Hej.Szukam przyszych sasiadow budowanego bloku przy ul.Zachodniej!!!
ja tez tam bede mieszkal :-)
Czy komus kto podpisal umowe udało sie wynegocjowac zmiany w umowie dot. ich odpowiedzialnosci i odsetek?
Czy ktos zna ta firma? Maja budowac cos na Zachodniej (oczywiscie Ruczaj) wizualizacje wygladaja OK, choc oczywiscie nie uwzgledniaja dosc obskurnych (lepsze sa juz w Hucie)wielkoplytowch blokow tuz za nieistniejacym jeszcze ogrodzeniem. Jak na razie rosnie tam ladna laka a ze smieci mozna sad
ja mam pytanie odnosnie bloku wawel service, nie za bardzo moge sobie wyobrazic gdzie oni moga ten blok wcisnac (jezeli sie nie myle to minimalna odleglosc od sciany bloku do nastepnego bloku to 10 metrow), a dzialka jest niewielka, w ktorym miejscu ten blok ma powstac?
Potwierdzam - mam podobne doświadczenia. Bardzo porządna firma. Żadnych sensacji, wszystko dobrze zorganizowane i terminowo zakończone. Wiedziałam, co kupuję. Może jesteśmy sąsiadami (Tuchowska)?
Polecam Sobiesława Zasadę!!! Wszystko jak trzeba!!
Witam Czy komuś coś wiadomo na temat nowej inwestycji CD na ul chełmońskiego? Zastanawia mnie czy fakt że jeszcze nie ma pozwolenia na budowę jest dużą przeszkodą. Wiem że jeszcze niedawno nie mieli działek, ale jak widać z tym szybko się uporali. Teraz tylko pytanie co może powstać obok? Osie
Jestem zainteresowana mieszkaniem w zespole apartamentowym Zachodnia. Czy ktos moze sie podzielic swoimi odczuciami co do ww inwestycji badz firmy. Ich realizacje to osiedle przy Tuchowskiej, budynki przy Kordiana, budynek przy Luzyckiej oraz osiedle Zarosie. Z gory dziekuje Dorota
podbijam watek, rowniez interesuje mnie ten developer
Czy ktos zna ta firma? Maja budowac cos na Zachodniej (oczywiscie Ruczaj) wizualizacje wygladaja OK, choc oczywiscie nie uwzgledniaja dosc obskurnych (lepsze sa juz w Hucie)wielkoplytowch blokow tuz za nieistniejacym jeszcze ogrodzeniem. Jak na razie rosnie tam ladna laka a ze smieci mozna sad
prosze o informacje o tej firmie: budowali na Kordiana, zamierzaja na Luzyckiej
( budowali Krakow, Tuchowska, Kordiana, beda budowac Luzycka) Prosze was o informacje nt. powyzszej f-my. pozdr, dzieki
Poszukuje osób,którzy zawarli umowy rezerwacyjne z Convector Development na zespół mieszkaniowy Chełmońskiego.A teraz prawie po 6 miesiącach tak nas rolują ,proponując nam prawie te same miesznia tylko bagatela 2000zł za metr więcej,albo zerwaniem umowy.ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ !!!Pozdrawiam