Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 15:42 czy w ciechanowie potrzebny jest klub malucha lub mini żłobek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cerem Re: klub malucha 06.05.09, 15:45 Przy dzisiejszej trudności dostępu do żłobków i przedszkoli wydaje mi się, że będzie to bardzo pożądana instytucja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kurczak Re: klub malucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 16:01 Przez chwile myślałem, że chodzi o klub Fiata 126P...:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Re: klub malucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.09, 18:41 chyba nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n Re: klub malucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 09:28 chyba TAK!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: klub malucha IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.09, 12:09 żłobek zdecydowanie tak Odpowiedz Link Zgłoś