1 027 wyników w czasie 271 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:muża - człowiek małomówny

muża - człowiek małomówny Śiedzi jek muża i razu gambi nie roztworzi. -- **.¸¸.•**¨`•»Natura do mnie sia śnieje¸¸.•*¨`•» ¸¸.•*¨`•»skowronek, aj to nolepszy mój kamrot"¸¸.•*¨`•»

ja ? niespotykanie małomówny człowiek, docipasy ?.

nie może być, pewnie pomyliłyście osoby (albo lokale)... ;c) ps. znany jestem z tego, że milcze jak grób... -- www.kazimierz.com

Re: ja ? niespotykanie małomówny człowiek, docipa

peteen napisał: > ps. znany jestem z tego, że milcze jak grób... ;))) -- Walczmy o wolność dla spamforumowych spamerów!!! Precz z noskami - SPN rządzi!! ;)) --- www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,7

Małomówny Radzio

akurat wrocilam z imprezy, wlaczylam TV i natrafilam do Dode. Pytanie mam jedno - czy Radzio odezwal sie w tym programie coś, czy przeoczyłam? Czy w ogole cos powiedzial? -- Abstynent - człowiek niepociągający. GG 1808232

Re: Małomówny Radzio

O tak, Radzio bronił swej gwiazdy jak lew - że nie może się przebić,że ludzie jej tak naprawdę nie znają i atakował jakiegoś dziennikarza Trójki,który powiedział, że na antenie Dody nie puści (chwała, chwała mu za to, kimkolwiek jest!). Radzio w ogóle taki niemrawy jest, widziałam go na żywo

Re: Małomówni

znajdują i jaki my sami mamy stosunek do milczenia. Nie ma czarno-białych reguł wobec różnorodności ludzi. -- od okazywania sympatii nie trzeba płacić podatku od darowizny

Re: Małomówni

"W dzisiejszym pędzie i zgiełku do tego by mieć i być rzadko kto ma pracę o której by marzył.Liczy się że ją ma i ile zarabia." Niestety to jest typowe dla Polski. W innych krajach jest troche inaczej... wielu a moze wiekoszasc ma prace ktora lubi - generalnie ludzi nie robi atego co nie lubia i

Re: małomówna kobieta

1. "ja omijam tematy obgadywania innych ludzi" ----"to mój były bawił się w ploty i obgadywanie" 2. "ktoś nie mam kompleksów to nie dowartościowuje się mówiąc o innych"----"to mój były bawił się w ploty i obgadywanie" 3. "Generalnie"

Re: małomówna kobieta

Hmmm...ja omijam tematy obgadywania innych ludzi. Co więcej, w moim poprzednim związku to mój były bawił się w ploty i obgadywanie. Jeśli ktoś nie mam kompleksów to nie dowartościowuje się mówiąc o innych. Generalnie dla mnie to nudny temat i nie wierzę, że o tym właśnie przede wszystkim

Re: Jestem małomówna ;-/

Warto jeszcze być "ogarniętym" w różnych nowinkach, ciekawostkach ze świata, bo jeśli nie będziesz zorientowana w tym, co dzieje się wokół Ciebie, ludzie uznają Cię za wyrzutka, osobę nudną, taką, z którą nie warto się zadawać, bo i tak nie ma nic do powiedzenia. Poza tym, zależy z kim się rozmawia

Re: Cicha, skromna, małomówna...

no wlasnie po to ludzie tu dyskutuja, zeby dowiedziec sie, co w sobie zmienic zeby byc bardziej atrakcyjnym dla innych

Re: Małomówny i rodzina

wciagnieci na sile, tzn MM miala koncepcje faceta w danym tomie, i na szybkiego dodała mukorzenie z Małomównego, zeby bylo jakies nawiazanie, ale to takie grubymi nicmi szyte... -- FELICJA "Każdy człowiek potrzebuje przestrzeni, z wyjątkiem

Re: Małomówny i rodzina

późniejsze poprowadzenie postaci Tunia, nie wiem jak z normalnego chłopaka można było zrobić egocentrycznego buca. A klimat zdecydowanie bardziej prawdziwy, we Wnuczce nie czuję ani ludzi ani tej wsi spokojnej, wsi wesołej. A tu tak :) Aaa, i jeszcze Musiałek mi się podoba. Czy on jakoś nieudolnie nie

Re: Małomówny i rodzina

Zgadzam się z Dakotą. Morderstwo Tunia jest zbrodnią. Dziwnie też jakoś mi nie pasuje do doktora, który tak nieporadnie smalił cholewki do pani Marii, że wychował Nerwusa na Nerwusa właśnie a nie normalnego fajnego człowieka. W tej książce wyidealizowanych jest mnóstwo rzeczy: miasteczko

Re: znośna lekkość "Małomównego"

wioseczke okolo 100-osobowa, która w PRLu miala jeden sklepik, jeden kosciólek, jedna droge asfaltowa z jednym przystankiem autokarowym i wlasnie biblioteke w jednej z chalup :) Jezior i lasów jest tam wiele w promieniu 3-5 km :) Niestety teraz tej biblioteczki juz ni mo.. ludzie maja wiecej sklepików i

1 2 3 4 5 6