wlosow, zmilczam ich istnienie... i teraz pytania: czy moge takie farbowane wlosy (ostatnio farbowane 3 tygodnie temu) potraktowac chna blond? jaki moze byc tego efekt? czytalam wiele wypowiedzi na temat dobroczynnego dzialania tego specyfiku, wiec gdyby mozna bylo to pewnie "zalatwilabym" sobie
Z tego co wiem szamponami i chną można jedynie przyciemnić włosy. Jeśli chcesz utrzymać blond, muszisz rozjaśniać odrosty farbami.
Witam i proszę o pomoc. Wczoraj farbowałam włosy w salonie fryzjerskim (niestety, tylko z nazwy). Kolor jest koszmarny; niby kasztanowy, ale tam gdzie były odrosty, niemalże pomarańczowy! Muszę coś z tym zrobić, bo czuje się fatalnie. Kiedy można w miarę bezpiecznie nałożyć kolejną farbę i
Najlepszym rozwiązaniem będzie złożenie reklamacji w tym salonie. Jeśli powiesz, że jesteś niezadowolona z farbowania, fryzjer będzie mógł naprawić swój błąd w sposób najmniej inwazyjny dla włosa. Samodzielne farbowanie w domu można przeprowadzić najwcześniej po tygodniu, a najlepiej dwóch
No to się ścięłam - jednak bob, ale moje włosy same się w tego boba układają, a po spaniu wyglądają lepiej, niż od fryzjera :) Kolor chciałam zmienić szamponem koloryzującym, wzięłam innej firmy niż zwykle i jest kicha - trzy tony jaśniej, niż chciałam, i w ogóle nie ten odcień, i w ogóle słabo zła
Generalnie to szampon koloryzujący na siwe włosy to nienajlepszy pomysł.
otóż mam farbę na włosach - bardzo podobną do mojego naturalnego koloru i już pojawiły się małe odrosty, za 4 tygonie wylatuję na wakacje w ciepłe kraje i nie wiem czy zafarbować te odrosty czy poczekać i zrobić to po powrocie. Moje wlosy w słońcu jaaśnieją i nie wiem jak będą wyglądały te o
Gdyby farba rzeczywiscie byla podobna do naturalnego koloru, to nie byloby widocznych odrostow. Uzyj szamponu koloryzujacego zeby wyrownac kolor. Wez ze soba spray do wlosow chroniacy przed promieniami UV i nos czapke/kapelusz.
Minęły dwa miesiące od porodu, w piątek dostałam okres, a dziś mam bardzo silne krwawienie, do tego mamy poniedziałek, jest brzydka pogoda, leje deszcz. Humorek nie dopisuje więc chciałabym go sobie poprawić, mam ochotę pójść dziś do fryzjera zrobić sobie blond pasemka (wcześniej farbowałam
Ja place 70 zl -- www.gerandia.bobasy.pl
W nawiazaniu do watku fryzjerskiego.MOzna klas farbe na farbe?..Fryzjerka super mnie sciela ale ten kolor doprowadza mnie do szalu i kombinuje co by zrobic by go rozjasnic. M mowi ze mu sie spodoba ale kurna ja chce by mi sie spodobalo , a takczuje sie makabrycznie w tym kolorze. Pytam b
a ja kiedys dzien po dniu - bo tak mi koszmarnie siwy jedna fryzjerka zrobila, ze poszlam do drugiej zamalowac to paskudztwo i zyje. no ale wtedy ten siwy kolor(mialy byc pasemka) to byl ekstremalny koszmar.
Czarne skórzane buty farbują stopy. Jak temu zaradzić?
Wg mojej wiedzy nic nie poradzisz. Spróbuj przetrzeć buty wewnątrz octem i zaczekaj aż wyschną,ale raczej pożegnaj się z butami i czystymi nogami jednocześnie.
samo napisała: > Zaczęłam farbować jak miałam 15 lat, jestem maniaczką > farbowania, mogę ich w ogóle nie ścinać albo nie układać (w sensie nie jestem > fanką fryzjerów), ale lubię zmieniać ich kolor. Z ostatniego roku tylko to > fioletowy, rudy i bordowy. Ja nawet nie
samo napisała: > Nie wiem czy masz tak samo Triskell ale dla mnie kolory które mam na sobie, > zarówno ubrania jak i kolor włosów są odbiciem tego jak się czuję. Zdecydowanie. Jak jeszcze mieszkałam w Polsce, to zawsze na (wczesną) wiosnę czułam tak bardzo silną potrzebę kolorów. Bo
Jestem naturalną blondynką. Nie cierpię blondu, więc przemalowałam się na ciemny brąz. Nie obchodziło mnie co w szkole mówili, ale chyba nic.. nie wiem. Teraz też zamierzam pomalować włosy na bardzo ciemny brąz, bo mi już trochę wyblakły od słońca, mam takie rudo brązowe..
Farbowałyście kiedyś włosy ? Zamierzacie i na jakie chcecie ? To tu napiszcie. ; ) I czy także jak przefarbowałyście to czy w szkole coś mówili ? ps. - nie wiem czy był tu kiedyś podobny wątek , jak coś to sorry , ale nie chce mi się szukać.więc tu Was proszę , żebyście pisały.
Hej :* <3 Jak powyżej.. jaki najfajniejszy styl do farbowania włosów jest według was najfajniejszy.. ;D Pomóżcie mam plany by zmienić kolorek ale nie wiem na jaki i nie wiem czy zrobić se jakieś pasemka.. ! :D Pisać.. i dodawać zdjęcia przykładowe.. Z góry thx :** <3
Nie farbuj włosów farbą tylko SZAMPONETKĄ gdy znajdziesz odpowiedni kolor wtedy zrobisz sobie farbę ;) Zrób sobie włosy koloru rudego(czerwieni) :) pozdrawiam :D:cool: