12 514 wyników w czasie 176 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Klub Malucha (początek wątku)

Chciałabym otworzyć w Krasnymstawie klub malucha dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W takim klubie dzieci miałyby zapewnioną profesjonalną opiekę,wyżywienie,zajęcia dodatkowe. Moje pytanie kieruje do rodziców maluchów czy byliby zainteresowani taka "placówką" dla swoich dzieci.? Proszę o

Re: Klub Malucha

mój maluszek chodził do żłobka miejskiego od kiedy skończył 8 miesięcy aż do skończenia 3 lat i jestem bardzo zadowolona opieka żywienie jest super polecam

klub malucha (początek wątku)

witam...planuje założyć w Żywcu tzw Klub malucha..do Klubiku przychodziłyby dzieci w wieku 6 miesięcy- 3 lata. Chciałabym żeby to było takie fajne miejsce gdzie rodzice mogliby zostawiać swoje dzieci...w czasie pobytu dzieci robilibyśmy jakieś fajne zabawy, ciekawe zajęcia. Zajęcia będą

Re: klub malucha

,5 centrum (TESCO + lider) to biorąc pod uwage wszystkie koszty - żyć się z tego nie da. Inne formy raczej się nie sprawdzą. Ale nie zniechęcam, próbuj, a jak już coś takiego stworzysz to ja moge dzieciom bajki czytać - bo lubie. iwonahup napisała: > witam...planuje założyć w Żywcu tzw Klub

Klub Malucha (początek wątku)

Zapraszamy dzieci od ok. 1,5 roku do naszego Klubu Malucha > www.ekoludek.com.pl Prowadzimy małą grupkę 8-10 osobą, którą zajmują się dwie doświadczone opiekunki (z wykształceniem pedagogicznym).Odkrywamy i rozwijamy zdolności dzieci. Uczymy naszych podopiecznych samodzielności

Re: Klub Malucha

O 18 mc-a życia przyjmuje także Klubobawialnia Cotton Mill, warto zajrzeć przed oddaniem dziecka do normalnego żłobka, gdyż można tam przebywać i mieć na oku dziecko, podczas gdy ono będzie pod opieką wykwalifikowanych animatorek :) polecam!

Klub malucha (początek wątku)

Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy pomimo istniejących na Bemowie przedszkoli prywatnych oraz klubów malucha, byłby ktoś zainteresowany nowo powstałym klubem dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat ? Zastanawiam się nad założeniem Klubu w okolicy skrzyżowania ulic Górczewskiej/Powstańców Śląskich

Re: Klub malucha

Klubów Maluch nigdy nie za wiele;)0Ale ostatnio, w tym miesiącu powstał superowy w Lilla House na Górczewskiej 129!!!właśnie zapisalam tam córeczke;)) Niedrogo, profesjonalnie i co najważniejsze super rodzinny klimat plus fitness i taniec dla mam;)) po więcej szczególow zapraszam na marlenawawa@vp.pl

Klub Malucha (początek wątku)

Witam, chcę załozyć w łowiczu klub malucha, działający przez cały dzień. Klub dla dzieci w wieku 2,5 - 6 lat, z wyzywieniem. Chcemy otworzyc taki klub razem z kolezanka, obie mamy wykształcenie pedagogiczne. Klub zapewnilaby róznego rodzaju zajecia dla dzieci z jezykiem angielskim wlacznie

Klub malucha (początek wątku)

Witam, Chcę otworzyć w maju 2009 prywatny Klub Malucha w Wirach - opieka nad dziećmi w wieku 1,5 - 4 lat. W domu z ogrodem około 100 metrów. Bardzo proszę o informację: - jakie mają Państwo oczekiwania od takiego klubu? - co dla Państwa ma znaczenie: rodzaj zajęć? godziny otwarcia

Re: Klub malucha

witam, proszę o info po otwarciu - a jeśli chodzi o oczekiwania to hitem byłaby opieka kogoś mówiącego wyłącznie w obcym języku, by maluchy załapały się na prawdziwą dwujęzyczność a nie naukę języka. Mam znajomego, który urodził się w b. ZSRR i ze swoją 3-letnią córką rozmawia po rosyjsku

klub malucha (początek wątku)

czy w ciechanowie potrzebny jest klub malucha lub mini żłobek?

Re: klub malucha

Przy dzisiejszej trudności dostępu do żłobków i przedszkoli wydaje mi się, że będzie to bardzo pożądana instytucja. -- https://forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html Netykieta https://forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617538.html Regulamin

Klub malucha (początek wątku)

Wiem, że podobne wątki już kiedyś były ale chcę odświeżyć informacje. Poszukuję klubu malucha w Markach, gdzie mogę zapisać swoją dwulatkę. Zależy mi na placówce, gdzie będę mogła sama decydować o ilości godzin i o dniach w jakie dziecko będzie chodzić. Ważne dla mnie jest to, żeby dziecko

Re: Klub malucha

polecam przedszkole Zlota Rybka - moja corka tam chodzi - wiem ze przyjmuja od dwoch latek... nie wiem tylko jak w sprawie godzin - ale przedszkolanki z prawdziwego zdarzenia, mnostwo zajec, czas zagospodarowany na maxa, klimat rodzinny.... Anna

Klub Malucha (początek wątku)

Witam! Chciałabym otworzyć Klub Malucha w dzielnicy Godula, Halemba lub Nowy Bytom. Chciałam zasięgnąć opinii, czy jest to dobry pomysł i czy ewentualnie byliby jacyś rodzice zainteresowani? Ponieważ wiem, że już w naszym mieści pare takich klubików działa.

Re: Klub Malucha

Witam, też o czymś takim myślę od dłuższego czasu. Proponuję kontakt poza forum - aniedwie@poczta.interia.pl Może warto zjednoczyć siły i pomysły:)

Klub malucha (początek wątku)

Witam. Od 1 kwietnia w naszym mieście działa Klub Malucha - alternatywna opcja dla rodziców, którzy nie dostali miejsca w państwowym żłobku. Oferujemy opiekę całodzienną na pełen etat oraz na godziny. Ponieważ klub posiada jeszcze wolne miejsca, chętnych rodziców zapraszamy do byłej przychodni

Re: Klub malucha

Dla rodziców chętnych podaję numer telefonu pod którym można rezerwować miejsce w placówce : 600-682-326 !

1 2 3 4 5 6