Dodaj do ulubionych

klub malucha

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 15:42
czy w ciechanowie potrzebny jest klub malucha lub mini żłobek?
Obserwuj wątek
    • cerem Re: klub malucha 06.05.09, 15:45
      Przy dzisiejszej trudności dostępu do żłobków i przedszkoli wydaje mi
      się, że będzie to bardzo pożądana instytucja.
    • Gość: Kurczak Re: klub malucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 16:01
      Przez chwile myślałem, że chodzi o klub Fiata 126P...:>
    • Gość: bolek Re: klub malucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.09, 18:41
      chyba nie
    • Gość: n Re: klub malucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.09, 09:28
      chyba TAK!!!!!!!!!!!!!
      • angel303 Re: klub malucha 16.05.09, 10:06
        z całą pewnością tak
    • Gość: anna Re: klub malucha IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.09, 12:09
      żłobek zdecydowanie tak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka