tu dziuuniowa: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=24916374&a=24916374 i inne: fotoforum.gazeta.pl/72,
Dania z żelatyną nie są wegetariańskie. Kto przydziela te kategorie?
Nie przesadzaj! Rosliny tez cierpia. Dlaczego niby salata wiednie jak sie ja odetnie od korzenia?
ŚWIETNY POMYSŁ NA DESEREK. JUTRO LECĘ PO ŚLIWKI I ŚMIETANKĘ.
panna cotta jest doskonala! w jej wlasnej ojczyznie, choc nie w Piemoncie, probowalam jej w wersji z musami owocowymi i z sosem czekoladowym. z owocami lepsza, ale i tak zawsze OK.
Koniecznie daj znac, bo zauwazylam ze mozna kupic wersje poprzednia w rozmiarze 24 natomiast nowsza jedynie w 26 :(
To jeszcze raz ja, ta od marchewek. :) Jezeli ktos zna przepis na panne cotte, taki ktory na pewno sie uda, i taki ktory przypomina ta prawdziwa wloska, to blagam, podajcie. Krok po kroku, bo jestem kuchennym nieudacznikiem.
Tak bądzie lepiej :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=24916374&a=24916374 -- Egoista to ktoś, kto nie myśli o mnie. (E. Labiche) Afryk
Czy ktos ma jakis super prosty ale i pyszny przepis na panna cotta? Mleczko kokosowe mam, zelatynke tez. Brak tylko przepisu.
dokładnie tak :) Prawda jakie to proste ? -- Lingerie is my life...
Mój walentynkowy deserek, ze strony kwestiasmaku.com 4 porcje: ? 250 ml śmietanki kremówki ? 250 ml pełnego mleka ? 100 g cukru pudru ? 4 łyżeczki żelatyny ? 1 łyżka rumu (opcjonalnie) ? 1 łyżka słodkiego białego wina (opcjonalnie) ? 1 laska wanilii (lub cukier waniliowy) Że
Przypomnialas mi, ze dawno nie jadlam. Tutaj inne propozycje tego deseru, dla zainteresowanych: fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,75815898,88268809.html niedz., 15-02-2009 Forum: Galeria potraw Wątek: Re: Panna Cotta
poszukaj na LB wątku "gorsety, bustiery.." czy jakoś tak:) -- It's better to burn out than to fade away 65/95 = 60GG/65G
pana.cotta, to Ty "podebrałaś" mi wczoraj czerwonego aragona 30DD na angielskim eBayu? ;-) Gratuluję wygranej aukcji, ja w przypływie rozpaczy zdecydowałam się na 32D w tym samym kolorze i też będę szukać pasujących majtek. Nie sprawdzałam w żadnym ze sklepów internetowych, czy mają oryginalne
Włoski deser panna cotta, pycha:) Podgrzewasz do zagotowania się 0,5 litra słodkiej śmietanki tortowej ( lub pół na pół z mlekiem), wrzucasz 1 cukier waniliowy, 3 łyzki cukru zwykłego i rozpuszczone w 0,5 szklanki wody 4 lyżeczki zelatyny. Mieszasz, czekasz az się rozpuści, wlewasz do salaterek