 dc Clomifen. Chyba ostatni stymulowany cykl, potem odpuszczamy.

Re: Niepłodność z powodu niedomogi ciałka żółtego

No właśnie tak myślę, że jedynym rozwiązaniem jest zwiększenie stymulacji, ew. z zamianą Letrozolu na Clomifen, bo może ja nie reaguję dobrze na Letrozol. I przy porządnej stymulacji, a nie minimalnej jak mam teraz, powinnam mieć monitoring i zastrzyk na pęknięcie - może wtedy coś by się zmieniło w

Re: jessica

jakiekolwiek leki, z tych najprostszych typu Clomifen, Duphaston? Zmień lekarza, powiedz mu o swoich obawach. Ja też nie jestem zwolenniczką biernego czekania, ale przeraża mnie to, co może być dalej, za tymi badaniami...

1 2 3 4 5 6