62 wyników w czasie 68 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Convector Development (początek wątku)

Hej.Szukam przyszych sasiadow budowanego bloku przy ul.Zachodniej!!!

Re: Convector Development

ja tez tam bede mieszkal :-)

Convector Development (początek wątku)

Czy komus kto podpisal umowe udało sie wynegocjowac zmiany w umowie dot. ich odpowiedzialnosci i odsetek?

Convector Development (początek wątku)

Czy ktos zna ta firma? Maja budowac cos na Zachodniej (oczywiscie Ruczaj) wizualizacje wygladaja OK, choc oczywiscie nie uwzgledniaja dosc obskurnych (lepsze sa juz w Hucie)wielkoplytowch blokow tuz za nieistniejacym jeszcze ogrodzeniem. Jak na razie rosnie tam ladna laka a ze smieci mozna sad

Re: Convector Development

ja mam pytanie odnosnie bloku wawel service, nie za bardzo moge sobie wyobrazic gdzie oni moga ten blok wcisnac (jezeli sie nie myle to minimalna odleglosc od sciany bloku do nastepnego bloku to 10 metrow), a dzialka jest niewielka, w ktorym miejscu ten blok ma powstac?

RE: Convector Development

Potwierdzam - mam podobne doświadczenia. Bardzo porządna firma. Żadnych sensacji, wszystko dobrze zorganizowane i terminowo zakończone. Wiedziałam, co kupuję. Może jesteśmy sąsiadami (Tuchowska)?

Re: RE: Convector Development

Polecam Sobiesława Zasadę!!! Wszystko jak trzeba!!

Convector Development - Chełmońskiego (początek wątku)

Witam Czy komuś coś wiadomo na temat nowej inwestycji CD na ul chełmońskiego? Zastanawia mnie czy fakt że jeszcze nie ma pozwolenia na budowę jest dużą przeszkodą. Wiem że jeszcze niedawno nie mieli działek, ale jak widać z tym szybko się uporali. Teraz tylko pytanie co może powstać obok? Osie

Convector Development inwestycja Zachodnia (początek wątku)

Jestem zainteresowana mieszkaniem w zespole apartamentowym Zachodnia. Czy ktos moze sie podzielic swoimi odczuciami co do ww inwestycji badz firmy. Ich realizacje to osiedle przy Tuchowskiej, budynki przy Kordiana, budynek przy Luzyckiej oraz osiedle Zarosie. Z gory dziekuje Dorota

Re: Convector Development inwestycja Zachodnia

podbijam watek, rowniez interesuje mnie ten developer

Convector Development-ktos zna?? (początek wątku)

Czy ktos zna ta firma? Maja budowac cos na Zachodniej (oczywiscie Ruczaj) wizualizacje wygladaja OK, choc oczywiscie nie uwzgledniaja dosc obskurnych (lepsze sa juz w Hucie)wielkoplytowch blokow tuz za nieistniejacym jeszcze ogrodzeniem. Jak na razie rosnie tam ladna laka a ze smieci mozna sad

Czy ktos kupowal w Convector Development(Krakow) (początek wątku)

prosze o informacje o tej firmie: budowali na Kordiana, zamierzaja na Luzyckiej

Convector Development Sp. z o.o.-czy wiarygodny? (początek wątku)

( budowali Krakow, Tuchowska, Kordiana, beda budowac Luzycka) Prosze was o informacje nt. powyzszej f-my. pozdr, dzieki

Convector Kraków developer Roku zrywa umowy (początek wątku)

Poszukuje osób,którzy zawarli umowy rezerwacyjne z Convector Development na zespół mieszkaniowy Chełmońskiego.A teraz prawie po 6 miesiącach tak nas rolują ,proponując nam prawie te same miesznia tylko bagatela 2000zł za metr więcej,albo zerwaniem umowy.ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ !!!Pozdrawiam

1 2 3 4