7 wyników w czasie 83 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Prosba do mam karmiących powyżej roku

filemona_0, jakbyś mogła mejlika wystosować, podeślę Ci pytania. Jesteś z Warszawy?

Re: czwarte słowo mojego 16-miesięcznego synka, t

slodkie:P filemona_0 napisała: > cici :-) Młody mówi tylko: mama, tata i baba - a tu dziś - niespodziewanie - si > ęgając po pierś, powiedział słowo nr 4. Widać, co dla niego ważne :-) ( wiem, ż > e niezbyt ładnie go uczę - cycy, ale stwierdziłam, że będzie mu łatwiej zapamię

Re: Kto jeździ nad polskie morze?

filemona84 napisała: Za 4 osoby zapłacę 68 z > ł na 10 dni to 680 zl. O matkooo.gdzie Ty taki camping drogi znalazłaś???A może ja się nie znam;) . Więc jak mam zapłacić 5 tys albo więcej na zagraniczne wc > zasy to wolę jechać np 3 razy nad nasze morze. Ale pomyśl,jak te 3

Re: Twoje dziecko jest introwertykiem? Ma to po o

filemona_0 napisała: > 'mama jest zwierzęciem towarzyskim' > > - doczytałam do tego momentu i dalej nie mam zamiaru. Autorze, do jakiego czyte > lnika kierujesz swój artykuł? Filemonko, kochana, pojęcie "zwierzęcia towarzyskiego" jest potocznym określeniem dość często

Re: czy po 20 dniach jest szansa na kp? jak to zr

filemona_0 napisała: >2 dni temu próbowałam przez jakieś 6-7 godzin da > wać samą pierś i mały cały czas na niej wisiał, po odłożeniu do łóżeczka zaczął > płakać i opędzlował 100 z butli. To zamiast butli trzeba bylo ponownie podac piers. I zaakceptowac,ze noworodki nie

Pani Ekspert, bardzo proszę o odpowiedź (początek wątku)

: forum.gazeta.pl/forum/w,570,123697911,123697911,od_21_03_uzywamy_SNS_przestal_przybierac.html od 21.03 uzywamy SNS - przestał przybierać Autor: filemona_0 28.03.11, 10:51 Mój synek ma 3 m-ce, karmiliśmy się mieszanie, z przewagą butelki. Chciałam przejść na pierś, za radą konsultantki laktacyjnej odciągałam pokarm w celu zwiększenia laktacji (ponad 20 dni, około 6-7 razy dziennie, nie

Nastrojowa muzyczka

ogląda kota filemona. Fajnie jest ze nie tylko ja czekam na śnieg, chociaz przyznam że teraz głównie dlatego żeby móc pokazac go Kubusiowi, czekam aż przywieziemy do domu Choinke i będziemy ja z Kubusiem wspólnie ubierali. No i będziemy piec pierniczki, lukrowac je, malować i przyozdabiać czym