Ja polecam hybrydy Silcare z serii ColorIt. Ma dużo kolorów, świetnie się nakłada, no i trzyma się cudownie, a cena odpowiada każdej kieszeni. Słyszałam, że na dniach ma wejść letnia kolekcja kolorów i będzie ich aż 20. Podaję link , żebyście zobaczyły co też tam mają
użyłam oleju colorit drewno - olej do blatów do naolejowania blatu stołu drewnianego, który wcześniej był w taki sposób zabezpiecozny przez stolarza. Na stole pojawiły się plamy tak jakby olej w niektóre partie stołu wsiąkł bardziej w inne mniej, wygląda taki pociapany, w jednych miejscach
, stolarz polecił zeby wypolerowac filcem, ale tym filcem to mogłabym trzec jeszcze 3 lata i żadnej zmiany. Olej który zostawił to Colorit drewno - olej do blatów., magda Macie pomysł co z tym zrobić? Czy mam stół do wywalenia?
podnoszę raz jeszcze z dodatkowym pytaniem, czy można kupić w jakimś e-sklepie oleje Bona lub Colorit, bo ani wrocławska Castorama, ani OBI nie mają ich w ofercie.
Ja sprzedałam swoje roczne BeYou 25% taniej niż cena zakupu. Zestaw 3 w 1 z Tario z bazą, do tego torba, daszek, moskitiera, pokrowce na koła, wkładka color-it do spacerówki. Wystawiałam na tablica.pl i obu forach wózkowych. -- Pomóżmy Bartusiowi stanąć na własnych nóżkach
Haha no bo BeYou to naprawdę fajny wózek. Choć Cosmo też niczego sobie ;) A tu moje BeYou z wkładką Color-it grafit :P https://lh6.googleusercontent.com/-RL0wwXKukaQ/UGR_xCI1-LI/AAAAAAAACpI/T91xrcO9Nk0/s640/DSCN3520.jpg -- Pomóżmy Bartusiowi stanąć na własnych nóżkach
color-it malinowa) i chyba lepiej komponowałby się z granatową budką aniżeli granatowa parasolka do granatowej budki i granatowego pałąka. Poradźcie jeszcze dziewczyny, bo w sumie kolor powinien być rzeczą drugorzędną a jak praktyka?
mirtillo1983 dziękuję za podpowiedź :) zawitam w takim razie do Entliczka sylki czyli color-it to fajna sprawa przy jasnych tapicerkach :D Mam już w sprezentowane ciepłe kombinezony zimowe więc chyba sobie ten mini-nest odpuszczę, chyba że znajdę w korzystnej cenie, lepiej zainwestować w
Ta wkładka color it u nas działa jako przykrycie zabrudzonego siedziska, bo nie oszukujmy się, ale turkus się brudzi. Więc jak nie mam czasu wyprać to zakładam wkładkę color-it. Ten mini nest, sama nie wiem, w sumie niby fajne, ale czy nie zabierze za dużo miejsca w gondoli? Hmmm tak mysle, że jak
Pytanie jak w temacie, chodzi mi o taki daszek... www.malusin.pl/teutonia-colorit-2010-daszek-przeciwsloneczny-p-435.html -- https://www.suwaczki.com/ https
parasolka jest beznadziejna-uzylam ja raz i lezy gdzies w garazu.. super sprawdza sie daszek -www.malusin.pl/teutonia-colorit- 2010-daszek-przeciwsloneczny-p-435.html daszek mocuje sie za pomoca 2klipsow