Lusiu u nas tez jest H&M, czasami uda się kupić coś na wyprzedaży, Kaphal jest bardzo drogi. Nie widzę nawet żeby młode mamy kupowały koszami ciuchy dla dzieci jak to się dzieje w innych sklepach.
No tak Kallisto, u nas takowych sklepow nie ma tylko H&M, Lindeks, Kaphal, Ålens, Cubus, mozna powiedziec sieciowki, w wiekszych miastach z pewnoscia sa i inne sklepy- butiki, co maja swoje emblematy w widocznym miejscu ponaszywane na ciuszkach dla doroslych i dzieci. -- Serce miej otwarte dla
reserved, zara, kaphal
Kaphal miał super zgrabne na chudzielvow, nie wiem jak teraz
Poprawka: Mąż właśnie odszukał zapasowy guzik bo był jednak wszyty przy metce. Zwracam honor Kaphal.
Ta z kaphal jest na oki oki. Ale np. Moja corki nie lubi od nich kuryek bo sa "sztywne" . Nie wiem jak ta ale tez mi na taka wyglada. Choc pewnie własciwosci ma lepsze od tej z reserved. -- ----- Mama CUDOWNEJ CÓRECZKI i CUDOWNEGO SYNKA Julia 27.08.2009 i Bartosz 07.03.2013
lusia_janusia napisała: > Kendo, tez o tym myslalam. > Wczoraj corka parkowala z tylu za Kaphal i ta Chinska restauracja > przed Turecka co byla, to jej juz nie ma, a w to miejsce jest > otwarty duzy chinski sklep, bylam zdziwiona, bo ostatnio tamtedy > nie
Kendo, tez o tym myslalam. Wczoraj corka parkowala z tylu za Kaphal i ta Chinska restauracja przed Turecka co byla, to jej juz nie ma, a w to miejsce jest otwarty duzy chinski sklep, bylam zdziwiona, bo ostatnio tamtedy nie przechodzilam. -- Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj
Byłam świadkiem jak w Kaphal facet chciał zwrócić rzecz a ekspedientka wytłumaczyła że datę zwrotu liczy się łącznie w dniem kupna i że się spóźnił o 1 dzień . Ja bym nie ryzykowała i jeśli kupiłaś w poniedziałek- zwróć w niedzielę i zapytaj jak to jest w tym konkretnym sklepie (tzn. czy mogłaś
sieci Kaphal), 4 proste T-shirty (2 czarne, 2 w paski) i czarna bluza z kapturem. Powinno wystarczyć na jakiś czas. A sukienki znowu dla siebie żadnej nie znalazłam. Niestety. Już chyba 3 rok czegoś szukam. Dziwne, bo kiedyś miałam ich bardzo dużo i nie miałam takich problemów. A - i mąż wreszcie
w Kaphal (Czy jak to tam się pisze) były bardzo podobne :) mam - polecam. Ale na gorąc się nie nadaje - za gruby materiał.
dokładnie!!! miałam sie dziś wybrać ale jak mam stać w kilku godzinnej kolejce to pasuje! szkoda ale cóz trzeba będzie zmienić centrum handlowe na mniej ekskluzywne :/ w Promenadzie jeszcze kaphal jest :)