179 wyników w czasie 98 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Paczka żywnościowa (początek wątku)

SYROPIE 820 G GALARETKA W CZEKOLADZIE 180 G KAWA JACOBS CRONAT 200 G CZEKOLADA WEDLOWSKA 160 G GOLONKA KONSERWOWA 454 G SZYNKA KONSERWOWA 454 G SMIETANKA DO KAWY 200 G DELICJE WEDEL 320 G PTASIE MLECZKO 380 G ZAJAC CZEKOLADOWY 100 G HERBATA LEMON GINGER (USA) 80 SZT M&M CZEKOLADOWE

Re: Czy ktoś jeszcze pija kawę rozpuszczalną?

Piję tylko rozpuszczalna, z cukrem i mlekiem/śmietanką. Najchętniej jakobs cronat Gold. -- Sygnaturka się zgubiła....

Re: kawa

Jacobs Cronat Gold Albo - inka, stara, dobra i poczciwa. Jedno i drugie to podróba prawdziwego naparu. ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,259123,Dobre_obyczaje.html Myślisz, że wiesz jak się zachować? Sprawdź!

Re: Kawa "kapsułkowa"

Rozpuszczalną to lubię Jacobs Cronat Gold. Ale Tchibo też - dosyć. No i 3 typy kapsułek Tchibo bardzo mi podchodziły. (Nescafe rozpuszczalną uznaję tylko taką złotą, to się chyba Crema nazywa?) -- "Honorowa nagroda imienia Bergamotki pod hasłem "ja tak nie mam, to się wypowiem" "(by martishia7)

Re: statsy po 9 miesiącach

yoma napisała: > Myślisz, że wpycha? Tego nie wiem, ale mam w pamięci cronat golda, u którego sytuacja jest bardzo podobna: też w imię 'dobra dziecka' oboje walczą i nie ma mądrej osoby aby odpuściła. U niego to już kilka lat i na pewno dziecko na tym nie korzysta. Uważam, że wyobrażnia

Re: Z dedykacją dla Kotradykcji :)

Cronat miał sądowe orzeczenie o kontaktach z dzieckiem i sąd nakładał grzywny na matkę ze nierespektowanie orzeczenia, o czym pisał i chyba nawet linkował skany dokumentów (usunięte przez moderatorów). Ty swoim wpisem, jak to sama ładnie ujęłaś, rozmywasz odpowiedzialność za nierespektowanie wyroku przez

Re: Jak smakuje tchibo biało czarne?

Piłam rozpuszczalną - kiepska, kwaśna. Na codzień pijam Jacobs Cronat Gold i ta biało czarna zdecydowanie gorsza,

Re: Pierwsza Komunia

cronat.gold napisał: > życzenia otrzymałem od wszystkich moich dzieci A mógłbyś je upublicznić bo to znacznie ciekawsze niz wyroki sądowe. Jestem ciekawa szczególnie tych od syna, który do Komunii nie przystąpi. Masz je?

Re: Pierwsza Komunia

cronat.gold napisał: > Po mimo postanowienia sądu mój syn nie poszedł do pierwszej komunii, bo jego ma > ma bała się, że stanę pod kościołem z sztandarami i plakatami. Mój post jest ch > roniony hasłem nie jest publiczny. > Tak sobie mów: chroniony hasłem, niepubliczny, a

Tania kawa w Carrefour (początek wątku)

W Carrefourach z kartą rodzinką jest teraz możliwość kupienia kawy Jacobs Cronat Gold lub Cornat Gold Crema po 12,99. Kawa jest w promocji po 17,99, ale posiadacze karty dostali kupon -5zł na zakup tej kawy. Warto skorzystać!

Re: A która pije kawę

Długi czas piłam, nawet na 30-tkę zażyczyłam sobie nowy ekspres przelewowy. No ale po urodzeniu tak mi kawa z ekspresu przestała smakować, że od 1,5 roku ekspres sobie stoi a ja pijam rozpuszczalną Jacobs Cronat Gold. -- http://fajnamama.pl https://fajnamama.pl/suwaczki/uyjnsx9.png

1 2 3 4 5 6